Diamantová liga - Chorzów | (kon.) |
konec
Diamantová liga - Chorzów
Jan Vojkůvka
Program
14:50 Trojskok mužů
14:55 Vrh koulí žen
15:23 Hod oštěpem žen
16:04 400 metrů překážek mužů
16:09 Skok do výšky žen
16:13 800 metrů žen
16:25 Skok do dálky mužů
16:28 100 metrů mužů
16:37 3000 metrů žen
16:52 Hod oštěpem mužů
16:56 400 metrů žen
17:06 400 metrů mužů
17:28 200 metrů žen
17:38 1500 metrů žen
14:50 Trojskok mužů
14:55 Vrh koulí žen
15:23 Hod oštěpem žen
16:04 400 metrů překážek mužů
16:09 Skok do výšky žen
16:13 800 metrů žen
16:25 Skok do dálky mužů
16:28 100 metrů mužů
16:37 3000 metrů žen
16:52 Hod oštěpem mužů
16:56 400 metrů žen
17:06 400 metrů mužů
17:28 200 metrů žen
17:38 1500 metrů žen
14:50 Trojskok mužů
14:55 Vrh koulí žen
15:23 Hod oštěpem žen
16:04 400 metrů překážek mužů
16:09 Skok do výšky žen
16:13 800 metrů žen
16:25 Skok do dálky mužů
16:28 100 metrů mužů
16:37 3000 metrů žen
16:52 Hod oštěpem mužů
16:56 400 metrů žen
17:06 400 metrů mužů
17:28 200 metrů žen
17:38 1500 metrů žen
1. Chase Ealeyová (USA) 20,38
2. Jessica Schilderová (NED) 19,84
3. Sarah Mittonová (CAN) 19,44
4. Fanny Roosová (SWE) 19,42
5. Auriol Dongmová (POR) 19,27
6. Danniel Thomas-Doddová (JAM) 19,13
7. Maggie Ewenová (USA) 18,50
8. Jessica Ramseyová (USA) 18,22
1. Andy Díaz Hernández (CUB) 17,53
2. Pedro Pichardo (POR) 17,29
3. Ja-ming Ču (CHN) 17,25
4. Donald Scott (USA) 16,44
5. Hugues Fabrice Zango (BUR) 16,42
6. Christian Taylor (USA) 16,18
7. Lázaro Martínez (CUB) 16,16
8. Chris Benard (UDA) 15,85
1. Alison dos Santos (BRA) 47,80
2. Khallifah Rosser (USA) 48,30
3. Wilfried Happio (FRA) 48,74
4. Amere Lattin (USA) 48,79
5. Julien Watrin (BEL) 48,91
6. CJ Allen (USA) 49,01
7. Nick Smidt (NED) 49,07
8. Sebastian Urbaniak (POL) 49,85
9. Ramsey Angela (NED) 50,98
1. Ajee Wilsonová (USA) 1:58,28
2. Sage Hurtaová (USA) 1:58,40
3. Anita Horvatová (SLO) 1:58,96
4. Elena Bellóová (ITA) 1:58,97
5. Allie Wilsonová (USA) 1:59,35
6. Christina Heringová (GER) 1:59,51
7. Adrianna Czaplaová (POL) 1:59,86
8. Lore Hoffmannová (SUI) 2:00,76
1. Haruka Kitaguchiová (JPN) 65,10
2. Barbora Špotáková (CZE) 62,29
3. Liveta Jasiunaiteová (LTU) 61,79
4. Kara Wingerová (USA) 61,75
5. Elina Tzengková (GRE) 61,72
6. Lina Muzeová (LAT) 58,82
7. Sara Kolaková (CRO) 56,68
8. Yulenmis Aguilarová (CUB) 54,01
1. Trayvon Bromell (USA) 9,95
2. Marvin Bracy (USA) 10,00
3. Ackeem Blake (JAM) 10,00
4. Christian Coleman (USA) 10,13
5. Yohan Blake (JAM) 10,13
6. Elijah Hall (USA) 10,14
7. Abdul Hakim Sani Brown (JPN) 10,15
8. Akani Simbine (RSA) 10,21
9. Kyree King (USA) 10,29
1. Sifan Hassanová (NED) 8:39,27
2. Ejgayehu Tayeová (ETH) 8:40,14
