Olympik Mělník – Chrudim 1:10 (kon.) | Sparta – SKUP Olomouc 11:1 (kon.) | Česká Lípa – Helas Brno 1:1 (kon.)
FC Démoni Česká Lípa
1:1 (1:1)
Helas Brno
Pátek 26.08.2022, 20:30 • MSH Česká Lípa • 1. Futsal liga • 1. kolo

V úvodním kole 1. FUTSAL ligy remizuje Česká Lípa s Helasem Brno 1:1. Démoni můžou litovat, že nerozhodli zejména ve druhém poločase, kdy měli o něco více ze hry. Brejk dua Macháček – Výborný skončil ranou do tyče. Domácí pak ještě kopali desítku, když Martin Zdráhal při šestém faulu šlápl na kotník Petra Zapletala, nicméně Václav Klímek vychytal Ondřeje Havrdu. Ten udělal v poslední minutě chybu, ale Robert Matejov z kontru neuspěl proti Milenu Kirovovi. Mimochodem hned čtyři z pěti žlutých karet byly uděleny za nesportovní chování. (22:21:40)

40
    Mužík v dresu brankáře trefil nečistě centr z levé strany na vzdálenější tyč.

40
    Ondřej Havrda přišel o míč a Matejov běžel do brejku na levé straně, nicméně Kirov vyběhl na šest metrů a skočil pod nohy slovenského futsalisty!

40
    Zapletalovu střelu z levé strany srážel Zdráhal vedle zadní tyče.

39
    Ztráta Helasu na pravé straně a Abrham chtěl okamžitě využít toho, že se třeba nemusí Klímek vrátit do brány.

39
    Helas jde do powerplay s Mužíkem v dresu brankáře a hraje vabank, aneb styl všechno, nebo nic.

39
    Oddechový čas pro tým Helas Brno.

38
    Klímek napálil balón proti zdi, sudí Lafek mu dává kartu.

38
    Ondřej Havrda posílal desítku k pravé tyči, Klímek zasáhl levou rukou.

38
    Havel dostává kartu za protesty.

38
    Hned po své ztrátě šlápl Martin Zdráhal na pravý kotník Petra Zapletala a uvidíme desítku. Zapletal kulhá.

38
    Helas kombinuje na půli.

37
    Démoni šli do situace tři na dva, ale hosté se dostali pod míč až Macháček vystřelil nad branku.

36
    Domácím nevyšlo roztažení hry do pravé strany na Švece.

35
    Mužík kopl roh z pravé strany a Filip Havrda střílel u přední tyče mezi Švecem a Abrhamem nad branku.

35
    Ondřej Havrda udělal čtvrtý akumovaný faul České Lípy.

35
    Podle všeho Zapletal dorážel z levé strany, předtím trápil Helas Fichtner v pravé části brankoviště, vzápětí ale Havrda ztratil balón.