SHC Maloměřice – Lovosice 27:32 (kon.) | Zubří – Královo Pole 34:27 (kon.) | Strakonice – Nové Veselí 18:25 (kon.)
Hranice – Frýdek-M. 20:31 (kon.) | Tatran Prešov – Dukla 32:24 (kon.) | Jičín – Plzeň 19:30 (kon.)
Karviná – Kopřivnice 35:28 (kon.)
SHC Maloměřice Brno
27:32 (12:16)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 01.10.2022, 13:15Chance Extraliga mužů • 6. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

SHC Maloměřice – Brno – Lovci Lovosice 27:32 (12:16)
    Nejvíce branek: Hliničan 8, Koubek 5, Svoboda 4 – Stach 6, Hniďák 4, Trkovský 4. Rozhodčí: Martin Pražák – Jakub Šulc. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/2. Vyloučení: 4:5. Diváci: 150.

Lovci ještě deset minut před koncem vedli o deset branek. Pak prostřídali a omlazená sestava tak dominantní nebyla, což Majlont trestal snadnými góly. Brňanům se trefou Hliničana z poslední vteřiny podařilo snížit na pětibrankový rozdíl, avšak nutno dodat, že hosté měli dnešní utkání pod kontrolou, prohrávali pouze ve třetí minutě (0:1), pak už po celou dobu diktovali průběh. (15:18:42)

Konec zápasu. (27:32)
    60
    Maloměřičtí se ujali míče a Hliničan společně s klaksonem trefoval přes celé hřiště prázdnou lovosickou svatyni, branka platí. (27:32)

60
    Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Lukáš Lukáč). (26:32)
    60
    Byl to zase Tejzr, který se dostal do samostatného postupu proti lovosickému brankáři. Při něm byl faulován, bude se vylučovat. (26:32)
    60
    Blesková přihrávka Koňaříka rozehrávajícímu Tejzrovi, který trefil odkrytou klac. (25:32)
    59
    Nečekaná střela od Hniďáka, Koňařík na poslední chvíli nedokázal zareagovat! (24:32)
    59
    Hliničan se dostal do úniku proti prázdné bráně Lovosic. To nemohlo dopadnout jinak. (24:31)

58
    Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Michal Bednařík). (23:31)
    58
    Pohledná individuální akce od Svobody, který ze sedmi metrů na levé straně zakončoval na vzdálenější tyčku! (23:31)

57
    Podstřel domácího házenkáře, Hniďák se přiznal k teči. (22:31)

57
    Oddechový čas pro tým SHC Maloměřice – Brno. (22:31)
    56
    Balón putoval do pozice pivota. Stach zvýšil na devět branek! (22:31)

56
    Dvouminutový trest pro realizační tým SHC Maloměřice – Brno. (22:30)

56
    To se nelíbilo Františku Urbanovi a vůbec celé lavičce, která nejspíše vyfasuje dvouminutový trest. (22:30)

56
    Domácí běželi do přečíslení čtyři na jednoho, avšak jeden z rozhodčích odpískal kroky. (22:30)