Pardubice B – Most/Souš 2:0 (kon.) | Jablonec B – Benešov 4:0 (kon.) | Přepeře – Hr. Králové B 0:2 (kon.)
Kolín – Ml. Boleslav B 1:0 (kon.) | Živanice – Chlumec n/C 0:3 (kon.) | Ústí n. L. – Brozany 0:2 (kon.)
TJ Sokol Živanice
0:3 (0:0)
FK Chlumec nad Cidlinou
Sobota 24.09.2022, 16:00 • Živanice / tráva • Česká fotbalová liga (B) • 8. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Domácí jsou na 13. pozici se ziskem 6 bodů (1 výhra, 3 remízy, 3 prohry).

Hosté z Chlumce nad Cidlinou drží 8. příčku a mají 11 bodů za 3 výhry, 2 remízy a 2 prohry.

Vzájemné zápasy:
    Chlumec x Živanice – 1:1 (2022)
    Živanice x Chlumec – 1:2 (2021)
    Živanice x Chlumec – 1:2 (2020)
    Živanice x Chlumec – 1:0 (2019)

TJ Sokol Živanice: J. Vaníček – Buriánek, Kakrda, Langr "C", Nikodém, D. Pánek, Petrus, Polák, Spěvák, Štěpánek, Vobejda.
    Náhradníci: Bartaloš – Horčička, Chocholatý, Kopecký, F. Pánek, Vít.
    Trenér: Roman Oliva

FK Chlumec nad Cidlinou: Lichtenberg – Bastin "C", Bernardo, Čáp, Kopáč, Krčál, Labík, Ruml, Řezníček, Zeman, Zukal.
    Náhradníci: Petr – Finěk, Ludvík, Mykhailo, O. Vaníček, Veselka, Žahourek.
    Trenér: Miloš Sazima

Rozhodčí: Vít Petr – Stieber Filip, Svoboda Radek.

1

3
    Přímý kop na branku hostů, ta nebyla ohrožena ze strany Sokola.

5
    Další přímák od Živanic, hráč branku hodně přestřelil.

7
    Výkop od svatyně Sokola.

9
    Rozjíždějící akci hostů zastavuje praporek čárového rozhodčí.

10
    Výkop brankáře na Poláka, ten z hrou běžel směrem k brance soupeře, kde ho Chlumec zastavil.

13
    J. Vaníček vykopává znovu od své klece.

14
    Rychlé přenesení hry hráčům v oranžovém nevyšel a míč končí v outu.

16
    Obránce Sokola hlavou dává hru do bezpečí, hosté rozehrávají roh, ze kterého branku neohrozili.

19
    Chlumec si vybojoval dva rohy, ale ani z jednoho nepřišla nebezpečná střela na brankáře.

24
    Chlumečtí se protlačili do velkého vápna, kde zkoušeli něco vymyslet, ale domácí se ubránili.

26
    Znovu hostující celek u míče, tentokrát Řezníček vypálil nedaleko pravé tyče.

27
    Roh pro Chlumec z druhé strany, ale znovu se přes obranu fotbalisté neprosadili.

29
    Žlutá karta pro tým FK Chlumec nad Cidlinou (Krčál).

30
    Útok hostů přinesl střelu na brankáře, který byl pozorný a připisuje si úspěšný zákrok.

32
    Nepřesná rozehrávka na Rumla končí za čárou, out vhazují Živanice.

33
    Rohový kop pro domácí, přihrávka do vápna nenašla adresáta a balón získává soupeř.

35
    Lichtenberg vykopává od své brány.

36
    Odkop od druhé branky.

40
    Ruml poslal hru do vápna, kde si na ní počkal brankář Sokola a chytá do rukavic.

43
    Živaničtí se dostali u vápna k míči, první ránu odrazila obrana a druhý pokus mířil mimo.

44
    Polák s Petrusem zkoušeli na konci prvního poločasu něco vymyslet, hra pak směřovala do vápna, kde si na míč počkali hosté.

45
    Rozhodčí nastavuje 1. min.

45+1

Druhý poločas začne přibližně v 17 05 hod.

První půle je za námi, kde žádná branka nepadla, uvidíme, co přinese druhý poločas.

46

46
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice:
    ze hřiště odchází Petrus, přichází Kopecký.

Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou:
    ze hřiště odchází Řezníček, přichází Finěk.

50
    Přímý kop pro hosty, z něj branku nakonec neohrozili.

53
    Odkop od branky Sokola.

56
    Odpískán faul na hráče hostů.

57
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku! A je tu první trefa v utkání, kdy vystřelil TOMÁŠ LABÍK a jeho pokus končí za brankovou čárou.
    57. LABÍK - 0:1

60
    Odkop od branky hostů.

64
    Buriánek vhazuje od postranní čáry.

67
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Živanice (Kopecký).

73
    ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Horčička,
    ze hřiště odchází D. Pánek, přichází Chocholatý.

76
    Odpískán faul na domácího hráče.

78
    Řezníček se postavil na přímý kop a jeho dobře mířenou střelu brankář vyrazil přesným zákrokem mimo.

80
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku! Hosté dávají uklidňující další zásah do domácí brány, kdy míč letěl do blízkého okolí levé tyče, kde stál nehlídaný TOMÁŠ LABÍK a svým druhým gólem v utkání zvyšuje.
    80. LABÍK - 0:2

83
    ze hřiště odchází Kakrda, přichází Vít.

88
    ze hřiště odchází Ruml, přichází Veselka,
    ze hřiště odchází Čáp, přichází O. Vaníček.

89
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku! Na konci druhé půle je tu ještě další trefa v podání hostů, kdy se tentokrát prosadil kapitán TOMÁŠ BASTIN.
    89. BASTIN - 0:3