Havířov – Flamingos Ostrava 3:1 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 0:9 (kon.) | Zlín sledge – SOHO Olomouc 4:2 (kon.)
SHK Mustangové – Č.Budějovice 7:0 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
0:9 (0:2, 0:4, 0:3)
SKV Sharks Karlovy Vary
Neděle 06.11.2022, 10:45 • Praha - Strašnice, ŠKODA ICERINK • Česká para hokejová liga • 8. kolo

V dnešním utkání jasně zvítězil hostující celek. Lídr tabulky z Karlových Varů ukázal své kvality a pražskou Spartu porazil pohodlně 9:0.

Pro dnešek to bude vše, přeji hezký zbytek dne a zase někdy na počtenou! (12:34:38)

42:46
    Žraloci právě vstřelili branku!
    Autorem branky je RADEK ZELINKA. Asistence: Michal Geier.

40:44
    Autorem branky je LUKÁŠ KARAFIÁT. Asistence: Filip Veselý a Radek Zelinka.

37:55
    Autorem branky je FILIP VESELÝ. Asistence: Patrik Sedláček a Karel Wágner.

30:01

Po druhé třetině zvýšili Sharks své vedení. Nad pražskou Spartou vedou po brankách Geiera, Kováříka a dvou trefách Veselého už 6:0.

30:00

26:56
    Autorem branky je FILIP VESELÝ. Asistence: Michal Geier a Patrik Sedláček.

25:31
    Autorem branky je VÁCLAV KOVÁŘÍK. Asistence: Patrik Sedláček.

22:35
    Autorem branky je MICHAL GEIER. Asistence: Filip Veselý a Radek Zelinka.

17:03
    Autorem branky je FILIP VESELÝ. Asistence: Karel Wágner.

15:01

Po úvodní periodě si lídr tabulky vypracoval dvoubrankové vedení. Po brankách Zelinky a Sedláčka tak Sharks vedou 2:0.

15:00

11:40
    Autorem branky je PATRIK SEDLÁČEK. Asistence: Michal Geier.

3:33
    Autorem branky je RADEK ZELINKA. Asistence: Karel Wágner a Michal Geier.

00:01

Sparta para hokej: Matoušík (Vápenka) – Zapletal, Raul (A) – Krupička J., Bečvář, Novotný, Frolík, Jirsa, Ohar (C), Kapko, Krupička Z. (A)
    Trenér: Jakub Novotný

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Berger) – Wágner (A), Zelinka (A), Haas – Michalčín, Jeřábek, Veselý, Kovářík, Geier (C), Sedláček, Karafiát
    Trenér: Miroslav Hrbek

Rozhodčí: Výborný, Kubas.

Oba soupeři se střetli včera v Karlových Varech. Úvodní třetina gól nenabídla a ihned po první brance Sharks dokázala Sparta bleskově srovnat. Pak už ale otěže zápasu převzali do vlastních rukou domácí a zasypali Pražany dalšími osmi brankami. Celkově tak Sharks zvítězili 9:1.

Povede se Spartě porážku soupeřů oplatit?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:45 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Štěpán Navrátil

Branky a nahrávky: 4. Zelinka (Wágner, Geier), 12. Sedláček (Geier), 18. Veselý (Wágner), 23. Geier (Veselý, Zelinka), 26. Kovářík (Sedláček), 27. Veselý (Geier, Sedláček), 38. Veselý (Sedláček, Wágner), 41. Karafiát (Veselý, Zelinka), 43. Zelinka (Geier)

HC Sparta Praha Sledge: Matoušík (Vápenka) – Zapletal, Raul (A) – Krupička J., Bečvář, Novotný, Frolík, Jirsa, Ohar (C), Kapko, Krupička Z. (A)

Rozhodčí: Výborný, Kubas