Zbuzany – Králův Dvůr 3:3 (kon.) | Vltavín – Domažlice 1:2 (kon.) | Sokolov – Plzeň B 0:2 (kon.)
Č. Budějovice B – Písek 0:2 (kon.) | Přeštice – Motorlet 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Bohemians B 2:0 (kon.)
Dynamo České Budějovice B
0:2 (0:1)
FC Písek
Sobota 06.08.2022, 10:30 • SCM Složiště • Česká fotbalová liga (A) • 1. kolo

Je tu konec zápasu mezi béčkem Dynama a Pískem v rámci 1. kola ČFL. Sledovali jsme velmi zajímavá utkání, po kterém budou spokojenější hosté. Ti se prosadili v 5. a 50. minutě a z tohoto pohledu po zásluze vyhráli 2:0. Nutno ale dodat, že Dynamo dnes jako nováček ČFL nehrálo vůbec špatně a mělo celou řadu šancí včetně pokutového kopu. Gól ale nedalo a první tři body do třetiligové tabulky si připisují fotbalisté Písku. (12:25:13)

90+2

90+2
    Žlutou kartu za zdržování při rozehrávce autového vhazování dostal Ondřej Sajtl.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

88
    Prášek byl v další šanci Dynama, míč ale po zemi poslal mimo.

86
    Tadeáš Bečvář (SK Dynamo České Budějovice B) neproměňuje pokutový kop. Budějovický středopolař kopl penaltu velmi špatně. Snažil se mířit ze svého pohledu k pravé tyči, jenže jeho rána nebyla přesná a navíc byla velmi slabá. Satrapa ve velké pohodě míč na zemi lapil do rukavic.

85
    Penalta pro Dynamo. Po faulu na Bastla budou domácí kopat pokutový kop.

84
    Do odraženého míče se pokoušel opřít Šimoník, míč ale špatně trefil a zamířil mimo.

83
    Brabec nyní převedl hodně nepovednou křížnou přihrávku na pravou stranu, míč skončil v zámezí a odkopávat bude Satrapa.

81
    Žlutou kartu za faul ve středu pole dostal domácí Martin Prášek.

80
    Fotbalisté Dynama to nadále zkoušejí, v posledních minutách se jim ale nedaří dostat se k vápnu soupeře.

76
    Střídání v týmu FC Písek:
    ze hřiště odchází Marek Kalousek, přichází Jiří Vlček.

73
    Necelých dvacet minut před koncem se hráči Dynama nadále snaží, skóre je ale stále výrazně lepší pro hosty.

70
    Třetí gól Písku měl nyní na kopačce Dominik Hendrych, gólman Luksch ale skvěle zasáhl a míč vyrazil!

69
    ze hřiště odchází Ondřej Bicenc, přichází Jakub Stejskal.

68
    Dynamo rozehrálo roh nakrátko, což nakonec nebylo nejlepší řešení. Šance z toho nebyla a málem následoval brejk Písku. Nakonec je ale pískaný útočný faul a míč mají Budějovičtí.

68
    Další velkou šanci měl Bastl. Ve vápně se dostal ke střele, avšak jeho pokus byl také lehce tečovaný. Tentokrát mimo a následuje roh.

67
    Ke střele z hranice vápna se teď dostal Krch. Jeho tečovaný pokus se zastavil na tyči!

66
    Hosté začínají spoléhat na rychlé protiútoky a jeden z nich zakončil nebezpečnou střelou Voráček. Gólman Luksch byl ale pozorný.