Pardubice B – Hr. Králové B 0:0 (kon.) | Žižkov – Teplice B 2:1 (kon.)
FK Pardubice B
0:0 (0:0)
FC Hradec Králové B
Neděle 28.08.2022, 10:15 • Stadion Pod Vinicí • Česká fotbalová liga (B) • 4. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky České fotbalové ligy. V tomto zápase 4. kola skupiny B proti sobě nastoupí rezervní týmy Pardubic a Hradce Králové.

Hradec Králové nejprve sehrál bezbrankovou remízu s Mladou Boleslaví, a pak následující dva zápasy prohrál. Nestačil na Žižkov 0:1 a na Ústí nad Labem 2:4.

Pardubice v prvním kole remizovaly se Zápy 1:1, a pak přehrály Jablonec B 2:0 a Přepeře v dramatickém utkání 2:1.

FK Pardubice B: Šmíd – Costa Da Rosa, Řehák (C), Hanč, Hrnčíř, Jarkovský, Štichauer, Novák, Kurka, Chvěla, Akosah Bempah Nana
    Náhradníci: Volšík – Halász, Sedláček, Dostál, Miláček, Karch Jr, Stýblo
    Trenér: Pavel Němeček

FC Hradec Králové B: Čábelka – Doležal, Houdek, Kadrmas, Hlaváč, Kutík, Kosař (C), Rybička, Holovatskyi, Jurčenko, Hájek
    Náhradníci: Hrnčíř – Hypšman, Junek, Schmoranz, Šípek, Hodač, Boniš
    Trenér: Aleš Čvančara

Rozhodčí: Hlaváček, Rychtář, Schmeiser.

Zápas brzy začne.

1

1
    Domácí hrají v červeném, hosté oblékli černé dresy. Utkání začalo.

2
    Hostující Kosař to nejprve zkoušel individuálně, a pak hledal přihrávkou spoluhráče. Akce postrádala přesnost.

3
    Kodrmas se výborně dokázal vrátit a zastavil zajímavě vypadající akci domácích. Pardubice se k zakončení nedostaly.

4
    Jurčenko si nabíhal do volného prostoru, ale výborně se vrátil Hanč, který před ním odehrál balon do bezpečí.

5
    Pardubice měly velkou šanci, sám před brankářem byl Novák, ale Čábelka vytáhl dobrý zákrok.

6
    Hradec vybojoval díky aktivní hře vhazování na útočné polovině, ale do výraznější šance se zatím nedostal.

7
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, optickou převahu mají domácí, ale na úvodní branku čekáme.

8
    Rybička vybojoval míč pro spoluhráče, ale Jurčenko nedokázal přejít přes obránce domácích. Hosté jsou dál u míče.

8
    Jurčenko se pokoušel projít před branku, ale obrna si poradila jen za cenu rohového kopu.

9
    Domácí rozehrávají od svého brankáře, sledujeme klidnější pasáž hry.

10
    Hostující Kutík si nabíhal do volného prostoru, dostal přihrávku, ale následný souboj se soupeřem prohrál.

10
    Pardubice kombinují na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry. Do rozehrávky se následně zapojil také brankář.

13
    Mnoho šancí k vidění není, hraje se především na polovině hrací plochy.

15
    Hosté rozehrávají od své branky, Hlaváč hledal spoluhráče na polovině, Kosař pokračoval v akci. Následně Doležal centroval před branku, ale trefil jen obránce.

16
    Autové vhazování pro Hradec. Hosté nyní hrají aktivněji, zjednodušili hru a mají více ze hry.

16
    V krátkém čase dvakrát měl Hradec možnost autového vhazování. Do výraznější šance se nedostal.

17
    Pardubický brankář nyní rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Následně Chvěja pokračoval v akci, ale zakončit nedokázal.

18
    Zajímavou akci nyní předvedli hosté. Jurčenko se probojoval až do pokutového území, ale v rozhodující chvíli vypálil mimo branku.

