Chrudim – Slavia 10:1 (kon.) | Vysoké Mýto – Interobal Plzeň 0:11 (kon.) | Olympik Mělník – Sparta 4:4 (kon.)
Česká Lípa – FTZS Liberec 2:1 (kon.)
FC Démoni Česká Lípa
2:1 (1:1)
FTZS Liberec
Pátek 21.10.2022, 20:30 • Sportovní hala Česká Lípa • 1. Futsal liga • 6. kolo

Je konec! Česká Lípa zvládla domácí duel s Libercem a slaví vítězství 2:1. Do vedení se po chybě domácích v rozehrávce dostal Liberec brankou Bíny. Na jeho zásah ale v poslední minutě prvního poločasu odpověděl Rozboud. Po změně stran měly šance oba týmy, ale šťastnější nakonec byli domácí, jelikož ve 39. minutě rozhodl Výborný. (22:02:15)

39:28
    Další zakončení obstaral z levé strany Zapletal, ale jeho pokus gólman Liberce znovu vyrazil mimo tři tyče.

39:06
    Výborný mohl přidat další zásah, ale hostující brankář jeho ránu se štěstím vyrazil!

38:34
    Démoni právě vstřelili branku! Domácí celek se v samotném závěru duelu dostává do vedení! Na konci rychlého brejku stál PETR VÝBORNÝ a pohotově napálil míč pod břevno! Asistence: Tomáš Abrhám.

38:00
    Domácí brankář nakopl míč za obranu Liberce, jenže tam neměl nikoho v zeleném. Zaútočit tak může Liberec.

37:35
    Domácí se usadili na polovině Liberce, kde si Abrhám vymodlil faul na svou osobu.

37:17
    Macháček sklepl míč pod sebe na Abrháma, ale jeho rozehrávka na levou stranu nebyla z kategorie přesných.

36:33
    Žoček zakončením z těžké pozice trefil prvního soupeře. U míče jsou nyní domácí futsalisté.

36:22
    Ani další akce domácích neohrozila branku Liberce. Hostující defenziva dnešní duel zvládá velmi dobře.

35:24
    Zapletal se dostal ke střele z levé strany, ale rozvlnil jen boční síť liberecké svatyně.

35:00
    Hosté pět minut před koncem zahrávali rohový kop. Prudký nákop přiletěl před branku, kde zasáhla domácí defenziva.

34:06
    Liberec se usadil na polovině České Lípy, ale zatím se nedostává do šancí.

33:35
    Ani další přihrávka hostů nepřiletěla do nebezpečné pozice. Důrazný Daněk se neprotlačil přes obránce.

33:21
    Kirov si dal pozor na kolmici mezi domácí obránce a schoval míč do rukavic. Gólman České Lípy rychle rozehrál.

32:24
    Daněk se před domácí brankou dostal k centru z levé strany, ale ve vyložené šanci nártem napálil míč nad břevno!

32:10
    Česká Lípa se dostala na polovinu soupeře, jenže pobídka za obranu skončila v rukavicích brankáře Dlaska.

31:35
    Hosté hrají na polovině České Lípy, jenže jejich kombinace je hodně kostrbatá.

30:00
    Do konce druhé půle zbývá posledních deset minut a v posledních minutách se na hřišti znovu začaly objevovat střelecké pokusy.

29:26
    Po individuálním průniku se do zakončení dostal Bína, ale jeho pokus levou nohou domácí brankář vyrazil nad břevno!

29:04
    Mešič si podržel míč na vlastní polovině a počkal na lepší postavení spoluhráčů. Obrana Liberce se ale srovnala.

28:29
    Zadáci domácího celku se už také vysunuli na polovinu Liberce. Česká Lípa je ve druhé půli aktivnější a snaží se dostat do vedení.

28:04
    Benek byl faulován ve středovém kruhu. Liberec může pokračovat v kombinaci.

27:46
    Výborný se prokličkoval na polovinu soupeře, ale nedokázal adresně přihrát na nikoho ze spoluhráčů.

26:35
    Abrhám diriguje rozehrávku České Lípy, nicméně nikdo v zeleném se mu nenabídl do volného prostoru.

