Hellas Verona – AS Řím 1:3 (kon.) | Monza – Bologna 1:2 (kon.)
AC Monza
1:2 (0:0)
Bologna FC
Pondělí 31.10.2022, 20:45 • U-Power Stadium, Monza • Italská Serie A • 12. kolo

Utkání je u konce a my ve druhé půli viděli rozhodně lepší fotbal, než před přestávkou. Stále to sice bylo tvrdě vedené utkání, dočkali jsme se však hned tří gólů. Jako první se prosadili domácí, když Andrea Petagna proměnil v 57. minutě penaltu za zákrok na Sensiho. Z vedení se ale Monza neradovala moc dlouho, neboť Bologna zabrala a v 60. minutě bylo srovnáno. To se za obranu dostal Lewis Ferguson a střelou po zemi nedal gólmanovi šanci zakročit. No a hosté nakonec dokonali obrat, v 73. minutě dostal pas do běhu Riccardo Orsolini a nekompromisní ranou překonal Di Gregoria. Monza na tyto údery už odpověď nenašla a na svém trávníku tak prohrála 1:2. Po tomto výsledku je tak na 15. místě s deseti body, Bologna je na 12. místě s 13 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:56:06)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:18.

90+5

90+5
    Do rozhozené obrany Monzy se dostal Soriano, snažil se o centr z pravého křídla, ale přetáhl to a pouze překopl vápno.

90+4
    Na centr od rohového praporku si nejvýše naskočil Valoti, jenže ani on na míč nedosáhl dle potřeby a pouze jej lízl. Hosté budou vhazovat.

90+3
    Rohový kop pro Monzu.

90+2
    Augusto posílal do vápna hostů dlouhý aut, jenže obrana Bologně jej odhlavičkovala pryč.

90+1
    Střídání v týmu Bologna FC:
    ze hřiště odchází Andrea Cambiaso, přichází Babis Lykogiannis.

90+1
    ze hřiště odchází Musa Barrow, přichází Nicola Sansone.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

89
    Hosté ještě chystají střídání, tohle už bude vysloveně taktická záležitost.

88
    Přímý kop rozehrál Rovella, jenže pas do vápna přehnal a poslal jej přesně do Skorupskiho náruče.

88
    Píská se zákrok na Valotiho, hosté pospíchají do obrany, aby byli připraveni na rozehrání přímého kopu.

87
    Z levé strany centroval Birindelli, po míči se natahoval Gytkjaer, ale scházelo mu možná tak půl metru, aby mohl sklepávat za Skorupskiho. Takhle gólman hostů předvedl jistý zákrok.

86
    Monza táhne akci levou stranou.

85
    Monza musí začít pospíchat a snažit se hru posunout před Skorupskiho bránu.

84
    Faul na Soriana, tohle hostům vyhovuje, nemusí nikam chvátat.

83
    Na malou chvíli se vrátila hra ke Skorupskimu, jenže míč domácím utekl do zámezí a bude se odkopávat od branky boloňských.