Jihlava – Č. Budějovice 4:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
HC Motor České Budějovice
Úterý 26.07.2022, 15:30 • Veřejné sportoviště pro zimní sporty, Jihlava • Přípravné zápasy dorostu

Je tu konec. První zápas proti Budějovicím vyhrává domácí celek, který vítězí 4:2. Ve třetí třetině se povedlo Dukle navýšit na rozdíl dvou branek do 48. minuty. Pak už však ani přes veškerou snahu obou týmů žádná branka nepadla a byl konec zápasu. (17:41:42)

59:53
    Ještě nakonec zakázané uvolnění hostujícího celku.

59:10
    Chvátal se dostal sám do velké šance, než ale stihl puk dorazit, tak Bertík zasáhl.

58:50
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Šurný – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice:
    Lukeš – 2 min., hrubost.

58:15
    Teď měl Bertík docela velké štěstí. Jendu střelu vyrazil před sebe, kde byl pouze hráč Jihlavy. Ten však spadl a nemohl vystřelit.

57:47
    Ofsajd přerušuje hru a zabraňuje tak Motoru přejít do útoku.

57:20
    Avšak Motor ve pořád odhodlaný vyhrát. Teď se halou však rozezněla tyčka po střele Jungwirtha.

56:24
    Dukla čistě přešla do útoku, kde se snaží vymyslet nějakou zajímavou příležitost.

55:51
    Ofsajd zabraňuje hostům probojovat se do akce.

55:39
    Hosté se stále drží v útočném pásmu. Na led naskakují vyloučení hráči obou týmů a Dukla po buly vyhazuje kotouč.

55:00
    Je vidět, že hosté nenechají Dukle nic zadarmo. Štěbeták musí zasahovat proti střele Palána.

54:40
    Zhruba minutu bude Motor hrát přesilovku, uvidí se, jestli se jim podaří výhodu využít.

54:22
    Šurný – 2 min., nedovolené bránění.

54:22
    Budějovice se do hry pustili jasně aktivněji, ale rozhodčí přerušují hru.

53:50
    Tak tohle už vypadalo na jasný gól, ale rychlá reakce jednoho z obránců Dukly tomu zabránila. Kotouč dokázal zastavit těsně před brankovou čarou.

53:24
    Nosek – 2 min., hrubost.

Aulický – 2 min., hrubost.

53:24
    Po nepřesném zákroku gólmana se před bránou strhla bitka do které se zapojili kromě gólmanů všichni.

53:02
    Hochova velká šance nakonec končí na zadním mantinelu. Tohle ho bude nejspíš ještě mrzet.

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 23. Nosek (Fink, Habermann), 26. Habermann (Fink), 44. Fink (Nosek, Habermann), 48. Vildomec (Chlubna) – 19. Šimon, 33. Prušák

HC Dukla Jihlava: Uhrin (Štěbeták) – Jungwirth, Ošmera, Šurný, Löffler, Vildomec, Pražák, Nosek, Habermann, Fink, Bambula, Fiala, Macek, Váňa, Chvátal
    HC Motor České Budějovice: Bertík (Pytel) – Gréch, Lukáš, Šíma, Fábera, Zevl, Prušák, Aulický, Šimon, Řimnáč, Humeník, Hoch, Postl, Lukeš, Kretschmmer, Palán, Falta