Celta de Vigo
1:1 (0:1)
Getafe CF
Pondělí 24.10.2022, 21:00 • Abanca-Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga • 11. kolo

Utkání je u konce a nakonec se domácí dočkali alespoň remízy a jednoho bodu. Po celou druhou půli jsme sledovali marné dobývání branky soupeře pomocí slabých, či nepřesných střel. Už to vypadalo, že Getafe těsný náskok udrží pak ale přišla 89. minuta, Aspasův centr z pravé strany a Joseph Aidoo svou prudkou hlavičkou překonal Soriu. Zápas tak skončil výsledkem 1:1, Celta Vigo je na 13. místě s 11 body, Getafe patří 17. místo s 10 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:09:46)

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 10:0. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 10:13.

90+6

90+5
    Soria s odkopem od své branky nepospíchá, hosté se už smířili s remízou.

90+4
    Závar v pokutovém území, jenže bez přesného zakončení. Hosté odkopli směrem k půlce.

90+3
    Už se zase hraje u branky hostů, Celta Vigo si dá ještě jeden rohový kop.

90+2
    Getafe u míče, snaží se zchladit nadšení domácích a případně si vzít zpět vedení.

90+1
    Trocha nervozity na lavičce domácích, jeden ze členů realizačního kádru byl navíc potrestán červenou kartou.

90
    Budou se přidávat čtyři minuty.

90
    Celá situace se ještě kontrolovala na videu, gól je však definitivně uznán.

89
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Je srovnáno! Hned po rohu přišla zblokovaná střela, akce však pokračovala, Aspas poslal do vápna centr, na který si naskočil JOSEPH AIDOO a prudkou hlavičkou překonal Soriu. Ten si sice na míč sáhl, vyrazit jej ale nedokázal – 1:1.

88
    Teď ale bude následovat rohový kop domácích, ten bude rozehrávat Rodríguez.

87
    Hosté už pouze odkopávají a zatím jim to stačí.

86
    Z dálky to zkusil domácí Paciência, obstřel obránce skončil u pozorného Sorii. Porážka Celty se blíží každým okamžikem.

85
    Ofsajd domácích, ve kterém byl Galán, vzrušení v pokutovém území tak bylo zbytečné.