Boca Chotěboř – Chrudim 0:15 (kon.)
FK Boca Chotěboř
0:15 (0:8)
FK Chrudim
Úterý 06.09.2022, 20:00 • SH Světlá nad Sázavou • Pohár Svazu futsalu ČR • Osmifinále

Chrudim zcela jasně potvrdila roli favorita a ve Světlé nad Sázavou vítězství nad Chotěboří výsledkem 15:0. (21:36:18)

39:56
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Čtyři vteřiny před závěrečnou sirénou přidává chrudimští futsalisté i patnáctou branku, skóre utkání uzavírá DAVID DROZD – 0:15!

37:10
    Chrudim ještě nemá dost! David Drozd připravil zakončení pro ROMANA MAREŠE, jenž se také zapisuje do střelecké listiny – 0:14!

36:34
    Aktéři dvanácté branky si vyměnili role a přidali gól číslo třináct. Po asistenci Torrese skóruje MARTIN DOŠA – 0:13!

32:59
    Chrudimští poslali do hry také stabilní hráče ze základní sestavy a někteří z nich se také zapisují do střelecké listiny! Martin Doša našel volného TORRESE a ten zavěsil dvanáctou branku – 0:12!

28:28
    Jedenáctou branku Chrudimi přidává po asistenci Romana Mareše DOMINIK BALOG – 0:11!

23:06
    Desítku zakulatil po Maxově pobídce srbský futsalista MARKO RADOVANOVIČ – 0:10!

21:18
    Ani po přestávce chrudimské tužby po gólech nekončí, ve dvaadvacáté minutě tu máme první hattrick zápasu! Dosáhl ho Brazilec CAPINHA – 0:9!

20:01

20:00

19:10
    Druhým dvougólovým střelcem utkání je CAPINHA, nejnovější brazilská akvizice Chrudimi v poslední minutě prvního poločasu upravuje skóre na 8:0 pro obhájce titulu!

17:15
    Na rozdíl od včerejšího zápasu v Plzni nás dnes překvapení rozhodně nečeká. Mareš zakombinoval s DOMINIKEM BALOGEM a druhý jmenovaný upravuje již na 7:0!

14:26
    V téže minutě se do střelecké listiny zapisuje také DAVID DROZD, kterého v ideální palebné pozici našel Capinha – 0:6!

14:13
    Domácí nestíhají a brankář Benc tahá zpoza vlastní zad další míč. David Drozd opět připravil zakončení svému bratru PAVLU DROZDOVI, který se prosazuje podruhé v utkání – 0:5!

13:26
    CAPINHA zvyšuje již na rozdíl čtyř branek – 0:4!

10:30
    V probíhající jedenácté minutě jsou Chrudimští dle očekávání častěji u balonu a vytváří si další brankové příležitosti.

08:36
    Jako přes kopírák! Šejvl během dvaceti vteřin znovu našel volného MAXE, který před brankou nezaváhal a vsítil třetí gól favorita – 0:3!

08:16
    A je to o dva góly! Martin Šejvl našel neomylně MAXE, který prostřelil Bence a zvyšuje náskok Chrudimi – 0:2!

07:33
    Chotěboř se dokázala sedm a půl minuty bránit a nyní dokonce šla sama na brankáře, jenže místo radosti domácích platí otřepané nedáš – dostaneš. Na konci bratrské kombinace posílá Chrudimské do vedení PAVEL DROZD – 0:1!

Radek Pecina

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 8. P. Drozd (D. Drozd), 9. Max (Šejvl), 9. Max (Šejvl), 14. Capinha, 15. P. Drozd (D. Drozd), 15. D. Drozd (Capinha), 18. Balog (Mareš), 20. Capinha (D. Drozd), 22. Capinha (Mareš), 24. Radovanovič (Max), 29. Balog (Mareš), 33. Torres (Doša), 37. Doša (Torres), 38. Mareš (D. Drozd), 40. D. Drozd (Balog)

FK Boca Chotěboř: Benc – Staněk, J. Novotný, Klimeš, Fiedler, Koutný, Šimon, Dočekal, P. Novotný, Klement
    FK Chrudim: Javorski (Dudu) – Mareš, Šejvl, Balog, Max – Capinha, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Torres, Radovanovič

Rozhodčí: Rygl, Kliner