3. Margaret Chelimo Kipkemboiová (KEN) 8:40,96
4. Alicia Monsonová (USA) 8:41,61
5. Caroline Chepkoech Kipkiruiová (KAZ) 8:41,96
6. Gloria Kiteová (NED) 8:42,33
7. Konstanze Klosterhalfenová (GER) 8:42,34
8. Hawi Feysaová (ETH) 8:42,45
1. Femke Bolová (NED) 49,75
2. Natalia Kaczmareková (POL) 49,86
3. Candice McLeodová (JAM) 50,22
4. Stephenie Ann McPhersonová (JAM) 50,31
5. Anna Kielbasinská (POL) 50,57
6. Fiordaliza Cofilová (DOM) 51,36
7. Corinna Schwabová (GER) 51,72
8. Kyra Jeffersonová (USA) 51,93
9. Justyna Swiety-Erseticová (POL) 52,10
1. Michael Norman (USA) 44,11
2. Kirani James (GRN) 44,55
3. Bryce Deadmon (USA) 44,68
4. Vernon Norwood (USA) 45,20
5. Champion Allison (USA) 45,35
6. Isaac Makwala (BOT) 45,42
7. Michael Cherry (USA) 45,45
8. Liemarvin Bonevacia (NED) 45,50
9. Kajetan Duszynski (POL) 46,08
1. Miltiadis Tentoglou (GRE) 8,13
2. Steffin McCarter (USA) 8,09
3. Maykel Massó (CUB) 8,09
4. Marquis Dendy (USA) 8,09
5. Emiliano Lasa (URU) 7,78
6. Filippo Randazzo (IA) 7,63
7. Piotr Tarkowski (POL) 7,59
Ruswahl Samaai (RSA) NM
1. Shericka Jacksonová (JAM) 21,84
2. Shaunae Millerová-Uibová (BAH) 22,35
3. Jenna Prandiniová (USA) 22,39
4. TyNia Gaitherová (BAH) 22,70
5. Ida Karstoftová (DEN) 22,80
6. Tamara Clarková (USA) 22,82
7. Gabrielle Thomasová (USA) 22,86
8. Vitoria Cristina Rosaová (BRA) 22,89
9. Nikola Horowská (POL) 23,44
1. Diribe Weltejiová (ETH) 3:56,91
2. Gudaf Tsegayová (ETH) 3:58,18
3. Hirut Mesheshaová (ETH) 4:00,93
4. Heather Macleanová (USA) 4:01,38
5. Sofia Ennaouiová (POL) 4:01,39
6. Axumawit Embayeová (ETH) 4:01,56
7. Netsanet Destaová (ETH) 4:01,83
8. Adelle Traceyová (JAM) 4:02,36
...
12. Kristiina Mäki (CZE) 4:05,01
1. Safina Sadullajevová (UZB) 1,92
2. Jaroslava Mahučichová (UKR) 1,92
3. Kateryna Tabašnyková (UKR) 1,88
4. Marija Vukovičová (MNE) 1,88
4. Elena Vallortigaraová (ITA) 1,88
6. Iryna Geraščenková (UKR) 1,88
7. Naděžda Dubovická (KAZ) 1,88
8. Rachel McCoyová (USA) 1,84
9. Julija Levčenková (UKR) 1,84
1. Jakub Vadlejch (CZE) 86,68
2. Julian Weber (GER) 84,94
3. Curtis Thompson (USA) 82,39
4. Patriks Gailums (LAT) 78,22
5. Gatis Cakss (LAT) 77,14
6. Manu Quijera (ESP) 76,41
7. Marcin Krukowski (POL) 73,91
8. Leandro Ramos (POR) 68,94
1. Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM) 10,66
2. Aleia Hobbsová (USA) 10,94
3. Marie-Josée Ta Louová (CIV) 11,00
4. Gina Lückenkemperová (GER) 11,10
5. Briana Williamsová (JAM) 11,11
6. Kayla Whiteová (USA) 11,15
7. Melissa Jeffersonová (USA) 11,18
8. Twanisha Terryová (USA) 11,20
9. Natasha Morrisonová (JAM) 11,20
V Polsku startovala i Kristiina Mäki, která obsadila v závodě na 1500 metrů 12. místo.