Valencia – ZVVZ USK Praha 76:83 (kon.)
Valencia Basket
76:83 (22:28, 44:48, 61:67)
ZVVZ USK Praha
Středa 02.11.2022, 20:00 • Pabellón Municipal Fuente San Luis, Valencia • Euroliga - ženy • Skupina A

Je dobojováno. Druhý poločas už přinesl jiný basketbal, oba celky poklesly v úspěšnosti střelby z dálky, přibylo nepřesností a skóre už tak živelně nenaskakovalo. Po celou druhou půli byla Valencia na dostřel, nicméně ani na okamžik se nedostala do vedení. USK si mírné vedení dokázalo zkušeně uhlídat a po výhře o sedm bodů si připisuje druhou výhru ve skupině.

Nejvíce bodů: Guelichová 18 – Vukosavljevićová 33
    Nejvíce doskoků: Coxová 10 – Condeová, Thomasová 10
    Nejvíce asistencí: Casasová 7 – Thomasová 7

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:51:36)

Konec zápasu. (76:83)

39:45
    Thomasová tak trochu na náhodu a naslepo vystřelila a zády ke koši trefila! (76:83)

39:14
    Důležitý koš Vukosavljevićové, ta míč poslala do obroučky ladným obloučkem. (76:81)

38:56
    No a pozor. Buenavidaová proměňuje dvě šestky a už je to jen o tři body! (76:79)

38:27
    Jenže přišla chyba a Romerová to potrestala střelou o desku. (74:79)

38:16
    Důležitý doskok hostujících hráček pod vlastním košem. (72:79)

37:48
    Trestný hod byl proměněn, máme tu tak drama do posledních chvil. (72:79)

37:48
    Carreraová se jako tank prodrala pod koš, trefila ránu o desku a navíc byla faulována. (71:79)

37:12
    Doskok se povedl Thomasové a ta už byla se svou střelou úspěšná. (67:80)

37:09
    Sklenářová míjí trojku. (67:78)

36:24
    Carreraová se snažila zastavit výpad USK, míč se však od její ruky odrazil do zámezí. (67:78)

35:40
    Teď tu ale byly koše na obou stranách. (67:78)

35:14
    Neprolomila to ani Oblaková, její trojka zcela minula obroučku. (65:76)

35:07
    Na palubovce nám vládne tak trochu chaos, míč hráčky moc neposlouchá a skóre stojí. (65:76)

34:04
    Vyoralová měla trochu štěstí, když její trojka nejprve poskočila po obroučce, aby pak košem propadla. (65:76)

33:34
    Casasová dává střelu z hrušky. (65:73)

33:21
    Valencia reaguje oddechovým časem. (63:73)

33:21
    Vukosavljevićová naznačila střelu, zbavila se tím obránkyně, ukročila na pravou stranu a trefila! Už je to o deset bodů. (63:73)