Brno – Slovácko | 2:2 (kon.) | | | Ostrava – Olomouc | 0:3 (kon.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 0:0 (kon.) |
Teplice – Plzeň | 2:2 (kon.) |
Vyškov – Chrudim | 3:0 (kon.) | | | Třinec – Karviná | 0:3 (kon.) | | | Příbram – Táborsko | 1:1 (kon.) |
Vlašim – Jihlava | 0:2 (kon.) |
Vsetín – Val. Meziříčí | 1:2 (po pr.) | | | Kladno – Zbuzany | 2:0 (kon.) | | | Neratovice – Čáslav | 2:2 (4:5 po pen.) |
Štětí – Dobrovice | 3:6 (kon.) | | | Újezd – Petřín Plzeň | 4:2 (kon.) | | | Břeclav – Tasovice | 1:3 (kon.) |
Březová – Sokolov | 5:2 (kon.) | | | Č. Krumlov – Benešov | 0:1 (kon.) | | | Libčany – Hlinsko | 1:0 (kon.) |
Bohumín – Havířov | 5:2 (kon.) | | | Frenštát p/R – Frýdek-Místek | 1:4 (kon.) | | | Ždírec – Stará Říše | 5:0 (kon.) |
Přerov – Skaštice | 5:3 (po pr.) | | | Hlubina – Vítkovice | 1:3 (kon.) | | | Břidličná – Šumperk | 1:3 (kon.) |
SK Bystřice n/P – Rosice | 2:6 (kon.) | | | Rousínov – Bzenec | 0:4 (kon.) | | | Všechovice – Frýdlant n/O | 3:0 (kon.) |
Holešov – Hranice | 2:2 (3:4 po pen.) | | | Turnov – Vilémov | 3:2 (kon.) | | | Nový Bor – Česká Lípa | 0:7 (kon.) |
Tochovice – Králův Dvůr | 0:5 (kon.) | | | Louny – Most/Souš | 0:2 (kon.) | | | Libišany – Vysoké Mýto | 4:1 (kon.) |
Náchod – Velké Hamry | 0:0 (6:7 po pen.) | | | Hořovice – Přeštice | 0:3 (kon.) | | | Jankov – Soběslav | 1:3 (kon.) |
K.Vary-Dvory – Cheb | 1:2 (po pen.) | | | Kralovice – Klatovy | 2:5 (po pr.) | | | HFK Olomouc – Kozlovice | 0:5 (kon.) |
Žďár n/S – Velká Bíteš | 3:0 (kon.) | | | Dolany – Rýmařov | 0:0 (2:4 po pen.) | | | Krnov – Hlučín | 0:7 (kon.) |
Skalica – Trenčín | 2:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Michalovce | 4:2 (kon.) |
RB Lipsko – Bayern | 3:5 (kon.) |
Púchov – Dubnica | 1:2 (kon.) | | | Považská Bystrica – Šamorín | 2:3 (kon.) | | | Myjava – Žilina B | 2:0 (kon.) |
Varaždin – Hajduk Split | 0:2 (kon.) |
Radomiak – Zabrze | 0:3 (kon.) | | | Miedź – Warta Poznaň | 1:2 (kon.) |
Liverpool – Manchester City | 3:1 (kon.) |
konec
SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
1:4
(1:2)
FK Frýdek-Místek
Michal Břuchanský
Branky:
6. Fojtík – 2. Martiník, 4. Kovařík, 69. Kovařík, 84. Konečný
Rozhodčí: Potiorek – Krupa, Šimoník
Diváci: 236
Karty: 39. Fojtík (FES), 49. Klimpar (FES) – 24. Kovařík (FRM), 64. Massaniec (FRM), 75. Kostka (FRM), 80. Blejchař (FRM), 90+1. Nevřela (FRM)
Neproměněná penalta:
SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm:
Michut – Kiss Farkas, Bednář (89. Maruchnič), Bányácski, Pokorný – Walder (74. Hyrník), Fojtík, Nevola, Opatřil, Dudek (89. Sobota) – Klimpar (C).
Náhradníci: Málek – Sobota, Bartoš, O. Bezloja, Maruchnič, M. Bezloja, Hyrník.
Trenér: Radek Malina
FK Frýdek-Místek: Gergela – Velner (C), Blejchař, Massaniec, Nevřela – Martiník (67. Konečný), Hykel (87. Burgo), Zupko, Rubý, Kostka (78. Kirschner) – Kovařík.(87. Kohut).
