AC Milán – Dinamo Záhřeb 3:1 (kon.) | Šachtar – Celtic 1:1 (kon.) | Kodaň – Sevilla 0:0 (kon.)
Juventus – Benfica 1:2 (kon.) | Maccabi Haifa – PSG 1:3 (kon.) | Rangers – Neapol 0:3 (kon.)
Chelsea – Salzburg 1:1 (kon.) | Real Madrid – RB Lipsko 2:0 (kon.) | Manchester City – Dortmund 2:1 (kon.)
Real Madrid
2:0 (0:0)
RB Lipsko
Středa 14.09.2022, 21:00 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Liga mistrů • Skupina F

ZÁPASOVÉ STATISTIKY
    Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:11. (22:55:08)

Je tu konec zápasu Ligy mistrů mezi Realem Madridem a Red Bullem Lipsko. Domácí odehráli velmi podobný zápas jako minulý týden proti Celticu. V prvním poločase se svěřenci Carla Ancelottiho nikam moc nehnali a ve druhé půli pak v poklidném tempu dvakrát skórovali a bez problémů vyhráli 2:0. Real má tedy po dvou hracích dnech šest bodů, Lipsko zůstává na nule.

90+4

90+3
    Domácí již nic nevymýšlejí a kopou balony na polovinu soupeře.

90+2
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
    90+1. Marco ASENSIO - 2:0

90+1
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Tony Kroos zpětnou přihrávkou od brankové čáry našel přesně nabíhajícího MARCA ASENSIA a ten parádní ranou bez přípravy s pomocí tyče překonal gólmana Gulácsiho – 2:0!

90+1
    Schlager zápasnickým chvatem poslal k zemi Mendyho a je z toho žlutá a navíc přímý kop pro Real.

90
    Již nám běží poslední minuta normální hrací doby. Na balonu jsou stále domácí.

88
    Hosté vrhají poslední zbytky sil do ofenzivy. Čas se jim ale rychle krátí a hráči Realu pochopitelně hodně šetří čas.

85
    Střídání v týmu Real Madrid CF:
    ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Dani Ceballos,
    ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Mariano Díaz.

85
    Následný přímý kop rozehráli hosté nakrátko, následná střela Szoboszlaie mířila hodně mimo.

84
    Teď ale zaváhal Carvajal a svou chybu musel zachraňovat faulem za žlutou kartu.

83
    Hosté to teď budou mít hodně složité. Domácí hrají velmi zkušeně a nikam se nebudou hnát.

82
    Nkunku ostře fauloval Rodryga a dostává žlutou kartu.

81
    ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Toni Kroos,
    ze hřiště odchází David Alaba, přichází Ferland Mendy.

81
    Střídání v týmu RB Lipsko:
    ze hřiště odchází Timo Werner, přichází André Silva,
    ze hřiště odchází Emil Forsberg, přichází Yussuf Poulsen.
    80. Federico VALVERDE - 1:0

80
    Domácím ale stačila v 80. minutě hry teprve druhá střela na bránu, aby dokázali skórovat. Vinícius poslal z levé strany parádní přízemní přihrávku na FEDERICA VALVERDEHO, který si rychlou kličkou položil obránce a následně levačkou na zadní tyč otevřel skóre zápasu.