Zlín – Kolín 1:4 (kon.) | Jihlava – Poruba 2011 2:3 (1:2 po s.n.) | Vsetín – Šumperk 6:2 (kon.)
Litoměřice – Přerov 3:4 (kon.) | Třebíč – Slavia 5:1 (kon.) | Sokolov – Pardubice B 2:5 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 3:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Dukla Jihlava
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 14.09.2022, 17:30 • Zimní stadion Pelhřimov • Chance liga • 1. kolo

Dnešní zápas je u konce, střelou mezi Beranovy betony uspěl Jakub Šlahař. Dukla tak při soutěžní premiéře v Pelhřimově bere pouze bod. Se čtenáři se loučím a přeji příjemný zbytek večera. (20:23:33)

Jakub ŠLAHAŘ - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC RT TORAX Poruba 2011. Šlahařova střela mezi nohy rozhoduje dnešní utkání.

5. série
    1:2
    Tomáš Harkabus zkoušel střílet pod beton, Dolejš si ale střelu pohlídal a vychytal svému týmu bod navíc.

4. série
    1:2
    Střondala nenašel místo mezi betonem a ledem.

4. série
    1:2
    Kowalczyk pálí zcela mimo.

3. série
    1:2
    A Šlahař na druhé straně naprosto stejně překonal Berana.

3. série
    1:1
    Čachotský tentokrát nezvolil své klasické zakončení, ale uspěl střelou mezi betony.

2. série
    0:1
    Berisha z malé vzdálůenosti přestřelil.

2. série
    0:1
    Miškář zblízka natrefil jen beton Dolejše.

1. série
    0:1
    Pšurný střelou bez přípravy překonal Berana.

1. série
    0:0
    Šikúv pokus Dolejšovi propadl, hostující brankář ale stihl pokrýt puk betonem.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo toto utkání, definitivně tak rozhodnou až samostatné nájezdy. Vyloženě gólovou šanci prodloužení nenabídlo, nejzajímavější akce byla zřejmě v poslední minutě, kdy Beran musel zasahovat akrobatickým zákrokem. Po krátké úpravě ledu budou následovat samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Harkabus schoval svou střelu po zemi o hostujícího obránce, Dolejš střelu pokryl svými betony.

64:11
    V závěru prodloužení se dostal do těžké situace Beran, nepříjemnou poskakující střelu nakonec musel zalehnout.

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 11. Šik (Beránek), 48. V. Brož (Juda, Dundáček) – 16. Střondala (Christov, Toman), 46. Hrníčko (Vildumetz, Pšurný), rozh. náj. Šlahař