Astana – Raków | 0:1 (kon.) | | | Paide – Ararat-Armenia | 0:0 (5:3 po pen.) | | | Milsami – KuPS | 1:4 (kon.) |
Gabala – Fehérvár | 2:1 (kon.) | | | Kisvárda FC – Kajrat | 1:0 (kon.) | | | Maccabi N. – Başakşehir | 0:1 (kon.) |
Elfsborg – Molde | 1:2 (kon.) | | | Niš – Gżira | 3:3 (1:3 po pen.) | | | Olimpija Lublaň – Sepsi | 2:0 (2:4 po pen.) |
Lillestrøm – Seinäjoki | 5:2 (kon.) | | | Slavia – St Joseph's | 7:0 (kon.) | | | Riga FC – Ružomberok | 2:1 (kon.) |
Newtown – Trnava | 1:2 (kon.) | | | Levadia Tallinn – Hibernians | 1:1 (kon.) | | | Dinamo Bt. – Lech Poznaň | 1:1 (kon.) |
APOEL – Botev Plovdiv | 2:0 (kon.) | | | Neftçi Baku – Aris Limassol | 3:0 (kon.) | | | CSKA Sofia – FK Makedonija | 4:0 (kon.) |
Viborg – FK Sūduva | 1:0 (kon.) | | | Djurgården – Rijeka | 2:0 (kon.) | | | Viking FK – Sparta | 2:1 (kon.) |
FCSB – Saburtalo | 4:2 (kon.) | | | Maccabi Tel Aviv – Zirä FK | 0:0 (kon.) | | | Universitatea Craiova – Vllaznia Skadar | 3:0 (kon.) |
PAOK – Levski | 1:1 (kon.) | | | Gdańsk – Rapid | 1:2 (kon.) | | | Hamrun – Velež Mostar | 1:0 (kon.) |
Dinamo Minsk – Beer Ševa | 0:1 (kon.) | | | Young Boys – FK Liepāja | 3:0 (kon.) | | | Mura – St Patrick´s | 0:0 (5:6 po pen.) |
Brøndby – Pogoň | 4:0 (kon.) | | | Sligo Rovers – Motherwell | 2:0 (kon.) | | | KF Drita – Antverpy | 0:2 (kon.) |
Laçi – CS Petrocub | 1:4 (kon.) | | | Škendija – Valmiera | 3:1 (kon.) | | | Konyaspor – BATE | 2:0 (kon.) |
Vaduz – Koper | 1:1 (po pr.) | | | Čukarički – Racing FC | 4:0 (kon.) | | | Budućnost Podgorica – Breidablik | 2:1 (kon.) |
Osijek – Kyzylžar | 0:2 (kon.) | | | Tuzla City – Alkmaar | 0:4 (kon.) | | | Tre Fiori – B36 Tórshavn | 0:0 (kon.) |
Dunajská Streda – Víkingur | 2:0 (kon.) | | | Crusaders – Basilej | 1:1 (kon.) | | | Zrinjski Mostar – Tirana | 3:2 (kon.) |
Puskás Akadémia – Guimarães | 0:0 (kon.) |
konec
BSC Young Boys
3:0
(2:0)
FK Liepāja
Lukáš Jasoněk
Branky:
2. Nsame (pen.), 41. Rrudhani, 72. Niasse (Meschack)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 10:9.
Rozhodčí: Bitigen – Sesigüzel, Savranlar (všichni Turecko).
Diváci:
Karty: 45. Rieder (YBB) – 2. Hreljic (LIE), 42. Karasauskas (LIE)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 10:9.
BSC Young Boys:
Von Ballmoos – Rüegg (66. Blum), Camara, Lustenberger (C) (46. Amenda), Benito – Niasse – Rrudhani, Ngamaleu (79. Mambimbi) – Rieder (67. Jankewitz) – Nsame (66. Itten), Elia.
Náhradníci: Racioppi, Marzino – Chaiwa, Mambimbi, Kanga, Garcia, Jankewitz, Fassnacht, Zesiger, Amenda, Itten, Blum.
Trenér: Raphael Wicky.
FK Liepāja: Zviedris – Marta, Inácio Miguel, Hreljić, Savaļnieks (C) – Karašauskas (61. Deliu), Strumia, Belaković (46. Villela) – Tarasovs (78. Kapun), Dodo (78. Soladio), Mankenda.
Náhradníci: Kudrjavcevs – Soladio, Kārkliņš, Kapun, Lucas Villela, Deliu, Grjaznovs.
Trenér: Tamaz Pertia.
Náhradníci: Racioppi, Marzino – Chaiwa, Mambimbi, Kanga, Garcia, Jankewitz, Fassnacht, Zesiger, Amenda, Itten, Blum.
Trenér: Raphael Wicky.
FK Liepāja: Zviedris – Marta, Inácio Miguel, Hreljić, Savaļnieks (C) – Karašauskas (61. Deliu), Strumia, Belaković (46. Villela) – Tarasovs (78. Kapun), Dodo (78. Soladio), Mankenda.
Náhradníci: Kudrjavcevs – Soladio, Kārkliņš, Kapun, Lucas Villela, Deliu, Grjaznovs.
Trenér: Tamaz Pertia.
Rozhodčí: Bitigen – Sesigüzel, Savranlar (všichni Turecko).
Diváci:
21.07.2022
FK Liepāja - Young Boys 0:1
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:8. Rohy: 2:11. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:10.
FK Liepāja - Young Boys 0:1
Branky: 73. Fassnacht (Rieder)
Karty: 90+4. Itten (YBB)
Držení míče: 41 % : 59 %.Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:8. Rohy: 2:11. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:10.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:3.
Rohy: 5:4. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 10:9.
ze hřiště odchází Nicolas Moumi Ngamaleu, přichází Felix Mambimbi.
ze hřiště odchází Dodo, přichází Jordy Soladio.
ze hřiště odchází Igors Tarasovs, přichází Nik Kapun.
Autorem branky je CHEIKH NIASSE. Asistence: Elia Meschack.
ze hřiště odchází Fabian Rieder, přichází Alexandre Jankewitz.
ze hřiště odchází Kevin Ruegg, přichází Lewin Blum.
ze hřiště odchází Jean-Pierre Nsame, přichází Cedric Itten.
ze hřiště odchází Arturs Karašauskas, přichází Ardit Deliu.
ze hřiště odchází Fabian Lustenberger, přichází Aurele Amenda.
ze hřiště odchází Nemanja Belaković, přichází Lucas Villela.