26:14
    Liberec se snaží držet míč na vlastní polovině, ale Česká Lípa rozehrávku soupeře po změně stran skvěle napadá.

25:37
    Výborný se dostal na polovinu soupeře, kde jej zatažením za dres poslal k zemi Daněk.

25:20
    Abrhám dostal přihrávku na levou stranu, obešel obránce, ale z úhlu už nedokázal přesně zakončit.

24:19
    Novotný pálil ze skvěle pozice z hranice vápna, ale Kirov proti němu vyběhl a udržel pro domácí celek nerozhodný stav!

24:09
    Česká Lípa drží míč na své obranné polovině, nicméně nikdo v zeleném dresu se do kombinace nezapojuje.

23:03
    Výborný na vlastní polovině vybojoval míč a poslal jej na levou stranu. Abrhám ale po zasekávačce balón ztratil.

22:33
    Liberec je v úvodu druhého poločasu důraznější a získává odražené míče.

22:03
    Do další zajímavé pozice se tlačil Havrda, nicméně jeho projektil levou nohou skončil blokem obránce.

21:40
    Výborný si míč z levé strany zasekl na střed, ale jeho ránu zablokoval důrazný Bína.

20:36
    Bína na levé straně udržel míč na hrací ploše, jenže z ostrého úhlu jej nedostal k nohám spoluhráče.

20:10
    Hosté se dostali vpřed po pravé straně, ale Kazda dělovkou z úhlu minul branku domácího celku.

20:01

První poločas končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali bojovné utkání. Do vedení se po chybě domácích v rozehrávce dostal Liberec brankou Bíny. Na jeho zásah ale v poslední minutě prvního poločasu odpověděl Rozboud.

20:00

19:36
    Démoni právě vstřelili branku! Je vyrovnáno! Domácí Česká Lípa našla odpověď ještě před přestávkou! KAREL ROZBOUD se uvolnil kličkou na střed a přízemní ránou rozvlnil síť!

19:12
    Rozběhla se poslední minuta prvního poločasu. Defenziva Liberce zablokovala další střelu z dálky.

18:26
    Novotný se skvěle stáhl před libereckou branku a odkopl míč do autu. Rozehrávat bude Česká Lípa.

18:00
    Česká Lípa se v závěru prvního poločasu snaží tlačit do útoku, ale Liberec brání v bloku. Sledujeme duel plný chyb.

17:34
    Zapletal zakončoval ve skluzu, jenže trefil spojnici břevna a tyče!

17:26
    Domácí měli další střelecký pokus, ale Jakub Dlask v prvním poločase podává vynikající výkon.

17:03
    Liberec se tlačil vpřed útokem středem, ale Žoček neobešel ani prvního soupeře v zeleném dresu.

16:40
    Dlask nepřesnou rozehrávkou našel jen Mešiče, ale obětavě se mu vrhl pod nohy a svou chybu napravil.

15:23
    Právě Mešič se na opačné straně dostal do zakončení, ale Kazda jeho pokus zablokoval na roh.

15:06
    Bína si znovu udělal prostor na levé straně, kde si míč připravil na levačku, ale trefil dobře postaveného Mešiče.

14:34
    Liberec se usadil na polovině České Lípy, nicméně defenziva hráčů v zeleném rychle získala míč pro sebe.

14:04
    Švec postupoval vpřed po pravé straně, kde si míč zasekl kolem soupeře, ale už nedokázal přihrát do nebezpečné pozice.

13:26
    Další akce České Lípy skončila nepřesnou přihrávkou na levou stranu. Domácí zatím brzdí zbytečné ztráty.

13:12
    Havrda poslal přihrávku na pravou stranu, odkud střílel Švec, ale opět trefil blok Liberce.

12:24
    Žoček si v souboji skvěle pokryl míč tělem a vybojoval pro hosty rozehrávku z autu. Liberec může otupit sílící tlak soupeře.

12:06
    Domácí mají nyní tlak na polovině Liberce, ale hráči v bílém proti kombinaci soupeře skvěle vystupují a blokují jeden pokus za druhým.

