Sparta – Česká Lípa 6:1 (kon.) | Slavia – Vysoké Mýto 14:1 (kon.) | Interobal Plzeň – Helas Brno 6:0 (kon.)
SK Interobal Plzeň
6:0 (4:0)
Helas Brno
Pátek 28.10.2022, 20:30 • SH Lokomotiva Plzeň • 1. Futsal liga • 7. kolo

38:29
    Při centru Maura z pravé strany hrál padající Šarközy rukou a ještě vidí kartu.

35:39
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Klimek chtěl zamezit na půli dvojímu hraní, načež našel sálovku ADAMA KNOBLOCHA a ten poděkoval snadným gólem po zemi do prázdné brány.

34:46
    Největší šance Helasu! Klimek doběhl s míčem na pravé straně na útočnou polovinu a z dvanácti metrů prostřelil Vahalu mezi nohama, plzeňského gólmana zachránil perfektním zákrokem ve skluzu na brankové čáře Adam Knobloch!

34:04
    Po ztrátě míče strčil Klimek na půli Knoblocha a dostává kartu, první faul druhého poločasu.

26:00
    Po chybě v rozehrávce připravil Rešetár míč zprava před prázdnou bránu pro MICHALA SEIDLERA, hosté reklamovali, že domácí získali míč v rozporu s pravidly. Seidler tak stejně jako ve Vysokém Mýtě kompletuje hattrick.

20:22
    Matejov namazal Seidlerovi, ten překopl bránu z pravé strany z velice dobré pozice.

17:19
    Künstner posílal míč za obranu na Seidlera, ten shodil na MICHALA HOLÉHO, jenž z prvního doteku svou slabší pravačkou mířil k levé tyči.

12:09
    Rešetár dělal clonu na ránu Vahaly z pravé strany a hosty zachránila horní tyč!

11:17
    Künstnerův centr zleva na zadní tyč uklízí levačka MICHALA HOLÉHO do prázdné brány.

10:40
    Künstner rozehrál roh zleva na pravou stranu a volej Seidlera dopadl o centimetry vedle vzdálenější tyče. Seidler si tak musí na hattrick počkat.

10:06
    Havel překřížen na pravé straně Künsterem, bývalý obránce Plzně pak kopl aut, Zdráhal napálil Ricka a potom dorážel do levé šibenice, kam skočil Vahala!

06:15
    Klímkovu střelu domácí zablokovali a MICHAL SEIDLER poslal míč z prostoru u pravé lajny k zadní tyči prázdné brány. Míč málem trefil strop haly, ale nakonec se snesl překvapivě do sítě, ačkoliv by si na to člověk zprvu nevsadil.

04:37
    Holý naservíroval míč z pravého obránce delším lobem a MICHAL SEIDLER se položil do voleje směrem do protějšího spodního rohu.

Vít Muzikář

Branky: 5. Seidler (Holý), 7. Seidler, 12. Holý (Künstner), 18. Holý (Seidler), 26. Seidler (Rešetár), 36. Knobloch

Karty:   35. Klimek (HEL), 39. Šarközy (HEL)

SK Interobal Plzeň: Vahala (Němec) – Holý, Rešetár (C), Seidler, Künstner – Rick, Kozár, Buchta, Křivánek – Maur, Knobloch, Štrajt.
    Trenér: Marek Kopecký

Helas Brno: Klimek – Lukšija (21. Šarközy), Havel, Zdráhal, Matejov – Mužík (C), Danko, D. Cupák, Svoboda..
    Trenér: Tomáš Galia

Rozhodčí: Řeháček, Nešněra – Špindlerová