Juventus FC
4:0 (1:0)
Empoli FC
Pátek 21.10.2022, 20:45 • Allianz Stadium, Turín • Italská Serie A • 11. kolo

Utkání je u konce a domácí tým jej vyhrál nakonec opravdu výrazným způsobem. Úvod druhé půle se nesl v pomalém duchu, ale poté se Juventus probral a v 56. minutě se po rohu gólově prosadil Weston McKennie. Najednou se Empoli ocitlo pod tlakem a na Vicaria se řítil jeden výpad za druhým. V 64. minutě jej překonal Kean, bylo to však z ofsajdu a gól nebyl uznán. Branka podle pravidel přišla až v 82. minutě, to se hlavou trefil Adrien Rabiot a jeho gól musely potvrdit hodinky hlavního sudího, které oznámily, že míč těsně přešel brankovou čáru. Adrien Rabiot se v nastaveném čase mohl radovat ještě z jednoho úspěchu a sklepnutím zblízka upravil na konečných 4:0. Juventus je po této výhře na sedmém místě s 19 body, Empoli je jedenácté s 11 body.

Toje z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:01:14)
    Adrie Rabiot zaznamenal v této sezóně už druhý dvougólový zápas za Juventus. Za celou svou klubovou kariéru dal dva góly pouze jednou, a to v roce 2015 za PSG

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:11.

90+5
    90+4. Adrien RABIOT - 4:0

90+4
    Juventus právě vstřelil branku!
    Ještě jeden úder domácích. Ti předvedli rychlý výpad, přihrávku za obranu dostal Danilo, po zemi naservíroval pas na malé vápno, kde byl nepokrytý ADRIEN RABIOT, ten hravě sklepl do sítě a svou dnes druhou brankou upravil na 4:0.

90+3
    Empoli už jen čeká na závěrečný hvizd, soupeř je prakticky nepouští k míči.

90+2
    Juventus zápas v poklidu dohrává, o vítězi je rozhodnuto, teď jde jen o finální výši skóre.
    90+1. Vicario vytáhl další povedený zákrok, nyní proti Milikovi

90+1
    Na centr z pravé strany si naskočil Milik a už to vypadalo, že to bude další gól, brankář Vicario ale dokázal jeho zakončení na brankové čáře vykopnout!

90
    Bude se přidávat pět minut.

90
    Empoli rozehrálo přímý kop z dobré pozice, míč si nachystal Bajrami a i když se mu povedlo překonat zeď, tak nezakroutil střelu natolik, aby překvapil Szczęsnyho.

88
    Střídání v týmu Empoli FC:
    ze hřiště odchází Nicolas Haas, přichází Duccio Degl'Innocenti.

88
    Opět Miretti, nyní hlavičkoval vedle branky po Cuadradově centru.

87
    Samotný roh už nebezpečný nebyl, navíc se pískalo proti Juventusu.
    86. Mirettiho střelu vyrazil připravený Vicario

86
    Domácí jsou teď v laufu, Iling se hned zapojil do útoku a po jeho přihrávce na střed a sklepnutí Locatelliho zakončoval Miretti. Vicario jen tak tak vyrazil na roh!

85
    Střídání v týmu Juventus FC:
    ze hřiště odchází Filip Kostić, přichází Samuel Iling.

Aleš Pur

Branky: 8. Kean (Kostić), 56. McKennie (Cuadrado), 82. Rabiot (Cuadrado), 90+4. Rabiot (Danilo)

Karty:   36. Cuadrado (JUV), 58. Rabiot (JUV) – 58. Satriano (EMP), 69. Haas (EMP)

Juventus FC: Szczęsny – Rugani (79. Sandro), Bonucci (C), Danilo – Cuadrado, McKennie (65. Paredes), Locatelli, Rabiot, Kostić (85. Iling) – Vlahović (65. Milik), Kean (79. Miretti).
    Náhradníci: Perin, Pinsoglio – Fagioli, Gatti, Soulé.

Trenér: Massimiliano Allegri

Empoli FC: Vicario – Stojanović, De Winter, Luperto, Parisi – Haas (88. Degl'Innocenti), Marin, Bandinelli (C) (75. Henderson) – Pjaca (62. Bajrami) – Destro (75. Lammers), Satriano (62. Baldanzi).
    Náhradníci: Seghetti, Ujkani – Ekong, Ebuehi, Cambiaghi, Walukiewicz, Fazzini, Guarino, Cacace.

Trenér: Paolo Zanetti

Rozhodčí: Fabbri – Del Giovane, Lombardo