Chomutov – Cheb 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Letňany 4:9 (kon.) | Ústí n/L – Jablonec n/N 6:1 (kon.)
Hronov – Vrchlabí 1:9 (kon.) | Písek – Tábor 2:5 (kon.) | Mostečtí Lvi – Klatovy 7:4 (kon.)
Nový Jičín – Opava 3:2 (kon.) | Znojmo – Vyškov 7:0 (kon.) | SHKM Hodonín – Vel. Meziříčí 1:3 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 4:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 4:2 (kon.) | Příbram – Kobra 5:0 (kon.)
Řisuty – Děčín 2:3 (po pr.)
HC WIKOV Hronov
1:9 (0:1, 1:3, 0:5)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 12.10.2022, 18:00 • Hronov, Zimní stadion • 2. liga skupina Západ • 7. kolo

Hronov dnes inkasoval od hokejistů Vrchlabí devět branek. Jasnou výhru favorita řídil Ondřej Chrtek, jenž zaznamenal tři branky a na další dvě přihrál. Vrchlabí rozhodlo už ve druhé třetině, kdy vstřelilo tři góly, nicméně až do 30. minuty platil stav 1:0 pro hosty. Demolice proběhla hlavně ve třetí třetině, kterou hosté vyhráli 5:0. Celkově si tak připsali tři body za vítězství 9:1.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (20:27:36)

59:22
    Desátý gól nepřišel! Duchan se ocitl sám před brankovištěm, ale prostor v horní části branky nenašel.

58:54
    Po zakázaném uvolnění Hronova se bude vhazovat v útočném pásmu Vrchlabí.

58:07
    Hosté se prezentovali dalším střeleckým pokusem, který byl tentokrát vyražen do sítě nad brankou.
    57:14 Jan KEREKANIČ - 1:9

57:14
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Desítka je zase o něco blíže. Devátou branku Vrchlabí přidává krásnou střelou od modré čáry obránce JAN KEREKANIČ. 1:9. Asistence: Filip Krsek a Samuel Duchan.

56:15
    Utkání se už z obou stran jen a pouze dohrává. Je naprosto jasné, že spokojenější budou hokejisté Vrchlabí, kteří si s chutí zastříleli.

55:11
    Richard Bořuta zkusil před brankou hostů štěstí nadvakrát. Roman Krinwald si ale prostor mezi betony pohlídal.
    54:28 Filip MONÍK - 1:8

54:28
    Hosté předvedli ideální přechod do útoku. Z druhé branky v dnešním zápase se raduje FILIP MONÍK, jehož střela rozvlnila síť. 1:8. Asistence: Petr Poppel.

54:21
    Mikulec po přejetí útočné modré čáry zápěstím vystřelil. Krinwald jeho pokus posunul nad bránu.

53:58
    Nahození domácích od modré čáry bylo lehce tečováno. Puk ale zapadl asi metr vedle vzdálenější tyče.

53:23

52:43
    Pobídka Váchy hledala před brankou jeho spoluhráče, ale Jakub Tichý si lapačkou nakonec poradil.

52:19
    Po zásahu brankáře se do šance dostal Pavelka, který v ideální pozici mezi kruhy minul.

51:40
    Také Hronov si po delší době zahraje přesilovku, nicméně krátce po buly se Vrchlabí osvobodilo vyhozením kotouče přes všechny čáry.

51:23
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí:
    Tomáš Bláha – 2 min., sekání.

50:30
    Jirků se zleva dostal do výborné pozice. Kotouč tlačil po ledě, jenže levý beton brankáře byl pohotový.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 40. Štrombach (Hašlar) – 3. Moník (Chalupa, Chrtek), 30. Chrtek (Urban), 32. Chrtek (Perička, Chalupa), 33. Krsek (Tatar, Duchan), 44. Chalupa (Urban, Perička), 46. Chalupa (Chrtek, Perička), 48. Chrtek (Moník, Urban), 55. Moník (Poppel), 58. Kerekanič (Krsek, Duchan)

HC WIKOV Hronov: Tichý (Ševců) – Salnikov, Mikulec, Kozlov, Pavelka (A), Heligr, Exner (C), Amirov – Kubeček, Akhmetianov, Bořuta, Hašlar (A), Bondar, Putz, Veselý, Yailov, Subbotin, Štrombach
    Trenér: Jan Pavelka

HC Stadion Vrchlabí: Krinwald (Vacek) – Fiala, Štembera, Vácha, Boukal, Oborník, Kynčl, Kerekanič, Perička – Chalupa, Chrtek (A), Poppel, Moník, Duchan, Krsek, Urban (C), Cerman, Jirků, Bláha (A), Tatar, Šlaicher
    Trenér: Tomáš Jirků

Rozhodčí: Battěk – Hofman, Řezníček