Příbram – Ústí n/L 4:0 (kon.) | Písek – Jablonec n/N 5:1 (kon.) | Vyškov – Havířov 2:3 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Nový Jičín 5:6 (kon.) | Klatovy – Letňany 2:3 (kon.) | Chomutov – Hronov 8:4 (kon.)
Mostečtí Lvi – Vrchlabí 4:6 (kon.) | Znojmo – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Kopřivnice 3:6 (kon.)
Vel. Meziříčí – Opava 1:2 (kon.) | Cheb – Benátky n/J 1:2 (kon.) | Kobra – Řisuty 3:0 (kon.)
Tábor – Děčín 6:1 (kon.)
IHC Králové Písek
5:1 (0:0, 2:1, 3:0)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 05.11.2022, 17:00 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Západ • 14. kolo

Králové tak zaslouženě vítězí konečným výsledkem 5:1. (18:56:40)

Nejlepší hráči zápasu Prášek a Had.

59:40
    Vlci drží pásmo.

58:05
    Písek právě vstřelil branku! Králové znovu udeřili, Matiášek našel volného LUKÁŠE VOLFA a ten nekompromisní střelou do horní části klece zakončil. Asistence: Jan Matiášek.

57:10
    Andrle před brankou zamířil kousek mimo.

56:23
    Po další střele znovu zasahuje brankář Vlků.

55:28
    Hrakholski zamotal hlavu obraně, následný pokus vyrazil Horák mimo.

54:10
    David Novák na další ránu reaguje vyraženým betonem.

50:09
    Písek právě vstřelil branku! Králové přidávají další bod v přesilovce, Prášek našel JANA MATIÁŠKA a ten prostřelil Horáka. Asistence: Lukáš Prášek, Filip Novák.

46:00
    Další rána v pásmu, Horák sklapl včas betony.

45:00
    Špatnou rozehrávku Písku hosté nakonec nezužitkovali.

43:30
    Další kombinace v podání Králů, puk po teči šel těsně mimo branky.

40:47
    Písek právě vstřelil branku! Jihočeši na začátku třetí třetiny odskakují na rozdíl dvou branek. Matiášek nahrál LUKÁŠOVI PRÁŠKOVI a ten tvrdou ránou do horní části klece propálil brankáře hostů. Asistence: Jan Matiášek.

40:27
    Matiášek mířil nad.

40:01

Druhá část je za námi a diváci se dočkali tří branek, dva zásahy zaznamenal Písek a jeden Vlci, takže po 40. minutách je stav 2:1.

Další třetina začne přibližně v 18 30 hod.

40:00

39:57
    Filip Novák je poslední u puku a už čeká na konec třetiny.

39:00
    Další nepřesnost, díky které se dostal sám na branku hráč Králů, ale tentokrát ho Horák pohotově vychytal.

38:24
    Dušek pálil z pravého kruhu, beton brankáře Písku posílá hru do koutu.

37:42
    Dudáček – 2 min., krosček.

36:19
    Jihočeši se dostali znovu do hry v útočném pásmu, ale Horák v posledním minutách likviduje další povedenou pasáž soupeře.

35:15
    Další šance v podání Králů, Horák první střelu vyrazil před sebe, následné dorážky dokázal dobře zlikvidovat.

35:08
    Icing hostí.

33:20
    Brokeš měl na hokejce vyrovnání, kdy se dostal sám před Davida Nováka, ale písecký brankář svůj tým podržel.

30:40
    Vlci právě vstřelili branku! Je tu kontaktní branka, která hosty vrací zpět do boje. Folda našel v útočné třetině KRYŠTOFA BOUŘILA, ten vypálil z první nechytatelnou bombu, na kterou brankář nedokázal zareagovat. Asistence: Lukáš Folda.

28:57
    Písek právě vstřelil branku! Jihočeši zvyšují náskok ve vlastním oslabení, Prášek se dostal do pásma, našel JANA MATIÁŠKA. Ten si najel na pravou stranu a zakončil přesně k tyči. Asistence: Lukáš Prášek.

28:35
    Prášek vyvezl puk mimo ohrožení.

28:01
    Hraholski – 2 min., hákování.

27:00
    Pouzar dostal nabídku na pravou stranu, ale tentokrát zasáhla obrana.

26:00
    Pavlů dvakrát vypálil od modré, oba pokusy vyčapal David Novák.

25:35
    Hra přerušena po nahrávce rukou Písku.

25:20
    Do dalšího tlaku se dostal Pouzar, kotouč letěl kus nad klec.

22:48
    Pouzar dostal dobrou nabídku, ta končí na tyči.

20:57
    Písek právě vstřelil branku! Je tu první změna skóre, kdy se k odraženému puku ve středním pásmu dostal LUKÁŠ PRÁŠEK, šel sám na Horáka, kterého blafákem překonává do horní části klece. Bez asistence.

20:01

První třetina skončila za stavu 0:0, zatím sledujeme rychlý a vyrovnaný hokej z obou stran, uvidíme co nám přinese další část.

Další třetina začne přibližně v 17 45 hod.

20:00

18:00
    Další možnost pro domácí, Volf to zkusil, ale díky obraně soupeře puk na branku nešel.

17:27
    Icing hráčů v modro-bílém.

17:00
    David Novák předvedl další zákrok, kdy se před něj dostal soupeř a z bezprostřední blízkosti ho vychytal.

15:34
    Po něm to zkoušel kapitán Písku, i jeho rána šla nepřesně.

14:55
    Novotný se dostal mezi dva hráče, mířil vedle.

12:35
    Jablonec pálil, F. Novák zablokoval bruslí a kotouč míří mimo.

11:20
    Práškovo nadějný průjezd zneškodňuje obrana Vlků.