Třebíč – Přerov 3:0 (kon.) | Jihlava – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Litoměřice – Pardubice B 5:0 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 2:1 (kon.) | Zlín – Šumperk 7:1 (kon.) | Sokolov – Slavia 2:3 (po pr.)
Prostějov – Kolín 2:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HC Frýdek-Místek
Pondělí 24.10.2022, 17:30 • Zimní stadion Jana Marka, Jindřichův Hradec • Chance liga • 15. kolo

Dnešní zápas je u konce. Dukla ještě dokázala pojistit dnešní bodový zisk gólem v 56. minutě, kdy Otakar Šik dorážel před brankou nahození Miškáře. Hosty tak určitě budou mrzet nevyužité přesilovky z třetí třetiny, především té první, kdy se dostali do dobrých šancí a za případného stavu 3:2 by ještě mohli se zápasem něco udělat. Tři body si dnes z Jindřichova Hradce odnese Jihlava. To je pro dnešek vše, díky za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:41:59)

59:50
    Dohrává se v útočném pásmu Dukly, Šik ještě prověřil Mokreho z kruhu.

59:10
    Frýdek ještě zkouší ostřelovat Wolfa a vylepšit si tak skóre z dnešního zápasu, bodový zisk už je ale pro hosty v podstatě nerálný.

58:20
    Cachnín ihned po opuštění tresté jel sám na Mokreho, klička mu ale nevyšla a z malého úhlu si Mokry už akci pohlídal.

58:14

58:00
    Dvě minuty před koncem vyhazuje Brož a tuto přesilovku domácí zřejmě přežijí bez úhony.

57:27
    A po další nepovedené přihrávce Lukáš Mareš opět poslal puk až do obranného pásma Frýdku-Místku.

56:31
    Hosté už málem ztratili po špatné rozehrávce puk, stihli ho ovšem ještě zachytit a Svačina tak mohl pálit z kruhu. Dukla po tomto pokusu posílá puk až k Mokremu.

56:14
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Richard Cachnín – 2 min., podrážení.
    55:38 Otakar ŠIK - 4:1

55:38
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dukla využívá přesilovou hru a opět se přibližuje plnému bodovému zisku. Miškář poslal puk před branku na OTAKARA ŠIKA, který se štěstím dokázal dorazit přes nátlak obránců až za brankovou čáru. Asistence: Patrik Miškář.

55:26
    Fronk vyzval Šika na dorážku, ten ale posílá puk těsně mimo.

54:27
    Kočí pálil od modré, jeho střele ale chyběla větší přesnost. Frýdek-Místek následně vyhazuje kotouč až na druhou stranu hřiště.

54:09
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek:
    Štěpán Macháček – 2 min., vražení na hrazení.

53:22
    Cachnín se na kruhu dostal do složité situace a tak alespoň zkusil prohodit hostující obranu a poslal puk až na zadní mantinel.

52:48
    Střelu hostů z minimálního úhlu posílá Wolf svou vyrážečkou na druhou stranu kluziště.

52:22

51:53
    Harkabus vystihl chybnou přihrávku Rysů a Dukla tak v oslabení alespoň má puk na svých holích ve středním pásmu.

Daniel Lhotský

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 15. Jungwirth (Šik, F. Kočí), 25. Jungwirth (Šik, Dundáček), 28. Šik (Jungwirth), 56. Šik (Miškář) – 31. Svačina (Teper)

HC Dukla Jihlava: Wolf (Beran) – Mareš, Bilčík, Dundáček, Haman, M. Jáchym, F. Kočí, Chvátal – Jungwirth, Skořepa (C), Šik – Harkabus (A), Miškář, Fronk – Beránek, Pořízek, Křehlík – Cachnín, Juda, V. Brož.
    Trenér: Viktor Ujčík

HC Frýdek-Místek: Mokry (Švančara) – Š. Havránek, Teper (C), Sova, Kowalczyk, Zeleňák, Ročák, Homola – Dostálek, Vrdlovec (A), Svačina (A) – Hotěk, Haas, A. Zeman – Lyszczarczyk, Macháček, Bednář – Geidl, Matěj, Ramik.
    Trenér: Martin Janeček

Rozhodčí: Květoň, Jaroš – Polák, Kotlík