11:12
    Knejzlík hledal vysokým nákopem na pravou stranu Žočka, ale jeho pobídka propadla do autu.

11:03
    Výborný musel bojovat sám proti trojici hráčů Liberce na jeho polovině. Domácí hráč si ale vyprosil nedovolený zákrok na svou osobu.

10:06
    Liberec právě vstřelil branku! Liberec se dostává do vedení! Po minule domácích v rozehrávce se do úniku dostal MAREK BÍNA a vnějším nártem poslal míč do dolního rohu!

10:00
    Je za námi polovina prvního poločasu a zatím sledujeme velkou bitvu. Na hrací ploše zatím dominují pevné defenzivy.

09:21
    Na opačné straně měl moře času i prostoru Daněk, který pálil z pravé strany, ale domácí brankář mu zmenšil úhel a liberecký hráč branku netrefil.

09:06
    Hostující brankář Dlask přečetl dloubák za obranu Liberce, vyrazil ven z branky a vyboxoval míč do autu.

08:34
    Na opačné straně pálil z ostrého úhlu Bína, ale jeho projektil nebyl tak nebezpečný jako zakončení na opačné straně.

08:06
    Výborný se po krásné přihrávce zjevil sám před brankou Liberce, jenže si neseřídil mířidla a minul!

07:45
    Domácí sice hrají s míčem, ale jejich kombinace se odehrává daleko od defenzivy Liberce.

07:12
    Knejzlíkovu nepřesnou přihrávku zachytil jeden z domácích hráčů, který okamžitě zapojil do rozehrávky i domácího brankáře.

06:12
    Liberec kombinuje na útočné polovině, ale proti pevné obraně České Lípy to mají hosté velmi těžké.

05:36
    Benek poslal přihrávku na pravou stranu, odkud mu míč vrátil Žoček, ale následnou Benkovu ránu domácí obránce srazil na roh.

05:03
    Dlask dlouhým výhozem rozjel protiútok Liberce, ale rozběhnutý spoluhráč si jeho pobídku nedokázal zpracovat.

04:20
    Mešič si pohybem řekl o přihrávku před branku soupeře, jenže dostal nepřesnou pobídku, kterou už na hřišti nezachytil.

04:03
    Fichtner rozjel akci České Lípy z vlastní poloviny. Přes obrannou hradbu Liberce se ale domácí dostávají jen velmi těžko.

03:40
    Výborný si z levé strany naběhl do střelecké pozice, ale jeho projektil zablokoval hned první obránce.

03:06
    Domácí sice kombinovali na levé straně, ale pod tlakem získali jen rozehrávku z autu.

02:36
    Žoček skvěle napadal rozehrávku domácího celku a jeden z hráčů v zeleném před ním zakopl míč jen do autu.

02:10
    Liberec už rozjel další kombinaci na vlastní polovině. Hráči v bílém jsou v úvodu o něco aktivnější a častěji se tlačí do ofenzivy.

01:36
    Liberec se znovu dostával vpřed vysokou přihrávkou, ale Žoček si nepotykal se zpracováním. Rozehrávat bude Česká Lípa.

01:08
    Domácí celek se dostal do první střelecké pozice, jenže prudká rána z pravé strany prolétla kolem zadní tyče.

00:31
    Daněk poslal přihrávku na pravou stranu, kam spěchal Bína, ale druhý jmenovaný si se zpracováním nepotykal.

00:12
    Hostující Liberec obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. První dloubák za domácí obranu ale nebyl přesný.

00:01

Oba týmy už jsou na hrací ploše. Česká Lípa bude hrát v zeleném, zatímco Liberec oblékne bílou sadu.

Dnes se společně podíváme na souboj dvou týmů ze spodních pater tabulky. Hostující Liberec má po pěti kolech tři body a patří mu devátá pozice. Přesto chce bojovat o postup do play-off. Domácí Česká Lípa začala ještě hůře a v pěti duelech získala jediný bod za remízu s Helasem Brno. Naposledy pak padla 5:7 s Pernštejnem. Liberec doma nestačil výsledkem 3:4 na Mělník.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.