Třinec – Líšeň 0:4 (kon.) | Příbram – Jihlava 3:0 (kon.) | Prostějov – Opava 2:2 (kon.)
FK Příbram
3:0 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 29.10.2022, 14:30 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 14. kolo

Je tu konec zápasu mezi domácí Příbramí a hostující Vysočinou Jihlava. Zatímco první poločas skončil bez branek, druhá půle patřila jednoznačně domácím hráčům. Góly začaly padat až po hodině hry, kdy se trefil z penalty Tomáš Wágner. Jen o šest minut později zvýšil na 2:0 Pavel Osmančík a skóre uzavřel pět minut před koncem svým druhým zásahem Tomáš Wágner. Domácí tak vyhráli jednoznačně 3:0 a upevnili si první místo druholigové tabulky. (16:27:27)

90+3

90+1
    Hosté dnes vedou pouze na počet rohových kopů. Nyní zahrávali pátý roh (zatímco domácí kopali jen jeden), avšak opět nic z toho.

90
    Střídání v týmu FK Viagem Příbram:
    ze hřiště odchází Tomáš Wágner, přichází Pavel Hájek.

90
    Další útočná akce domácích skončila ofsajdem.

89
    Žlutá karta pro tým FK Viagem Příbram (Václav Dudl).

87
    Hráči Příbrami jsou opět u balonu a znovu se postupným útokem blíží k bráně soupeře.

85
    Příbram právě vstřelila branku!
    Teď je již definitivně rozhodnuto! Domácí celek přidává třetí branku a pět minut před koncem normální hrací doby je již pouze malý kousek od zisku dalších tří bodů. Po pasu od střidajícího Jana Vokřínka se prosadil svým druhým gólem v zápase TOMÁŠ WÁGNER.

83
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava:
    ze hřiště odchází Jaroslav Peřina, přichází Lukáš Fila.

83
    Domácí závěr zápasu zvládají a svému soupeři nic velkého nedovolují.

82
    Žlutá karta pro tým FK Viagem Příbram (Patrik Švestka).

81
    Fotbalisté Vysočiny Jihlava zahrávali rohový kop, skóre ale zůstává 2:0.

78
    ze hřiště odchází Pavel Osmančík, přichází Jan Vokřínek.

78
    Hosté se teď hodně snaží vstřelit kontaktní gól, defenziva Příbrami je ale zatím pevná.

77
    Žlutá karta pro tým FC Vysočina Jihlava (Filip Vedral).

76
    ze hřiště odchází Lukáš Musil, přichází Patrik Švestka,
    ze hřiště odchází Jakub Zeronik, přichází Vít Novotný.

74
    ze hřiště odchází Lukáš Zoubele, přichází Miroslav Křehlík.

74
    Další pokus o útočný výpad Příbrami skončil ofsajdem.

72
    Domácím samozřejmě dva slepené góly hodně pomohly a nyní se jim hraje mnohem lépe.