Zlín – Vyškov 0:1 (kon.) | Teplice – Brno 2:3 (po pr.)
FK Teplice
2:3 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
Čtvrtek 17.11.2022, 17:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • MOL Cup • Osmifinále

Skláři měli postup do dalšího kola MOL Cupu ve svých rukou. V 84. minutě dostal červenou kartu Endl za stavu 2:1 pro Teplice. V 94. minutě však vyrovnal z penalty Řezníček a poslal tak zápas do prodloužení. Teplice nedokázaly početní převahu využít a Brno je za to potrestalo, byl to konkrétně Řezníček, který ve 107. minutě po asistenci Alliho poslal Brno do vedení. Teplice si už pak nedokázaly vypracovat žádnou velkou šanci a tak se může Zbrojovka těšit na další kolo MOL Cupu. (19:36:27)

120+5

120+4
    Zbrojovka bud ezahrávat rohový kop.

120+2
    Žlutá karta pro tým FK Teplice (Cykalo).

120+1
    Žlutá karta pro tým FC Zbrojovka Brno (Řezníček).

119
    Teplice budou zahrávat rohový kop.

119
    Teplice obléhají vápno Brna a snaží se vyrovnat.

117
    Střela zpoza vápna končí v rukavicích Martina Berkovce.

116
    Teplice hrají s velmi otevřenou obranou.

114
    Řezníček hattrick nekompletuje, jeho střela na zadní tyč končí těsně mimo.

112
    Ve velké šanci teď selhal Vachoušek, poté co z penalty netrefil zařízení z voleje.

110
    Alli napřáhl z velké dálky, ale trefil pouze prvního hráče před sebou.

109
    Nebezpečný centr dokázal odvrátit do bezpečí Jakub Šural.

107
    Brno právě vstřelilo branku!
    Alli dokázal na zadní tyči najít JAKUBA ŘEZNÍČKA a ten se trefil do odkryté brány.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105+1
    První poločas prodloužení skončil.

105
    Alli naservíroval míč na hranu vápna řezníčkovi, ten však přestřeluje bránu.

103
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
    ze hřiště odchází Texl, přichází Blecha.

101
    Gning po krásné přihrávce Vachouška běžel sám na bránu, ale trefil pouze gólmana Berkovce.

Pavel Budař

Branky: 10. Hybš, 80. Hyčka – 1. Přichystal, 90+3. Řezníček (pen.), 107. Řezníček

Karty:   13. Hyčka (TEP), 43. Mareček (TEP), 120+2. Cykalo (TEP) – 25. Souček (BNO), 85. Pachlopník (BNO), 90. Šural (BNO), 120+1. Řezníček (BNO)   84. Endl (BNO)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 11:7. Střely mimo: 7:4. Rohy: 9:7.
    FK Teplice: Mucha – Vondrášek (106. Kodad), Knapík, Hybš – Hyčka, Mareček (73. Kučera), Jukl, Urbanec (106. CYkalo) – Trubač (90. Čičovský)– Žák (84. Vachoušek), Gning.
    Náhradníci: Grigar

Trenér: Jarošík

FC Zbrojovka Brno: Berkovec – Falta (58. Řezníček), Šural, Endl, Matejov (38. Štěrba) – Texl (103. Blecha), Souček (83. Hladík) – Alli, Pachlopník (58. Divíšek), Přichystal (83. Rogožan)– Ševčík.
    Náhradníci: Šiman – Štěrba.