Náhradníci: Prokel – Burgo, Maléř, Kirschner, Kohut, Konečný, Vykopal.
Trenér: Robert Pištěk
Náhradníci: Málek – Sobota, Bartoš, O. Bezloja, Maruchnič, M. Bezloja, Hyrník.
Trenér: Radek Malina
FK Frýdek-Místek: Gergela – Velner (C), Blejchař, Massaniec, Nevřela – Martiník (67. Konečný), Hykel (87. Burgo), Zupko, Rubý, Kostka (78. Kirschner) – Kovařík.(87. Kohut).
Náhradníci: Prokel – Burgo, Maléř, Kirschner, Kohut, Konečný, Vykopal.
Trenér: Robert Pištěk
Rozhodčí: Potiorek – Krupa, Šimoník
Diváci: 236
ze hřiště odchází Jiří Bednář, přichází Lukáš Maruchnič.
ze hřiště odchází Jakub Dudek, přichází Lukáš Sobota.
ze hřiště odchází Tomáš Hykel, přichází Matteo Burgo.
ze hřiště odchází Marián Kovařík, přichází Tomáš Kohut.
Je hotovo. Střídající DOMINIK KONEČNÝ se prosadil z pravého okraje pokutového území. Michut si na jeho střelu sáhl, ale míč i tak propadl k jeho levé tyči.
ze hřiště odchází Marek Kostka, přichází Tomáš Kirschner.
ze hřiště odchází Oliver Walder, přichází Ondřej Hyrník.
ze hřiště odchází Vojtěch Nevola, přichází Roman Bartoš.
Účastník MSFL se dočkal trefy na 3:1. Jan Nevřela protáhl krok na levé straně a po zemi přihrál před malé vápno. MARIÁN KOVAŘÍK byl nejprve zády brance, dokázal se ale obtočit kolem obránce a zblízka narval balon k břevnu.
ze hřiště odchází Jan Martiník, přichází Dominik Konečný.
Tak to je vzácně gólový úvod! Klimpar přihrávku pod sebe promáchl. Toho využil ADAM FOJTÍK a ten se tentokrát prosadil přesnou střelou k tyči.
Chce se říct, že ve čtvrté minutě zápasu už je o postupujícím jasno! MARIÁN KOVAŘÍK se opřel do rány z více než dvaceti metrů a Michut opět letěl vzduchem marně.
Snový start pro favorita! JAN MARTINÍK si v odkryté šestnáctce našel Rubého centr z levého křídla a z voleje nedal Michutovi sebemenší šanci gólu zabránit.
SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm: Michut – Kiss Farkas, Bednář, Bányácski, Pokorný – Walder, Fojtík, Nevola, Opatřil, Dudek – Klimpar (C).
Náhradníci: Málek – Sobota, Bartoš, O. Bezloja, Maruchnič, M. Bezloja, Hyrník.
Trenér: Radek Malina
FK Frýdek-Místek: Gergela – Velner (C), Blejchař, Massaniec, Nevřela – Martiník, Hykel, Zupko, Rubý, Kostka – Kovařík.
Náhradníci: Prokel – Burgo, Maléř, Kirschner, Kohut, Konečný, Vykopal.
Trenér: Robert Pištěk
Rozhodčí: Potiorek – Krupa, Šimoník.
Frenštát má za sebou průměrnou sezonu v Divizi F, kam postoupil v sezoně 2018/19. Díky výhrám 8:0 a 3:0 v závěrečných dvou kolech přeskočil Nový Jičín a obsadil 9. místo Tahounem mužstva byl Pavel Klimpar, který dal 22 gólů a společně s Bohdanem Veličkou z postupujícího Frýdlantu se stal nejlepším střelcem soutěže. Na dnešní pohárový duel se Beskyd naladil výhrou 4:0 v Heřmanicích.
Ve Frýdku-Místku se snad navždy vyřešil spor dvou různých fotbalových subjektů. „Akciovka“ se před rokem z města odstěhovala a původní spolek převzal licenci od ostravských Petřkovic. Ve třetí lize skončila „Lipina“ osmá s tím, že v posledních deseti kolech ani jednou neprohrála. Střelecky se nejvíce dařilo čtrnáctigólovému Mariánu Kovaříkovi. Před novou sezonou Frýdek-Místek výrazně obměnily kádr. I s mnoha novými mladíky prohrál generálku s Hranicemi 1:2.