Mladá Boleslav – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Plzeň – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Olomouc – Kladno 3:0 (kon.)
Třinec – Litvínov 4:1 (kon.) | Motor ČB – Vítkovice 2:3 (0:2 po s.n.) | Pardubice – K. Vary 2:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 09.10.2022, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • Tipsport extraliga • 9. kolo

Ode mne je to dnes vše. Jsem rád že jsem vás mohl provést zápasem devátého kola Tipsport extraligy a budu se těšit třeba někdy příště! Přeji příjemný zbytek nedělního večera. (20:43:16)

Zápas je u konce! Skvělý obrat nám ve třetí třetině předvedly Karlovy Vary, které režírovaly celou třetí třetinu a díky skóre třetiny 0:3 si z pardubické enteria areny odváží všechny tři body.

58:26
    Střelu Říčky se nepodařilo dorazit do branky.
    57:47 Tomáš VONDRÁČEK - 2:4

57:47
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Po rozehrávce se puk dostal k jednomu z obránců, kterému puk sebral TOMÁŠ VONDRÁČEK a již bez problému dovezl puk až do prázdné pardubické branky.
    Asistence: Jan Hladonik.

57:37
    Radim Rulík si vybírá oddechový čas a nejspíš vyzkouší hru bez gólmana.

57:15
    Paulovič vzal situaci dva na jednoho na sebe, ale trefil pouze zadní mantinel.

56:47
    Musil adresoval puk na Pauloviče, kterému se povedlo vystřelit pouze do výstroje karlovarského gólmana.

54:48
    Pulpánova střela od modré gólem nekončí.

53:48
    Beránkova střela golfem byla zblokována mimo nebezpečí pardubické branky.
    51:55 Petr KOBLASA - 2:3

51:55
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Po zkoumání videa se dvojice rozhodčí rozhodla gól Karlových Varů uznat. Zmatek před domácí brankou dal prostor se skórování PETRU KOBLASOVI, který posílá hosty poprvé v zápase do vedení.
    Bez asistence.

51:55
    Varům se po zmatku před brankou podařilo skórovat, avšak domácí si myslí že nedovoleně, a tak se situace bude zkoumat u videa.

51:22
    Kousalovu přihrávku na Pauloviče tečoval Bartejs.

50:30
    Rachůnek probruslil přes celé hřiště, ale k zakončení se nedostal.
    48:46 Ondřej BERÁNEK - 2:2

48:46
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Po střele Koblasy se k draženému puku dostal ONDŘEJ BERÁNEK a dostal puk do odkryté branky.
    Asistence: Petr Koblasa a Jiří Černoch.

48:05
    Kousalovo nahození před branku na Radila nenachází jeho hokejku.

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 20. Radil (A. Musil, Čerešňák), 24. Cienciala (T. Dvořák, Říčka) – 32. Černoch (Vondráček), 49. O. Beránek (Koblasa, Černoch), 52. Koblasa, 58. Vondráček (Hladonik)

HC Dynamo Pardubice: Will (Frodl) – D. Musil, Čerešňák, T. Dvořák, Košťálek, Vála, Hrádek – R. Kousal (A), Zohorna (A), Radil – Říčka, Paulovič, Cienciala – Koffer, Poulíček (C), A. Musil – Urban, Rákos, Matýs.
    Trenér: Radim Rulík

HC Energie Karlovy Vary: Lukeš (Habal) – Bartejs, Plutnar, Bernad, Dlapa, Havlín, Pulpán (A), Rohan – Rachůnek (A), Černoch, Kohout – Koblasa, Gríger, O. Beránek – Redlich, Hladonik, Vondráček (C) – Jiskra, J. Baláž, Kružík.
    Trenér: David Bruk

Rozhodčí: Pilný, Šindel – Brejcha, Hynek.