Hostivař – Kert Park Praha 2:9 (kon.) | Ústí n/L – Hr. Králové 4:2 (kon.) | Letohrad – Prachatice 4:1 (kon.)
Svítkov – Dobřany 9:1 (kon.) | Kladno – Karviná 2:3 (po pr.)
Elba DDM Ústí nad Labem
4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
HBC Hradec Králové 1988
Sobota 03.09.2022, 11:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga • 1. kolo

Z tohoto klání je to vše. Děkujeme za pozornost a u hokejbalu zase někdy na viděnou. (13:11:36)

Dramatické utkání mezi Ústím nad Labem a Hradcem Králové je u konce. Aktivnější Elba si vypracovala v úvodních dvou třetinách dvougólový náskok, rovněž hosté ale ve třetím dějství proměnili dvě přesilové hry a po zásazích Mejzlíka a Svobody se radovali z vyrovnání. Nutno říci, že euforie Východočechům dlouho nevydržela. Jen o necelou minutu později totiž vrátil domácímu týmu vedení Kučera. V tu chvíli šlo už o pátou využitou přesilovou hru v utkání. Hradec ještě dostal v závěru možnost dvojnásobné početní výhody, tu už ale nevyužil. Při závěrečné hře bez brankáře naopak inkasoval z hole Macka počtvrté.

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! ALEŠ MACEK získal ve střední části hřiště míček a dopravil ho střelou zleva do odkryté kelce. Bez asistence.

44:11
    Ústí nad Labem se v krátkém sledu hned dvakrát podařilo vyhodit balonek až na protější konec hřiště.

43:45
    Hradec Králové zkouší štěstí v šesti hráčích bez brankáře. Teď už je to v podání hostujícího celku sázka na jedinou kartu.

43:41
    Zdeněk Banda zlikvidoval nepříjemnou střelu z levé strany. Bylo to v době, kdy skončil trest Soukupa. Ústí je ve čtyřech.

43:02
    Hradec Králové bude hrát v pěti proti třem! Hosté si berou oddechový čas a poradí se.

43:02
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem:
    Pavel Krajíček – 2 min., vysoká hůl.

43:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Zda i celého zápasu není v tuto chvíli ještě jasné...

42:37
    Východočeši získali vhazování před Bandou, Elba ale ihned po buly vyhodila míček ze své třetiny.

42:24
    Hradci se zatím nedaří dostat hrací předmět za modrou čáru. Ústečtí se příkladně brání. A čas kvapí...

41:41
    Domácí budou čelit přesilové hře. Vyžádali si před ní oddechový čas.

41:41
    Lukáš Soukup – 2 min., podražení.
    41:23 Ivan KUČERA - 3:2

41:23
    Nerozhodný stav trval jen velmi krátce, Elba jde po další přesilovce opět do vedení. Domácí vyhráli vhazování v útočném pásmu. Stupka posunul z levé strany míček na střed a IVAN KUČERA vyslal zpoza modré čáry nekompromisní bombu k pravé tyči. Asistence: Martin Stupka a Jan Škurla.

41:12
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988:
    Marek Mejzlík – 2 min., hákování + OT, nesportovní chování.

Filip Lefenda

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 15. Tomáš (Červinka), 16. Soukup (Červinka, Smolík), 42. Kučera (Stupka, Škurla), 45. Macek – 37. Mejzlík (Šimek), 41. Svoboda (Chyba)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Rechtorik) – Bečvář, Haas, Kučera, Michajličenko, Procházka, Smolík, Švanda – Belica, Červinka (A), Filip, Hampl, Jelen, Koval, Krajíček, Macek, Škurla, Soukup (C), Stupka (A), Tomáš, Tůma
    HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Dvořáček) – Chyba, Jiřík (A), Kosina, Zeman – D. Černý, L. Černý, Kníže, Malý, Mejzlík, Rakovský, Síla, Šimek, Svoboda (C)

Rozhodčí: Lukáš Hrubý, Radek Koskuba