Nové Zámky – Nitra 8:1 (kon.) | Michalovce – Košice 4:1 (kon.) | HC Slovan – Poprad 5:0 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Prešov 6:5 (po pr.) | Zvolen – Trenčín 5:2 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
6:5 (0:5, 4:0, 1:0 - 1:0)
HC Prešov
sk Neděle 23.10.2022, 17:00 • TITAN Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 12. kolo

Píše sa azda až neuveriteľný príbeh, o ktorý sa postaral domáci Liptovský Mikuláš. Po prvej tretine to s nimi vyzeralo na uterák, ale od druhej tretiny to bolo iné mužstvo a podarilo sa im vyrovnať z 0:5 na 5:5! A o čerešničku na záver sa postaral Hannu Kuru, ktorý v predĺžení priviedol svoje mužstvo k víťazstvu 6:5 a domáci si z tohto neskutočného zápasu odnášajú dva body. Z dnešného online prenosu je to odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť a prajem krásny večer. (19:35:20)

60:44
    Liptovský Mikuláš dal gól! Wau, wau, wau! Krásna individuálna akcia hráča s menom HANNU KURU! Donútil brankára Bespalova vyjsť si viac z brány, Kuru prešiel s pukom poza bránu, okolo ktorej sa obtočil, Bespalov sa nestíhal úplne presunúť a Liptáci dokonali až neuveriteľný obrat!
    Asistencia: Novajovský.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Tento zápas má všetko, čo hokej potrebuje. Padlo v ňom 10 gólov a uvidíme predĺženie. Domáci prehrávali 0:5, ale v šatni očividne padli tvrdé slová a podarilo sa im senzačne vyrovnať.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:20
    Tvrdé súboje o puk pri mantineli v útočnom pásme domácich.

58:52
    Kriškova delovka z pravej strany, Bespalov pripravený.

58:35
    Karsums sa snažil o sólo jazdu, ale neúspešne.

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:45
    Puk skončil na ochrannej sieti.

56:28
    Na ľade to už vrie, hráči si čo to medzi sebou povedali a rozhodcovia upokojili hru.

56:00
    Pri puku domáci, ale čaká sa na prestriedanie hráčov.

Dnešné stretnutie sleduje 650 divákov.

54:41
    Higgins vyhodil puk niekde na striedačku.

53:34
    Šmídova ľahká strela, ktorú Bespalov pokryl.

51:57
    Liptovský Mikuláš dal gól! VY-ROV-NA-NÉ!!! Domáci z 0:5 vyrovnávajú na 5:5! Kuru operoval s pukom na zadnom mantineli a videl pred bránou voľného MARTINSA KARSUMSA, ktorý je aktuálne hrdinom domácich! Fanúšikovia domácich sú v eufórii.
    Asistencia: Kuru.