Straubing – Färjestad | 5:2 (kon.) | | | Ilves – Salzburg | 1:2 (3:4 po s.n.) | | | Davos – Skellefteå | 2:5 (kon.) |
Belfast Giants – Třinec | 3:2 (4:3 po s.n.) | | | Villach – Cracovia | 6:2 (kon.) | | | Stavanger – Fribourg | 0:3 (kon.) |
Aalborg – Jukurit | 0:3 (kon.) | | | Luleå – Sparta | 5:2 (kon.) |
Klatovy – Passau | 6:4 (kon.) |
Flamingos Ostrava – Č.Budějovice | 8:0 (kon.) | | | Havířov – SHK Mustangové | 1:4 (kon.) | | | SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge | 2:1 (kon.) |
Zlín sledge – Karlovy Vary | 2:4 (kon.) |
konec
HC Letci Letňany
3:18
(1:3, 1:6, 1:9)
HC Buldoci Neratovice
Branky a nahrávky:
7. Skrebela (Kostenko), 38. Bajer, 41. Boháček – 9. Vlk (Zeus, Koudela), 17. Denysenko, 19. Rybář (Toman), 22. Rybář (Vlk), 24. Vlk (Denysenko), 27. Denysenko, 28. Michálek (Rybář), 30. Rybář (Hubáček, Vlk), 39. Denysenko (Koudela), 41. Michálek (Denysenko), 41. Michálek, 46. Toman (Zeus), 47. Zurynek, 48. Denysenko, 49. Toman (Vlk), 50. Michálek (Chabada), 55. Chabada (Hubáček), 56. Denysenko (Toman)
Rozhodčí: David Kratochvíl — Matouš Píša, Marek Sitarčík
Diváci: 71
Neproměněná penalta:
HC Letci Letňany:
J. Sitračík (O. Vítek) — J. Bajer, M. Kraus, S. Puzyrnikov, M. Stibůrek — M. Skrebela, M. Kalčev, V. Boháček, M. Koranda, M. Bláha, V. Freiberg, Š. Turek, S. Bosák, I. Kostenko, J. Čmerda
Náhradníci:
Trenér:
HC Buldoci Neratovice: T. Hons — M. Hubáček, T. Rybář, M. Toman, M. Soriano — J. Starnovský, A. Denysenko, S. Zeus, V. Koudela, V. Vlk, M. Chabada, V. Zurynek, M. Michálek, M. Hladkykh, P. Jeřelová
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Buldoci Neratovice: T. Hons — M. Hubáček, T. Rybář, M. Toman, M. Soriano — J. Starnovský, A. Denysenko, S. Zeus, V. Koudela, V. Vlk, M. Chabada, V. Zurynek, M. Michálek, M. Hladkykh, P. Jeřelová
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: David Kratochvíl — Matouš Píša, Marek Sitarčík
Diváci: 71
Max Chabada – 2 min., krosček.
Max Chabada – 2 min., krosček.
Martin Soriano – 2 min., nedovolené bránění.
Martin Soriano – 2 min., nedovolené bránění.
Vojta Freiberg – 2 min., nedovolené bránění.
Vojta Freiberg – 2 min., nedovolené bránění.
Matyáš Stibůrek – 2 min., podrážení.
Matyáš Stibůrek – 2 min., podrážení.
Martin Soriano – 2 min., podrážení.
Martin Soriano – 2 min., podrážení.
Samuel Zeus – 2 min., nedovolené bránění.
Samuel Zeus – 2 min., nedovolené bránění.
Arsenii Denysenko – 2 min., hrubost.
Arsenii Denysenko – 2 min., hrubost.
Matyáš Stibůrek – 2 min., nedovolené bránění.
Matyáš Stibůrek – 2 min., nedovolené bránění.