19
    Hosté mají možnost autového vhazování na své polovině, Kdrmas uvedl balon do hry.

20
    Dvacet minut hry je pryč a na výraznější šanci čekáme. Jurčenko ani Hájek nedokázali zakončit.

22
    Domácí rozehrávali rohový kop. Centr se snesl před branku, a pak pálil Kurka. Jeho rána ovšem míří vysoko nad branku.

24
    Domácí Novák kombinoval se spoluhráči, Hrnčíř se dostával do střelecké pozice, ale dobře si počínala hradecká obrana.

25
    Obrázek hry je poslední minuty stejný, mnoho fotbalové krásy k vidění není a po zajímavém úvodu utkání tempo hry mírně opadlo.

27
    Hradečtí se pokouší hrát aktivně, Jurčenko vybojoval míč, ale jeho spoluhráči nedokázali před brankou nic vymyslet.

28
    Díky aktivní hře vybojovali hosté autové vhazování na útočné polovině, Houdek hledal spoluhráče, ale jeho přihrávka nebyla příliš přesná.

29
    Směr hry se po ztrátě míče otáčí, a tak mohou hrát fotbalisté Pardubic.

30
    Domácí se po rychlém přenesení hry dostali do střelecké pozice, ale balon končí vedle branky.

32
    Jeden z domácích hráčů leží na hrací ploše a bude potřebovat ošetření. Hra je tedy přerušena.

34
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, zatím stále čekáme na úvodní výraznější šanci v tomto utkání.

35
    Hradečtí rozehrávali na polovině hrací plochy, Doležal si nabíhal do volného prostoru, ale přihrávka na něj nebyla přesná.

36
    Hrát tak mohou domácí, ale ti mají velké problémy s přechodem střední části hrací plochy. Hradečtí velmi dobře brání.

37
    Nepřesná domácí akce znamená, že balon končí u brankáře Čábelky. Ten následně rychle rozehrával.

38
    Souboje o balon probíhají především na polovině hrací plochy. Na nějakou výraznější šanci v posledních minutách čekáme.

39
    Domácí se nyní prokombinovali před velké vápno a pokusili se vystřelit. Projektil však končí výrazně vedle branky.

40
    Hradec rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale do zakončení se nedostal Rybička ani nikdo z jeho kolegů.

40
    Hrnčíř vedl bleskovou domácí akci, unikl podél postranní čáry, ovšem centr před branku mu podle představ nevyšel.

42
    Další rohový kop pro hostující celek.

42
    Centr se snesl od rohového praporku před branku, ale nikdo z útočících hráčů nedokázal zakončovat.

43
    Hosté se poblíž půlící čáry v souboji o míč dopustili faulu. Hrát tak budou po přerušení hry fotbalisté Pardubic.

44
    Žlutá karta pro tým FK Pardubice B (Jan Novák).

45
    Dostáváme se do samého závěru prvního poločasu, uvidíme, kolik minut bude sudí nastavovat.

45
    Hraje se nyní na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o balon nejčastěji.

45
    Houdek se pokoušel dostat do zakončení, ale balon před ním dokázal odehrát obránce.

45+1
    Nyní se už hraje nastavený čas, domácí brankář rozehrává od své branky. Jednu minutu uvidíme navíc.

45+1

První poločas mnoho fotbalové krásy nenabídl. Na výraznější šanci zatím čekáme, a tak zde platí přestávkový stav 0:0.

46

46
    Střídání v týmu FK Pardubice B:
    ze hřiště odchází Bernardo Rosa, přichází Jan Halász.

47
    Jedná jedinou změnu jsme viděli během poločasové přestávky, střídal domácí tým.

48
    Domácí se propracovali do střelecké pozice, ale rána končí vysoko nad brankou, bude rozehrávat gólman.

49
    Domácí fotbalisté vstoupili aktivněji do druhého poločasu, snadněji získávají balon.

50
    Hradecký Holovatskyi pokračoval v kombinaci a vyměnil si míč i se svým brankářem. Následný rychlý přechod do zakončení hostům nevyšel.

