Uh. Brod – Vel. Meziříčí 2:1 (kon.) | Hodonín – Znojmo 7:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Zlín B 2:2 (kon.)
Frýdlant n/O – Vítkovice 2:1 (kon.) | Blansko – Kroměříž 0:5 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:2 (1:1)
FC Zlín B
Sobota 06.08.2022, 17:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

Je konec. Frýdek-Místek v dramatické koncovce remizoval s rezervou Zlína 2:2. Ve 29. minutě otevřel brankový účet Číž, ovšem o pět minut později srovnal Konečný. Minutu po hodině hry poslal hosty zpět do vedení Martin Mlýnek, ale v nastavení srovnal domácí klenot Marián Kovařík. (18:54:29)

90+2
    90+1. Marián KOVAŘÍK - 2:2

90+1
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Je srovnáno na 1:1! Martiník posunul míč Konečnému, který svým centrem z levé strany našel před bránou MARIÁNA KOVAŘÍKA a ten zakončil z voleje za záda Šišky.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90
    Němeček si skvěle pokryl míč před Kovaříkem a následně byl domácím útočníkem zfaulován.

88
    Nevřela poslal centr do vápna z levé strany, ale míč opět a znovu končí jen v rukou brankáře Šišky.

87
    Znovu se Dominik Konečný ujal rohu a svým centrem našel hlavu Blejchaře, po jeho zakončení ale míč skončil v moci gólmana.

87
    Dominik Konečný získal balón na levém křídle, ale jeho pokus z úhlu vyrazil Šiška na další rohový kop!

86
    Posléze se ovšem Zlín dostal do protiútoku, ale slibná akce nebyla zakončena střelou.

86
    Rubý posunul míč Kovaříkovi, který z otočky vypálil, ale jeho pokus byl sražen na rohový kop.

85
    Právě Konečný se ujal exekuce volného kopu, po kterém se k odraženému míči dostal Nevřela, ale jeho pokus letěl vedle.

84
    Konečný byl tentokrát zfaulován na levé straně a Frýdek-Místek bude zahrávat šest minut před koncem volný kop.

83
    Nyní je hra přerušená, protože Kulíšek zůstal ležet na hrací ploše, ale vypadá to, že ošetření nebude potřeba.

81
    Lipina nyní semkla soupeře, ale centry zatím nejsou nijak nebezpečné a balón má znovu ve svých rukou Šiška.

79
    Co nyní spálil Petr Jiráček, to se nedá ani popsat! Z nohy Nováka dostal přihrávku na střed malého vápna, kde se nacházel zcela sám, ale bývalý reprezentant a účastník Ligy mistrů k překvapení všech přihlížejících trefil tyč!

78
    Střídání v týmu FC Trinity Zlín B:
    ze hřiště odchází Chrudina, přichází Uhřík.
    ze hřiště odchází Hellebrand, přichází Novák.

77
    Válcovnám se stále nedaří dostat blíž k bráně Šišky a rezerva Zlína zvládá konec zápasu bez větších problémů.

75
    Kovařík se sice skvěle oprostil od svého obránce a posunul míč Nevřelovi, ovšem jeho nabídka na Martiníka byla příliš dlouhá a balón opět končí v moci brankáře.

Michal Raška

Branky: 34. Konečný, 90+1. Kovařík – 29. Číž, 61. Mlýnek M.

Karty:   55. Šiška (ZLB)

FK Frýdek-Místek: Gergela – Velner (C), Blejchař, Massaniec, Kostka (28. Nevřela) – Zupko (70. Kirschner), Rubý, Khalifa (46. Martiník) – Konečný, Kovařík, Hykel
    Náhradníci: Prokel – Nevřela, Burgo, Kirschner, Kohut, Vykopal, Martiník

Trenér: Robert Pištěk

FC Zlín B: Šiška – Němeček, Mlýnek V., Číž (56. Hartman), Mlýnek M., Mach (64. Trtek), Hellebrand (78. Novák), Kulíšek, Jiráček (C), Jura, Chrudina (78. Uhřík)
    Náhradníci: Bachůrek – Hartman, Novák, Kadlček, Trtek, Uhřík

Trenér: Vít Vrtělka

Rozhodčí: Ogrodník – Poláček, Grečmal