Osasuna – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Espanyol 0:1 (kon.) | Villarreal – Elche 4:0 (kon.)
Valencia – Getafe 5:1 (kon.)
CA Osasuna
2:1 (0:0)
Rayo Vallecano
Neděle 04.09.2022, 14:00 • Estadio El Sadar (Pamplona) [Kapacita: 23 576] • Španělská LaLiga • 4. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního odpoledne a někdy příště opět na shledanou. (15:59:43)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:16.

Dnešní utkání je za námi. Ve druhém poločase jsme byli svědky hned tří branek. Domácí se dostali do vedení v 54. minutě, kdy se střelecky prosadil Aimar Oroz. Hosté však dokázali v 75. minutě vyrovnat, a to zásluhou Floriana Lejeuneho, který se prosadil střelou z přímého kopu. Domácí však v samotném závěru utkání strhli vedení na svou stranu, a to když se po skvělé individuální akci Ezzalzouliho prosadil Rubén García. Hosté na tuto branku už nedokázali odpovědět a z dnešního utkání tak odejdou jako poražení. Osasuna navíc pokračuje v dobrých výkonech v letošní sezóně a po čtyřech zápasech se nachází v tabulce na čtvrté příčce!

90+6

90+5
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a vypadá to, že domácí nakonec z dnešního utkání odejdou jako vítězové.

90+3
    Hosté nakopávají míče směrem dopředu, ale zatím se jim to příliš nedaří.

90+2
    Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut.

90
    Osasuna právě vstřelila branku! Domácí se v samotném závěru utkání dostávají do vedení! RUBÉN GARCÍA dostal skvělou přihrávku do malého vápna od Ezzalazouliho, a ten následně neměl problém míč poslat do odkryté branky!

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Domácí byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který ho následně poslal zpět do hry dlouhým odkopem od své branky.

87
    Palazón se dopustil faulu poblíž vápna soupeře a k míči se tak dostávají opět domácí.

86
    Tento rohový kop však nenadělal hostům větší potíže. Jeden z domácích hráčů se navíc dopustil útočného faulu a hrát tak mohou hosté.

85
    Domácí budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.

84
    Lejeune to zkusil opět přímo na branku. Tentokrát jí však přestřelil.

83
    Hosté budou zahrávat další zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře. García V fauloval Falcaa a od rozhodčího následně za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.

82
    García VI dostal nepřesnou přihrávku od svého spoluhráče a míč tak končí v zámezí.

81
    Střídání v týmu CA Osasuna:
    ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Pablo Ibáñez.
    ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Kike García.
    ze hřiště odchází Jon Moncayola, přichází Abde Ezzalzouli.

Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Sergio Camello, přichází Radamel Falcao.

80
    Domácí byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který ho následně poslal zpět do hry dlouhým nákopem.