Hr. Králové B – Benešov 1:0 (kon.) | Pardubice B – Velvary 2:3 (kon.) | Zápy – Most/Souš 1:0 (kon.)

90+3
    Rohový kop budou mít k dispozici ještě domácí fotbalisté. S jeho rozehrávkou nepospíchají.

90+2
    Střídání v týmu SK Zápy:
    ze hřiště odchází Patrik Kavalír, přichází Kristian Janko.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Zápy drží hru daleko od své branky, což vyhovuje domácím. Naopak Most se nemůže propracovat ke střele.

89
    Dostáváme se do samého závěru poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nad rámec nastavovat.

88
    Žlutá karta pro tým FK Baník Most – Souš (Rudolf Novák).

87
    Aktivněji hrající Most vybojoval rohový kop.

86
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým SK Zápy (Tomáš Matějka). Po poněkud zbytečném faulu dostává druhou žlutou kartu a tedy červenou domácí hráč.

86
    Zápy se zatím celkem snadno brání akcím soupeře.

84
    Hostující celek se usadil na polovině soupeře, tam vybojoval autové vhazování.

83
    Pořadatel právě apeluje na fanoušky hostů, aby na hrací plochu neházeli pyrotechniku.

82
    Střídání v týmu FK Baník Most – Souš:
    ze hřiště odchází Ondřej Novický, přichází Jan Skuhrovec.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, Most se pokouší něco vymyslet.

79
    Novotný zkoušel dobrou přihrávkou najít spoluhráče, ale obrana Záp byla pozorná.

78
    Kolaříkova rána končí výrazně mimo branku. Jeho spoluhráči nedokázali střílený centr ztečovat.