51
    Hájek to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale nedokázal přetlačit obránce a přesněji vypálit.

52
    Hosté budou rozehrávat volný kop. Hájek to vzal na sebe a povedenou ránou málem skóroval. Jeho pokus tak tak vytáhl brankář na roh.
    52. Šance hostů

53
    Kutík to zkoušel individuálně, ale nedokázal v souboji jeden na jednoho uspět proti obránci.

55
    Zatím nejvýraznější šanci měl z volného kopu hostující Hájek. Mnoho šancí nyní k vidění není.

56
    Hostující Hájek se dostal do zakončení, ale byl v ofsajdu. Jeho zakončení tak bylo poněkud zbytečné.

57
    Útočného faulu se dopustil domácí celek, akce Pardubické rezervy tak končí ještě dříve než se dostala k zakončení.

58
    Hosté se pokouší hrát dlouhé balony na nabíhající hráče, ale domácí obrana si zatím s tímto dokáže poradit.

58
    Kosař se dostal k zakončení, ale jeho rána levou nohou byla zblokovaná.

60
    Hodina hry je pryč a zatím registrujeme jednu velkou šanci, kterou hosté nedokázali proměnit.

61
    Kutík to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do výraznější šance.

62
    Hosté jsou nyní aktivnější, mají převahu, Jurčenkův centr nebyl přesný.

63
    ze hřiště odchází Akosah Bempah Nana, přichází Ondřej Sedláček.
    ze hřiště odchází Jan Novák, přichází Štěpán Dostál.

65
    Domácí měli nyní velkou šanci, ale hlavičkující hráč poslal balon nad. Stadionem to jen zahučelo.

66
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B:
    ze hřiště odchází David Jurčenko, přichází Matěj Šípek.

Máme zde informaci pro novináře, dnešnímu utkání přihlíží 355 diváků.

68
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější hru. Oba kluby měly po jedné příležitosti. Stále však platí bezbrankový stav.

70
    Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, balon mají pod kontrolou fotbalisté Hradce. Kutík hledal přihrávkou spoluhráče, ale neuspěl.

70
    Dobrý akce hostů byla zakončená nepřesnou střelou, brankář Šmíd zasahovat nemusel.

73
    Kudrmas hledal zajímavou přihrávkou spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.

74
    Domácí hráči nyní kombinují na polovině hrací plochy a marně hledají cestu, která by vedla do střelecké pozice.

75
    Pardubičtí vybojovali rohový kop. Jeho exekutovem bude Kurka.

75
    Domácí hráč poslal centr před branku, ale jeho pokus byl hodně přetažený a navíc také poněkud nepřesný.

77
    ze hřiště odchází Petr Kurka, přichází Štěpán Miláček.

79
    Sledujeme velkou taktickou bitvu, která se dostává pomalu do své poslední desetiminutovky. Stále čekáme na úvodní branku v tomto zápase.

80
    Domácí rychlé přenesli hru, ale hostující obrana si poradila. Následně pálil Hasázl. Je z toho jen rohový kop.

82
    Hanč vedl zajímavou akci, ale ve finální fázi neměl komu přihrát. Akce Pardubic tak končí.

84
    Dobrá. Dobrý rána hostů. Houdek vypálil. Jeho rána končí malý kousek nad brankou. Nechybělo moc jeho pokusu.

84
    ze hřiště odchází Tomáš Hrnčíř, přichází Karch Jr..

86
    ze hřiště odchází Petr Rybička, přichází Matěj Hodač.
    ze hřiště odchází Lukáš Hájek, přichází Tadeáš Boniš.

88
    Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho fotbalové krásy k vidění není,

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

90
    Domácí brankář Šmíd se rozhodl pro dlouhou rozehrávku, ale jeho spoluhráči na útočné polovině o míč přišli.

90
    Volný kop pro domácí, Jarkovský bude rozehrávat.

90+1
    Nechybělo moc. Přímá rána na branku se zastavila na břevnu. Málem šli domácí do vedení v samém závěru zápasu.
    90+1. šance domácích.

90+1
    Sudí nastaví jednu minutu.

90+1

V tomto zápase ČFL mezi rezervními týmy Pardubic a Hradce Králové jsme v derby branku neviděli. Oba kluby měly šance, ale neproměnily je. Týmy jdou do kabin za bezbrankového stavu. Oba kluby mají bod. (12:07:11)