Vyškov – Val. Meziříčí 3:4 (kon.) | SHKM Hodonín – Nový Jičín 5:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Opava 7:4 (kon.)
Písek – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Příbram – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Znojmo – Kopřivnice 3:4 (po pr.)
Žďár n/S – Havířov 2:3 (0:1 po s.n.) | Klatovy – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Chomutov – Děčín 3:2 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Letňany 0:7 (kon.) | Řisuty – Tábor 4:7 (kon.) | Cheb – Hronov 4:2 (kon.)
Kobra – Vrchlabí 3:1 (kon.)
HC Klatovy
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 19.11.2022, 17:30 • Zimní stadion Klatovy • 2. liga skupina Západ • 18. kolo

59:28
    Poslední hřebík do klatovské rakve přidává Jan Walter (KLT), jeho třetí dnešní trest je za hákování.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

56:38
    Klatovským nadějím na bodový zisk je nejspíš konec, domácí půjdou po vyloučení Vlastimila Kvasničky (KLT) za sekání na dvě minuty do čtyř.

53:24
    Zapisovatel se dnes v Klatovech pravděpodobně nenudí, Lukáš Kučera (UNL) je vyloučen za sekání.

51:23
    Deváté vyloučení Slovanu v dnešním zápase, za sekání jede na trestnou Dominik Vacík (UNL).

47:25
    Na Princla zívala naprosto prázdná branka, domácímu útočníkovi ale u pravé tyče proskočil puk kolem hokejky! Další zahozená šance!

46:53
    Další vyloučení na straně hostů, Jan Rudovský (UNL) za hákování. Ústečtí jsou na hrací ploše ve třech, domácí ve čtyřech!

46:22
    Početní výhoda domácích končí bleskově, Jan Walter (KLT) je totiž dostává dva menší tresty – jeden za podrážení a další za sekání.

45:55
    Po velmi dlouhé diskuzi obou stran s rozhodčím mizí na trestnou lavici Radek Prošek (UNL), a to za sekání. Klatovy si znovu zahrají přesilovku.

45:47
    Hosté měli blízko ke třetímu gólu, Kolář se ale pořádně natáhl a zakončení z voleje z přečíslení dva na jednoho vytěsnil mimo nebezpečí! Skvělá práce strážce domácí svatyně!

41:52
    Situace se pro domácí znovu zamotává, Vlastimil Kvasnička (KLT) odjíždí zpytovat svědomí za držení.

40:01
    Klatovy třetí třetinu otevřou přesilovkou, za držení byl po siréně dodatečně potrestán Kale Costa (UNL).

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

38:49
    Poměr sil na hrací ploše se vyrovná, Jakub Houfek (KLT) inkasuje menší trest za nedovolené bránění.

38:21
    Ve stejném čase je potrestán Martin Tůma (UNL), Čech totiž přeci jen neztratil balanc samovolně. Ústecký borec dostává dvě minuty za podrážení.
    36:33 Pavel KORDULE - 0:2

36:33
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Hosté sice přesilovku nevyužili, jen krátce po jejím konci ale zvyšují svůj náskok na dvě branky! Damašek se protáhl před brankoviště a nahrál puk k pravé tyči na číhajícího PAVLA KORDULEHO, jehož následná rána zaplula přesně za přesouvajícího se Koláře – 0:2! Asistence: Ondřej Damašek, Jakub Trefný.

34:29
    Rozhodčí dnes s tresty nešetří, Aleš Matoušek (KLT) je vyloučen už potřetí. Nyní za vysokou hůl.

30:59
    V ochozech klatovské haly to zahučelo, Matoušek střelou z voleje z kruhu minul hostující svatyni! Velká škoda pro domácí!

30:24
    Lukáš Kučera (UNL) se přesouvá na trestnou lavici za podrážení, Klatovy budou mít přesilovku.

29:22
    Po hodně chaotické situaci před ústeckou brankou se ke střele dostal Pánek, na kterého zívala prázdná klec! Domácí zadák ale slabým zakončením trefil jen mantinel!

28:35
    Pohoda v brankovišti pro Kristiána Koláře (KLT) končí a může si za to sám, před klecí totiž zahákoval protihráče. Trest odpyká Adam Ženíšek.

23:43
    Oddechový čas pro Klatovy!

23:43
    Do tří půjdou tentokrát hosté, a to zhruba na půl minuty! Šeflovi bude dělat společnost Lukáš Kučera (UNL), kterého ze hry vyřadilo podrážení.

22:16
    Teď už se to ale bez trestu neobejde, tvrdá hra Ústí má důsledky. Na dvě minuty ven ze hry míří Karel Šefl (UNL), který byl vykázán za hrubost.

19:38
    Je to tak, Aleš Matoušek (KLT) podruhé v utkání usedá na lavici hanby. Tentokrát za krosček.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny!
    16:19 Kale COSTA - 0:1

16:19
    Západočeši si v dvojnásobném oslabení počínali statečně, nakonec ale pod náporem kapitulovali! Ústí posílá do vedení australský forvard KALE COSTA, jenž zakončil sérii hostujících přihrávek přesnou střelou z předbrankového prostoru – 0:1! Asistence: Martin Tůma, Jakub Trefný.

14:40
    Domácí jdou na dlouhou dobu do tří! Dominik Houdek (KLT) vyhodil puk mimo hrací plochu.

13:28
    Slovan čeká další přesilovka, tentokrát čtyřminutová. Marek Princl (KLT) svou holí zasáhl protihráče do obličeje, za což dostává hned dva menší tresty. Údržbáři nyní z hrací plochy odklízí kapky krve.

10:39
    Kolář to teď neměl jednoduché! Bránící čtveřice Klatov nezvládla situaci a před jejím brankovištěm zavládl pořádný chaos, ve kterém se domácí brankář nakonec zorientoval a puk schoval pod svou výstroj.

09:13
    Po čtyř tentokrát půjdou Strakovi svěřenci, Aleš Matoušek (KLT) je potrestán za nedovolené bránění.

03:06
    Na trestnou lavici se odebírá Martin Berčík (UNL), který byl na dvě minuty vyloučen za hákování.