Zlínsko – Zlín B 3:0 (kon.) | Znojmo – Uničov 1:1 (kon.) | Kroměříž – Vrchovina 3:1 (kon.)
Hodonín – Uh. Brod 3:0 (kon.) | Rosice – Hranice 3:0 (kon.)
FK Hodonín
3:0 (2:0)
ČSK Uherský Brod
Pátek 28.10.2022, 14:00 • J. Suka, Hodonín • Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

FK Hodonín

Nováček letošního ročníku MSFL Hodonín postoupil suverénně z 1. místa Divize D a v podzimní části ukazuje, že místo v 3. nejvyšší soutěži si zaslouží. Po 13. kole se nachází ve středu tabulky na 9. místě s 16 body. Sezónu nastartovali hráči dvěma výhrami, kdy Znojmo smetli v prvním kole rovnou 7:0. Poté přišla série remíz a porážek, kterou hráči prolomili v 7. kole výhrou se Zlínem B. Minulý týden se Hodonín představil na půdě Uničova (2:1), kdy o tříbodový zisk hosté přišli v závěru po trefě Coufala.

Uherský Brod se stejně jako v minulém ročníku pohybuje ve středu tabulky. Se získanými 15 body to zatím stačí na dvanáctou příčku. Ovšem v posledních zápasech nehraje Uherský Brod v optimální formě. Naopak se velmi trápí. V pěti posledních zápasech utrpěli 3 porážky a 2 remízy. Minulý víkend hostili Jihomoravané Frýdlant nad Ostravicí (2:2), kdy domácí neudrželi dvoubrankové vedení z prvního poločasu a Frýdlantu se podařilo v druhé půli zápas zremizovat.

FK Hodonín: Petráš (C) – Helísek, Dressler, Smékal, Sukup, Kadlec. Švantner, Bobčík, Holek, Langer, Dunda
    Náhradníci: Pitron – Caltík, Kyselka, Pazdera, Bohun, Fila, Jáger,
    Trenér: Pavol Švantner

ČSK Uherský Brod: Nemrava – Lorenc, Švrček, Gettler, Josefík (C), Venený, Michalec M., Šmatelka, Michalec J., Leskovjan, Tkadlec
    Náhradníci: Kozelek, Somberg – Kadlček, Strachoň, Flasar, Sedláček
    Trenér: Lukáš Pazdera

Rozhodčí: Mayer – Svoboda, Rygl.

Je přesně 14 hodin, hráči nastupují na hřiště. Hodonín dnes bude hrát v červených dresech. Uherský Brod se představí v dresech černých.

1

1
    Výkopu se ujali hosté.

2
    První střelu si v dnešním zápase přípsal Patrik Švantner. Přízemní střela skončila daleko od pravé tyče.

3
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Tak to bylo opravdu rychlé! Helísek poslal ostrý centr před bránu Nemravy. V plném náběhu se k hlavičce dostal MILAN KADLEC, který míč z bezprostřední blízkosti poslal přímo do sítě.

5
    Ne levé straně se uvolnil Holek, na jehož centr si následně naskočil jeden ze spoluhráčů. Brankář Nemrava míč vyrazil na roh.

6
    Rohový kop odhlavičkovala obrana hostů pryč z šestnáctky.

8
    Dressler hledal nákopem za obranu rozběhnutého Smékala. Přihrávka byla však příliš dlouhá.

9
    Rozhodčí Mayer odpískal faul na Josefíka. K míči se po delší odmlce dostane Uherský Brod.

10
    Michalec si poradil na levé straně z bránícím protihráčem. Následný centr odhlavičkovala obrana. Z odraženého míče vytěžil Michalec první roh pro Uherský Brod.

12
    Do protiútoku se pustili hosté. Po nepřesné přihrávce skončil hrací předmět v zámezí.

13
    Pod rychlým napadáním odkopl míč do autu Lorenc.

14
    Bobčík vybojoval míč u půlící čáry. V postupu na bránu nahrál Holkovi, kterému po několika klamavých pohybech odskočil balón od nohy.

