Lipt. Mikuláš – Nitra 1:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Zvolen 3:0 (kon.) | Prešov – Trenčín 2:5 (kon.)
Nové Zámky – HC Slovan 5:0 (kon.) | Poprad – Michalovce 4:3 (po pr.)
HK Poprad
4:3 (3:2, 0:0, 0:1 - 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 21.10.2022, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 11. kolo

Domáci porážajú Michalovce v predl'žení. Zápas rozhodol pekným gólom Andrew Yogan. Sledovali sme vyrovnaný zápas. Ja vám prajem ešte pekný večer a rovnako tak aj pekný víkend. (20:31:35)

61:10
    Poprad dal gól! Strelcom gólu je ANDREW YOGAN! Domáci rozhodujú zápas v predĺžení! Andrew Yogan sa pekne presadil cez Lapšanského, dostal sa pred Škorvánka a s prehľadom ho prekonal. Asistencia: Bubela

61:00
    Bubela si nakorčuloval až pred bránu hostí, ale puk netrafil.

60:45
    Záborský to hodil pred bránu na Skokana, ale opäť chytá výborný Škorvánek.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončila sa nám tretia tretina v ktorej sme videli 1 gól, ktorý streli Zach Osburn, obránca Michaloviec. Riadna hracia doba nám víťaza nepriniesla a tak príde na rad predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:11
    Domáci mali 2 obrovské šance! Najprv neprestrelil Škorvánka Záborský a následne ani Svitana!

58:13
    Hráč Michaloviec Adam Lapšanský dostáva 2 minúty za hákovanie

57:12
    Yogan v obrovskej šanci netrafil prázdnu bránu! Následne strieľal Drgoň, ktorého hosťujúci brankár vychytal.

56:22
    Začínajú sa posledné minúty zápasu. Uvidíme či sa rozhodne ešte v základnej hracej dobe.

55:19
    Kukuča vyskúšal pozornosť Škorvánka. Hosťujúci brankár mal lapačku pripravenú.

54:05
    Hrá sa teraz veľmi opatrne. Nikto nechce spraviť chybu, ktorá by mohla znamenať rozhodujúci gól.

52:51
    Hráč Michaloviec Peter Bjalončík dostáva 2 minúty za hrubosť.

52:51
    Domáci hráč Adam Drgoň dostáva 2 minúty za hrubosť.

52:47
    Hostia sú stále aktívni. Matúš Paločko si nakorčuloval spoza brány, nahral bjalončíkovi, ktorý strieľal, ale Peters vytiahol parádny zákrok.

51:24
    Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je ZACH OSBURN! Hostia využívajú presilovú hru! To bola bleskovka. Hostia po pár sekundách využívajú presilovku. Zach Osburn vypálil do modrej čiary a nedal Petersovi žiadnu šancu.

Lissko

Branky a nahrávky: 2. Paločko (Bokroš, Meliško), 12. Záborský (Yogan), 17. Mlynarovič (Paločko, Svitana), 62. Yogan (Bubela) – 15. Žitný, 20. Zabusovs (Pavlovs), 52. Osburn (Zabusovs, Puliš)

HK Poprad: Peters (Valluš) – Drgoň, Brincko – Bokroš, Meliško – Kotvan, Mešár – Jasečko, Dlugoš – Yogan, Skokan, Záborský, Svitana, Mlynarovič, Matej Paločko – Kukuča, Bubela, Petráš – Valigura, Paukovček, Suchý
    Trenér: Martin Hrnčár

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Vošvrda) – Glazkov, Macejko – Hammond, Osburn – Mihálik, Michalčin – Buc, Suja, Puliš – Lapšanský, Pavlovs, Zabusovs – Matúš Paločko, Bjalončík, Vašaš – Chalupa, Galamboš, Žitný
    Trenér: Thomas Coolen

Rozhodčí: Korba, Haluška – Konc, Hercog