Šeriff Tiraspol – Plzeň 1:2 (kon.) | Ludogorec – Dinamo Záhřeb 1:2 (kon.) | Monaco – Eindhoven 1:1 (kon.)
St.Gilloise – Rangers 2:0 (kon.) | Benfica – Midtjylland 4:1 (kon.)
Royale Union St-Gilloise
2:0 (1:0)
Glasgow Rangers
Úterý 02.08.2022, 20:45 • Den Dreef, Lovaň • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (22:56:02)

Odveta je na programu v úterý večer v Glasgow.

Žluté karty: 1 – 4:

Poražený finalista Evropské ligy zažil velký šok. Ačkoliv tomu první minuty nenasvědčovaly, tak Rangers inkasovali od maltského záložníka Teumy a tím zcela vypadli z role. Svěřenci Van Bronckhorsta dělali banální chyby, ztratili veškerou sebedůvěru a od 11. minuty nezaznamenali žádnou střelu na branku. Houževnatý Union v 76. minutě zvýšil ze značky pokutového kopu na 2:0. Konečný rozdíl mohl být i vyšší, jenže Vanzeir v nájezdu neskóroval a Burgessovu hlavičku z nastaveného času zastavil před brankovou čarou bránící Tavernier.

90+4
    90+4. Christian Burgess (GIL)

90+4
    Nakonec to vypadá, že Union bude po výhře 2:0 smutnit, že rozdíl není ještě výraznější! Burgessovu hlavičku z dalšího Lynanova rohu vykopl Tavernier z brankové čáry.

90+3
    Lazare korunoval skvělý výkon ziskem rohového kopu. Lymen necentroval přesně, ale frustrovaný Goldson stejně musel zakopnout míč zpátky do autu.

90+2
    Střídání v týmu Royale Union Saint-Gilloise:
    ze hřiště odchází Teddy Teuma, přichází Cameron Puertas.

90+2
    ze hřiště odchází Dante Vanzeir, přichází Guillaume François.

90+2
    Tom Lawrence si vylil zlost na Teumovi, jenž hostům ukradl míč ze zdlouhavého kolotoče přihrávek.

90
    Nastavují se 4 minuty.

89
    Daviesův centr sebral před hlavou Čolaka Moris. Po dopadu na zem si ještě říká o ošetření levé nohy.

88
    Tavernier se už nemohl dívat na zbytečné přihrávky na půlce, nicméně Čolaka svým centrem neobjevil. Yilmaz pak střílel z dálky do bránícího hráče.

87
    Hostům není nic platné větší držení míče. Ve druhé půli nemají na kontě ještě ani jednu střelu. Není se co divit, že fanoušci Unionu už dávno slaví.

85
    ze hřiště odchází Simon Adingra, přichází Ilyes Ziani.

84
    Wright si dal repete. Na vlastní pěst upaloval vstříc domácí brance, dokud mu nevystavil stopku Van der Heyden.

83
    Když se daří, tak se daří! Burgess ve vlastním pokutovém území skočil pod nohy pronikajícího Scotta Wrighta čistě mu vypíchl míč od kopaček.