15
    Rozhodčí Mayer poprvé v zápase vytahuje žlutou kartu. Tu obdržel Dunda.

16
    Po zahrané standardní situaci se k hlavičce dostal kapitán hostí. Míč v těžké pozici poslal nad bránu Petráše.

18
    Helísek čepoval další balón do vápna. Tentokrát nikdo z jeho spoluhráčů nebyl na správném místě.

20
    Milan Kadlec zachytil rozehrávku Brodu. Hostům se nedaří překonat obrannou zónu Hodonína.

22
    Poprvé se žlutí i v řadách hostujícího celku. Za úder do oblasti hlavy je udělena Michalcovi.

23
    David Venený prověřil pozornost domácího brankáře. Jeho pokus z větší vzdálenosti mířil příliš vysoko.

24
    Pressing Brodu řeší Petráš dalekým odkopem.

25
    Za nevhodná slova je potrestán trenér Hodonína Pavol Švantner.

27
    Faul na Šmatelku je odpískán Dresslerovi. Hosté se tak přesunou před bránu Petráše.

29
    Patrik Švantner prošel do vápna mezi dvěma obránci. Následně byl o míč připraven obráncem. Domácí záložník se dožadoval odpískání penalty. Sudí Mayer tak neučinil.

30
    Do obrovské šance se dostal po šikovné otočce v šestnáctce Jan Michalec. Jeho střela na přední tyč zaletěla pár decimetrů od pravé tyče.

31
    Za nevhodné výrazy je trestán také David Helísek.

32
    Ondřej Sukup tvrdě dohrál na obranné polovině soupeře. Hlavní arbitr trestá tento přestupek kartou žluté barvy.

33
    K malé potyčce došlo mezi Josefíkem a Petrášem. Mayer tento konflikt řeší domluvou.

34
    Tomáš Langer svou střelou z dálky neohrozil bránu Nemravy.

36
    Po pravé straně postupoval s míčem Švrček. Přes Smékala u rohového praporku už neprošel.

37
    Ve vápně prostrčil Josefík míč na Šmatelku. Ten si míč zpracoval, připravil a následně vypálil. Martin Petráš ani v tomto případě zasahovat nemusel, jelikož střela Šmatelky nezamířila mezi tři tyče.

39
    Libor Bobčík upaloval k bráně Brodu od půlící čáry až přímo do vápna. Po rychlé kličce ho skluzem odebral o míč obránce hostů.

40
    Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Smékal).

41
    Další standardní situaci budou mít po odpískaném faulu hosté.

42
    Centr Gettlera na přední tyč byl příliš krátký. Hodonínská obrana míč ihned odkopla do zámezí.

43
    Na levé straně si šikovně počínal Šmatelka. Z velkého úhlu nedokázal odcentrovat.

44
    Těsně před koncem první půle došlo ke srážce dvou hráčů. Na hřište byli povolání zdravotníci.

44
    Po krátké pauze se pokračuje ve hře.

45
    Jeden z hráčů Hodonína po kontaktu s protihráčem padá ve vápně. Rozhodčí Mayer nařizuje pokutový kop.

45
    Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Lorenc).

45
    K penaltovému puntíku se postavil MARTIN HOLEK a pokutový kop bez problémů proměnil!

45+1
    Hlavní rozhodčí prodlouží první poločas o dvě minuty.

45+2

V 13. kole MSFL mezi Hodonínem a Uherským Brodem jsme mohli v prvním poločase vidět 2 branky. Hned v úvodu otevřel skóre po centru Helíska Kadlec. Hosté si vytvořili několik slibných příležitostí, ale ani jedna střela neprošla za záda Petráše. Naopak těsně před přestávkou odpískal rozhodčí pokutový kop pro domácí. Na penaltový puntík se postavil Martin Holek, který se prudkou přízemní střelou nemýlil. Stav utkání po prvním poločase – 2:0

46

46
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází J. Michalec, přichází Strachoň.

46
    Rozehrávku budou mít na začátku druhé půle domácí.

47
    Hodonín zamkl hosty na vlastní polovině. Po dlouhé kombinaci došlo k zakončení. Brankář Nemrava střelu zneškodnil.

