Kert Park Praha – LG Bratislava 8:0 (kon.)
HC Kert Park Praha
8:0 (3:0, 2:0, 3:0)
LG Bratislava
Sobota 29.10.2022, 16:00 • Praha • Československý Superpohár

Československý Superpohár doslova ovládli hráči Kert Parku Praha, kteří svého soupeře roznesli osmi brankami. Mistrovská trofej tak zůstává v České republice a obrovskou zásluhu na tom má Tomáš Lhota, který se dnes prosadil hned pětkrát! Brankář Mikl udržel čisté konto a HC Kert Park Praha se tak pyšní velmi cennou výhrou.

Ode mě dnes vše, přeji hezký zbytek soboty. (17:37:39)

44:30
    Praha v další velké šanci, tentokrát to ale gólem neskončilo.

43:20
    Bratislava teď byla pravděpodobně nejblíž vstřelené brance v tomto zápase. Před Miklem byl jeden z hráčů úplně sám, v rychlosti ale netrefil bránu.

41:59
    Do konce utkání zbývají tři minuty a obraz hry se za posledních pár minut vůbec nezměnil – míček mají hokejbalisté Kert Parku.

39:10
    Bratislavští kombinují za brankou Mikla. Střela od modré zblokována.

36:01
    Kert Parku osmička nestačí a stále tak dychtivě útočí na Bolibrucha.

35:15
    Toto utkání už se pouze dohrává, Bratislava by ale i tak uvítala alespoň čestný zásah.
    34:40 Lhota T. - 8:0

34:40
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Budeme se asi opakovat, ale gól za Kert Park střílí TOMÁŠ LHOTA. Další využitá přesilová hra a 8:0 pro domácí. Bez asistence.

33:56
    Za sekání na trestnou lavici odchází Peter Velčický. Hosté se znovu budou muset bránit.

33:10
    Takhle si Bratislava tento mistrovský duel asi nepředstavovala, ale je to tak. Hosté prohrávají už o sedm branek a stále se jim nedaří dostat se k míčku, natož k vlastní gólové šanci.
    32:18 Lhota T. - 7:0

32:18
    Tohle už je pro Bratislavu katastrofa, TOMÁŠ LHOTA přidává už svou čtvrtou branku a Kert Park vede už 7:0. Asistence: Dalimil Zvonek, Tomáš Wróbel.

32:05
    Vyloučení v týmu LG Bratislava:
    Marek Kanich – 2 min., nedovolené bránění.
    31:18 Lhota T. - 6:0

31:18
    To už ale neplatí, neboť se do práce pustilo duo Lhotů! Lukáš na Tomáše a TOMÁŠ LHOTA svým dnešním hattrickem zvyšuje na 6:0. Asistence: Lukáš Lhota.

30:39
    Domácí se zkraje třetiny museli bránit, pak ale vzali míček na své hole a vytvořili si obrovskou gólovou šanci. Skóre se zatím nemění.

30:01

Martina Schoupalová

Branky a nahrávky: 4. Lhota (Zvonek, Wróbel), 9. Wróbel (Zvonek), 10. Lhota (Štefka), 26. Jágr (Novák), 28. Kovárník (Lhota), 32. T. (L.), 33. T. (Zvonek), 35. T.

HC Kert Park Praha: Mikl (Návara) – Hrdlička, Kovárník, Laurinc, Novák, Peschout, Rozenberg, Šperl (C), Vrabec – Danko, Jágr, Lhota L., Lhota T., Morrison, Plzák, Štefka, Vaněk, Varga, Wróbel, Zvonek
    LG Bratislava: Bolibruch (Kalis) – Baksa, Mikulčík, Minárik, Muller, Šalka, Virág – Axamit, Badalov, Bilik, Fumač, Kanich, Korbíni, Král, Otrísal, Sadloň, Šalka, Šulek ,Takáč, Vavro, Velčický

Rozhodčí: Zbořil, Kralovič