Vyškov – Gamaspol Jeseník 0:0 (odl.) | Havlíčkův Brod – Hodonín 3:6 (kon.)
FC Pramen Havlíčkův Brod
3:6 (2:3)
FC Tango Hodonín
Sobota 12.11.2022, 19:30 • SH Jiskra Havlíčkův Brod • 2. Futsal liga východ • 6. kolo

Dnes by se dalo říci, že zvítězily zkušenosti hostujícího týmu nad nováčkovskou naivitou domácího týmu. Hosté měli celý zápas plně pod kontrolou a zaslouženě si odváží domů plný počet bodů. (21:29:59)

39:45
    Hodonín právě vstřelil branku!

Pouhých 15 vteřin před koncem hosté ještě stihli odpovědět a upravily na výsledných 6:3. Střelcem je VARMUŽA.

39:10
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Po chybě rozehrávajícího hráče umístil balón do prázdné brány PABOUSEK a domácí tak přeci jen snižují na 3:5.

38:44
    Stav akumulovaných faulů je minutu před koncem utkání 5:3 ve prospěch hostů.

36:10
    I přes nepolevující aktivitu v útoku nejsou hráči Havlíčkova Brodu v závěru zápasu blízko vyrovnání. Tango Hodonín se snaží rozvážnou hrou udržet svůj pohodlný náskok.

36:10
    Hosté si vyžádali timeout.

36:10
    Snížit mohl před bránou postavený Pabousek, jeho střela z první ale mířila vedle.

34:05

Na 5:2 upravil stav utkání Roman SOPŮŠEK a získal tak v dnešním zápase hattrick.

33:19
    Stav akumulovaných faulů je necelých 7 minut před koncem utkání 3:3.

32:02
    Žlutou kartou byl potrestán hráč hostů Varmuža.

31:09
    Hostům se daří zejména díky sehrané hře bez brankáře více držet balón a nedat domácím šanci ke snížení stavu. Hráči domácích však čekají na chybu, kterou by mohli potrestat.

29:55
    FC Tango Hodonín hraje bez gólmana.

29:13
    Hráč domácích Petr Karlík byl potrestán žlutou kartou, když nedovoleným bráněním zastavil pronikajícího Sopuška.

29:00
    Agresivnější hra obou týmů, kterou mohou diváci sledovat, prozatím více vyhovuje hostujícímu Hodonínu, kteří si v druhé půli vybojoval více šancí a zvýšil svůj náskok. Hráči domácích budou muset ve snaze zvrátit stav utkání zvýšit aktivitu na útočné polovině.

27:31
    Z podobné pozice jako před několika okamžiky jeho spoluhráč mohl opět zvyšovat Sopůšek, těsně však minul.

26:38

Téměř z nulového úhlu vsítil balón po samostatném průniku hráč Tanga KLEIBER a zvýšil tak náskok hostů na 4:2.

25:11
    Kapitán hostů Sopůšek byl za útočný faul v blízkosti stěny potrestán žlutou kartou.

22:16
    Hráč domácích Jakub Coufal byl potrestán žlutou kartou za vulgarity poté, co jej ve skluzu zasáhnul hráč hostů. Tento zákrok byl však dle rozhodčího v souladu s pravidly.

20:32
    Oba týmy aktivně zahájili druhou půli zápasu. Stav akumulovaných faulů na konci prvního poločasu byl 3:3, lze však očekávat, že s ubývajícím časem bude zákroků na hranici více.

Futsal klub Havlíčkův Brod

Branky: 7. Karlík, 12. Henek, 40. Pabousek – 9. Sopůšek (Michalec), 15. Kleiber (Sopůšek), 16. Sopůšek, 27. Kleiber (Sopůšek), 35. Sopůšek (Varmuža), 40. Varmuža (Michalec)

Karty:   23. Coufal (HBR), 30. Karlík (HBR) – 26. Sopůšek (HOD), 33. Varmuža (HOD)   10. Hynek (HOD)

FC Pramen Havlíčkův Brod: Rajdl Lukáš – Pabousek Jiří, Henek Jakub, Fikar Daniel, Karlík Petr, Zelenka Jan, Henek David, Hospodka Lukáš, Coufal Jakub
    Trenér: Svoboda Karel

FC Tango Hodonín: Nedvědík Milan – Hynek Christopher, Sopůšek Roman, Kleiber Radim, Michalec Richard, Šebesta David, Varmuža Tomáš, Parobek Aleš
    Trenér: Bartyzal Miroslav

Rozhodčí: Soukupová Věra, Čep Radim