48
    Mezi dvěma hráči se ve vápně marně snažil protlačit s míčem Strachoň

49
    Po rohovém kopu se ke střele dostal Smékal. Nemrava vyrazil na další roh.

50
    Ani napodruhé nepřekonali domácí Nemravu z rohového kopu. Tentokrát si na centr vyskočil Venený, hostující brankář vytáhl další parádní zákrok.

52
    Gettler našel ve vápně přesně Lorence. Střelou z první poslal Lorenc míč nad bránu domácích.

53
    Jedovatou střelou prověřil Švantner Nemravu. Brankář Brodu tento pokus vyrazil.

54
    Už to vypadalo, že se Holek ocitne sám před bránou, ovšem pomezní rozhodčí odmával ofsajd.

55
    Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Tkadlec).

57
    ze hřiště odchází Gettler, přichází Kadlček.

58
    Do útoku se vydali hosté. Mário Michalec vybojoval rohový kop.

59
    Martin Petráš rohový kop lapil do svých rukavic a rychlým výkopem přenesl hru.

60
    Robin Jozefík měl na kopačce snížení, ale brankář Nemrava ho vychytal. Hostujícího kapitána toto však mrzet nemusí, jelikož pomezní rozhodčí odmával ofsajd.

62
    Několik proletěl míč vápnem domácích, nikdo z Uherského Brodu hlavičkovat nedokázal.

63
    Další střelou se blýskl aktivní Švantner. Nadějný obstřel na zadní tyč o pár decimetrů minul brankovou konstrukci.

64
    Obranným skluzem čistě odzbrojil v pokutovém území Dressler Veneného.

65
    S míčem na kopačkách kombinují na útočné polovině hosté.

66
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Smékal, přichází Pazdera.

67
    Prostor před vápnem měl Sukup. Na jeho střelu nemusel Nemrava zasahovat.

68
    Rohový kop vyboxoval do zámezí Petráš. Roh se tak bude opakovat.

70
    Již čtvrtý rohový kop v řadě zahrávají hosté. Centry na přední tyč vždy Hodonín tečoval do zámezí.

72
    Adam Tkadlec vyboojoval další rohový kop pro Uherský Brod, tentokrát z pravé strany.

73
    ze hřiště odchází Leskovjan, přichází Flasar.

74
    Tečovaná střela Veneného těsně minula levou tyč.

76
    Na zemi zůstává po kontaktu s Flasarem ležet Dunda. Hra se na nějakou chvíli přeruší.

78
    Do protiútoku se pustil Holek. Následnou zpětnou přihrávkou posunul míč Helískovi.

79
    ze hřiště odchází Kadlec, přichází Caltík.

80
    Na centr Švrčka z pravé strany se žádný z jeho spoluhráčů nedostal.

82
    Dvě výhody za sebou pustil sudí Mayer. Švrček nepřesnou přihrávkou výhody nevyužil.

83
    ze hřiště odchází Šmatelka, přichází Sedláček.

85
    Sudí byl nucen přerušit hru, kvůli faulu na Dresslera.

87
    Brankář Nemrava zachytil centr ze standardní situace. Rychlým výhozem vyslal Flasara do útoku.

88
    Do přečíslení tři na dva postupovali domácí směrem k bráně Brodu. Míč táhl Holek, který před vápnem přistrčil míč HELÍSKOVI. HELÍSEK udělal kličku brankáři a následně uklidil míč do sítě.

89
    Dnešní utkání sleduje 195 diváků.

90
    Příležitost navýšit skóre měl Bobčík. V samostatném úniku pálil nad.

90
    Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Josefík).

90+1
    Druhé dějství bude prodlouženo o 2 minuty.

90+2

V prvním poločase se podařilo Hodonínu vstřelit 2 branky, přičemž tu první slavili domácí hned v 3. minutě. Těsně před přestávko skóre navýšil proměněnou penaltou Holek. Hosty po celý zápas trápila především nepřesná koncovka. Brankář Petráš musel málo kdy zasahovat. Naopak v druhém poločase pokračovala palba Hodonína na Nemravu. Překonat ho se povedlo až v závěru Helískovi. Hodonín si tak připisuje vítězství 3:0.

To je ode mě vše. Přeji pěkný zbytek pátečního odpoledne. (15:59:38)