Olomouc – Liberec 5:3 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 0:6 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:3 (kon.)
Mountfield HK – HC Litvínov 4:3 (kon.) | Pardubice – K. Vary 0:1 (kon.) | Třinec – Jihlava 2:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 21.10.2022, 17:30 • Enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů • 15. kolo

Domácímu Dynamu se ani přes závěrečnou snahu nepodařilo vstřelit vyrovnávací branku. Hostující Energie tak vítězí nejtěsnějším možným rozdílem po trefě Varvařovského ze 44. minuty. (19:30:57)

59:36
    Dynamo bez brankáře.

59:30
    Hosté ale dobře hlídají pásmo.

59:02
    Pardubice mají poslední minutu na srovnání stavu!

57:58
    Po Chabadově pokusu prolétl puk podél brankové čáry, obrana Varů nestačila zareagovat.

56:42
    Váňa byl už v tísni, ale snažil se ještě přehodit puk k druhé tyči, což Matěcha dobře přečetl.

55:59
    Šmíd si postrčil puk, ale obránce mi na to neskočil a hned tvrdě zakročil.

54:55
    Domácí Dynamo stále na puku a snaží se dobývat branku hostů.

54:19
    Štetka po nahrávce Pavlaty nezachytil puk.

51:53
    Bulkovu střelu od modré čáry Matěcha kryje.

51:18
    Pardubicím nezbývá nic jiného, než se hnát do útoku. Kubíčkovi ale kotouč od hole odskakuje.

50:17
    Helikarova střela po přihrávce Sydorenka postrádala přesnost.

48:28
    Pavlata ukázal své individuální dovednosti a z otočky zcela vědomě poslal puk na teč Radku Tomasovi. Dybal sklapl betony včas.

47:17
    Trochu nepozornosti teď stálo domácí šance Váni, která díky zásahu Matěchy brankou neskončila.

46:24
    Anton se zbavil sevého strážce, střela se mu ale nepovedla.

45:52
    Gromadzki si sám puk nahodil a dojel a Dynamo nadále drží pásmo.

44:36
    Dominik Pavlata rychle nabruslil do pásma, jeho střelu ale zblokoval Tůma do rohu.

43:05
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! První gól zápasu padá až na začátku třetí třetiny! Energetici se dostali do přečíslení a přesnou střelou do protipohybu se prezentoval DAVID VARVAŘOVSKÝ – 0:1! Asistence: Michal Kusak