Washington – Boston 2:5 (kon.) | Carolina – Columbus 4:1 (kon.) | Montreal – Toronto 4:3 (kon.)
Colorado – Chicago 5:2 (kon.) | Anaheim – Seattle 5:4 (po pr.) | Edmonton – Vancouver 5:3 (kon.)
konec
Montreal Canadiens
4:3 (0:1, 2:1, 2:1)
Toronto Maple Leafs
Čtvrtek 13.10.2022, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  59:41 Josh ANDERSON - 4:3
   
  59:41
  Montreal právě vstřelil branku!
  Kdo se směje naposled, ten se směje nejvíc! Po chybné rozehrávce Jakea Muzzina se k puku dostal Nick Suzuki, který jej šikovně posunul doleva, odkud JOSH ANDERSON pálil nechytatelně do pravého horního rohu brány. Asistence: Nick Suzuki.
  58:10 William NYLANDER - 3:3
   
  58:10
  Toronto právě vstřelilo branku!
  Hosté ale okamžitě odpovídají! John Tavares přihrál v situaci dva na jednoho WILLIAMU NYLANDEROVI, který po krátké kličce do forhendu poslal kotouč mezi ruku a tělo domácího brankáře. Asistence: John Tavares a Morgan Rielly.
  57:30 Sean MONAHAN - 3:2
   
  57:30
  Montreal právě vstřelil branku!
  Domácí jdou poprvé v zápase do vedení! Po zblokované ráně Jordana Harrise se puk odrazil na hůl SEANA MONAHANA, který ranou z první rozvlnil síť. Asistence: Jordan Harris a Kirby Dach.
  35:56 Cole CAUFIELD - 2:2
   
  35:56
  Montreal právě vstřelil branku!
  Domácí podruhé v zápase vyrovnávají a opět to má na svědomí COLE CAUFIELD. Ten obral soupeře o kotouč a v situaci tři na dva zvolil střelu k bližší tyči, což se ukázalo jako správná volba. Bez asistence.
  29:06 Denis MALGIN - 1:2
   
  29:06
  Toronto právě vstřelilo branku!
  Hosté jdou podruhé v zápase do vedení. Ránu Williama Nylander z pravého kruhu Jake Allena vyrazil jen před sebe, kde John Tavares přiťukl kotouč doleva na volného DENISE MALGINA, který kotouč dorazil do odkryté brány. Asistence: John Tavares a William Nylander.
  20:33 Cole CAUFIELD - 1:1
   
  20:33
  Montreal právě vstřelil branku!
  Domácí vyrovnávají ihned po začátku druhé třetiny! Nick Suzuki našel v situaci dva na jednoho hůl COLEA CAUFIELDA, který si kotouč zpracoval, když jej následně poslal nad rameno Matta Murrayho. Asistence: Nick Suzuki a David Savard.
  11:41 Michael BUNTING - 0:1
   
  11:41
  Toronto právě vstřelilo branku!
  Hosté proměňují svou první větší šanci! Mitchell Marner se za bránou soupeře uvolnil, když našel volného MICHAELA BUNTINGA, jehož zakončení z první skončilo za zády Jakea Allena. Asistence: Mitchell Marner a TJ Brodie.

  Tomáš Němčík

  Branky a nahrávky: 21. Caufield (Suzuki, Savard), 36. Caufield, 58. Monahan (Harris, Dach), 60. Jos. Anderson (Suzuki) – 12. Bunting (Marner, Brodie), 30. Malgin (Tavares, Nylander), 59. Nylander (Tavares, Rielly)


  Montreal Canadiens: Allen (Montembeault) – Guhle, Savard (A), Xhekaj, Wideman, Harris, Kovacevic – Caufield, Suzuki (C), Jos. Anderson – Monahan, Dach, Hoffman – Slafkovský, Dvorak, Gallagher (A) – Pitlick, Evans, Dadonov.
  Trenér: Martin St. Louis

  Toronto Maple Leafs: M. Murray (Samsonov) – Rielly (A), Brodie, Muzzin, Holl, Giordano, Sandin – Bunting, Matthews (A), Marner – Nylander, Tavares (C), Malgin – Engvall, Kerfoot, Järnkrok – Aston-Reese, Kämpf, Aube-Kubel.
  Trenér: Sheldon Keefe

  Rozhodčí: O’Rourke, Brenk – Suchánek, Cormier

  Diváci: 21 105
  bahis siteleri