28:34 (13:17)
Talent tým Plzeňského kraje
Neděle 18.09.2022, 18:00 • Hala Frýdek-Místek • Chance Extraliga mužů • 3. kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek – Talent tým Plzeňského kraje 28:34 (13:17)
    Nejvíce branek: Choleva 6/1, Zbránek 6, Chudoba 4/2 – Kosteski 17/5, Škvařil 4, Vinkelhöfer 4. Rozhodčí: P. Kremláček – F. Procházka. Sedmimetrové hody: 6/3 – 7/5. Vyloučení: 6:4. (19:40:30)

Zápas je u konce. Plzeň dotáhla svůj náskok do vítězného konce, když ještě navýšila náskok z poločasu. Nakonec vyhrála o šest branek. Frýdek-Místek měl ve druhém poločase i lepší pasáže, kdy to vypadalo, že by se mohl dotáhnout, ale nakonec mu to nikdy nevyšlo. Za zmínku stojí výkon Nikoly Kosteskiho, který si připsal neuvěřitelných sedmnáct branek.

Konec zápasu. (28:34)
    60
    Plzeň se přes Pepino krásně prokombinovala k další brance, kterou zapsal na své konto Daniel Režnický. (28:34)

59
    Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Milan Škvařil). (28:33)
    59
    Adam Gřešek se protáhl přes obranu do brankoviště, vypálil a míč poslal pod břevno plzeňské branky. (28:33)
    58
    Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Nikola Kosteski). (27:33)

58
    Nikola Kosteski tentokrát neproměnil sedmičku! Míč poslal do nohou brankáře Frýdku-Místku. (27:32)
    57
    Jakub Ondrušík předvedl parádní sólo, když se na pravé straně protáhl snad přes tři hráče a následně skočil před brankovištěm a zakončil. (27:32)
    57
    Daniel Režnický se dostal do samostatného úniku, když mu přihrál jeden ze spoluhráčů při akci dva na jednoho. Plzeňský házenkář byl úspěšný a dostal svůj tým znovu do náskoku šesti branek. (26:32)
    56
    Petr Vinkelhöfer úspěšně vypálil znovu, tentokrát z levého křídla na vzdálenější tyčku frýdeckomístecké branky. (26:31)
    56
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva). (26:30)
    55
    Následně ale skóruje rychle i Plzeň, když už třicátou branku Talentu zapisuje Petr Vinkelhöfer. (25:30)
    55
    Tomáš Mlotek se octl u levé tyče a odrazem od země poslal míč do branky. (25:29)

54
    Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Sklenák). (24:29)

54
    Žlutá karta pro realizační tým Pepino SKP Frýdek-Místek. (24:29)
    54
    Nikola Kosteski byli na další sedmičce nekompromisní. Z prvního nápřahu málem protrhl síť. (24:29)