Kladno – Morgan Commando Teplice 3:5 (kon.) | Černý Dub – Dalmach Turnov 14:2 (kon.) | Boca Chotěboř – Bohemians Praha 1905 futsal 6:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Betis Kadaň 9:4 (kon.)
Absolut Černý Dub
14:2 (6:0)
TJ FC Dalmach Turnov
Pátek 21.10.2022, 20:30 • Sportovní hala, České Budějovice • 2. Futsal liga západ • 5. kolo

38:15
    Kříž 10m kop nedává.

38:15
    Žlutá karta pro tým TJ FC Dalmach Turnov (Tvrdý).

38:15
    Žlutá karta pro tým Absolut Černý Dub (Kadlec).

37:45
    Brankář hostí střílí branku, když chytl míč a z výkopu trefuje prázdnou branku.

35:33
    Po další krásné kombinaci se trefuje Kadlec do prázdné, po geniální nahrávce Staňka.

34:38
    Další branku domácích vstřelil Pacholík, rodí se nám tu pořádný debakl.

33:22
    Janák přešel 1 na 1 a po úniku po lajně procedil míč mezi nohama brankáře Filli.

29:13
    Tak to byl pohled, domácí hráči hned tři doráželi střelu Kadlece, nejšťastnějším byl Pacholík.

28:24
    Hosté se dočkávají své první branky, když po teči Schmeilera zůstaly Křížovi v brance domácích pouze oči pro pláč.

26:46
    Kadlec vykoupal hostující obranu a dává "desítku". Parádní individuální akce.

23:18
    A je to tady Milan Staněk si připisuje asistenci, když parádně vrátil míč z jedné alfa střelci Novotnému, který si s takovýmhle balonem poradil jak se sluší a patří.

21:58
    Samostatná akce od půlky hřiště a Ďurica luxusně přehazuje golmana. Tohle bude pořádný debakl. Hosté absolutně nechytají vstup do druhé půlky zápasu.

20:18
    Hrachovec si parádně narazil o Ďuricu a vypadá to na pořádný debakl.

19:40
    Kadlec předvedl parádní kličku brankáři a zkušeně zasouvá do prázdné branky. Máme tu kanára za poločas, snad hostům poločasová přestávka prospěje.

17:48
    Po hrubé chybě hostující hráčů, se do prázdné brány přes celé hřiště trefuje Milan Ďurica.

15:06
    Žlutá karta pro tým TJ FC Dalmach Turnov (Pařízek).

13:38
    Grigera si narazil s na hrušce stojícím Ďuricou, který mu parádně narazil a nebylo co řešit.

11:03
    Domácí teď zamkli hosty okolo jejich branky a po x zblokovaných střelách, se krásným bodlem na zadní tyč trefil Viiiktor Kadléééc!

05:49
    Ihned po rozehrávce tu máme druhou branku, kterou vstřelil po dorážce Milan Ďurica.

05:41
    Černý Dub právě vstřelil branku!
    Autorem branky je HRACHOVEC.
    Po krasné kombinaci do prázdné branky uklízí Vašek Hrachovec.

Petr Snížek

Hledáme zpravodaje pro tým TJ FC Dalmach Turnov. Více informací zde.

Branky: 6. Hrachovec, 6. Ďurica, 12. Kadlec, 14. Grigera (Ďurica), 18. Ďurica, 20. Kadlec, 21. Hrachovec (Ďurica), 22. Ďurica, 24. Novotný (Staněk), 27. Kadlec, 30. Pacholík (Kadlec), 34. Janák, 35. Pacholík, 36. Kadlec (Staněk) – 29. Schmeiler, 38. Filla

Karty:   39. Kadlec (CDU) – 16. Pařízek (TRN), 39. Tvrdý (TRN)

Absolut Černý Dub: Kříž – Pacholík, Hrachovec, M. Staněk, Ďurica, Kadlec, Grigera, Janák, Novotný (K)
    Trenér: Radim Staněk

TJ FC Dalmach Turnov: Filla – Pařízek, Perger, Veber, Šimek, Krejčík, Tvrdý (K), Schmeiler

Rozhodčí: Vévodová – Laštovička