Obří slalom žen, 1. kolo, Killington | Vítěz: S. Hectorová (SWE) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Killington | Vítěz: L. Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) |
Sjezd mužů, Lake Louise | Vítěz: A. A. Kilde (NOR) (kon.) |
konec
Obří slalom žen, 2. kolo, Killington
Vítěz: L. Gutová-Behramiová (SUI)
Milan Huppert
Pořadí SP
- 1. Mikaela Shiffrinová (USA) 220 b
- 2. Petra Vlhová (SVK) 170 b
- 3. Sara Hectorová (SWE) 141 b
- 4. Wendy Holdenerová (SUI) 140 b
- 5. Katharina Liensbergerová (AUT) 101 b
- 6. Lena Dürrová (GER) 100 b
- 6. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 100 b
- 7. Thea Louise Stjernesundová (NOR) 84 b
- 9. Marta Bassinová (ITA) 80 b
- 9. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 80 b
- 19. Martina Dubovská (CZE) 33 b
Konečné výsledky
- 1. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1:44,08
- 2. Marta Bassinová (ITA) +0,07
- 3. Sara Hectorová (SWE) +0,20
- 4. Petra Vlhová (SVK) +0,46
- 5. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,55
- 6. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,61
- 7. Tessa Worleyová (FRA) +0,84
- 8. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0,90
- 9. Federica Brignoneová (ITA) +0,95
- 10. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,14
- 11. Roberta Melesiová (ITA) +1,25
- 12. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,38
- 13. Mikaela Shiffrinová (USA) +1,40
- 14. Alice Robinsonová (NZL) +1,44
- 15. Ricarda Haaserová (AUT) +1,53
- 16. Wendy Holdenerová (SUI) +1,77
- 17. Lara Colturiová (ALB) +1,88
- 18. Paula Moltzanová (USA) +1,94
- 19. Andrea Ellenbergerová (SUI) +2,13
- 20. Franziska Gritschová (AUT) +2,32
- 21. Camille Rastová (SUI) +2,33
- 22. Katharina Truppeová (AUT) +2,45
- 23. Nina O'Brienová (USA) +2,59
- 24. Katharina Huberová (AUT) +2,63
- 25. Michelle Gisinová (SUI) +2,67
- 26. Estelle Alphandová (SWE) +2,75
- 27. Katie Hensienová (USA) +3,46
- 28. Simone Wildová (SUI) +4,23
- Clara Direzová (FRA) DNF
- Ana Buciková (SLO) DNF
1. Tessa Worleyová (FRA)
2. Sara Hectorová (SWE)
3. Mikaela Shiffrinová (USA)
4. Petra Vlhová (SVK)
5. Marta Bassinová (ITA)
6. Federica Brignoneová (ITA)
7. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
8. Michelle Gisinová (SUI)
9. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
10. Katharina Truppeová (AUT)
...
52. Adriana Jelínková (CZE)
1. Sara Hectorová (SWE) 52.29
2. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0.38
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0.43
4. Petra Vlhová (SVK) +0.46
5. Marta Bassinová (ITA) +0.59
6. Katharina Liensbergerová (AUT) +0.94
7. Tessa Worleyová (FRA) +1.19
8. Ricarda Haaserová (AUT) +1.20
9. Ana Buciková (SLO) +1.23
10. Mikaela Shiffrinová (USA) +1.36
11. Clara Direzová (FRA) +1.43
12. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1.49
13. Federica Brignoneová (ITA) +1.59
14. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1.64
15. Wendy Holdenerová (SUI) +1.67
16. Paula Moltzanová (USA) +1.72
17. Michelle Gisinová (SUI) +1.76
18. Simone Wildová (SUI) +1.76
19. Katharina Truppeová (AUT) +1.77
20. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +1.83
21. Estelle Alphandová (SWE) +2.10
22. Alice Robinsonová (NZL) +2.13
23. Katharina Huberová (AUT) +2.26
24. Andrea Ellenbergerová (SUI) +2.29
25. Katie Hensienová (USA) +2.45
26. Nina O'Brienová (USA) +2.46
27. Lara Colturiová (ALB) +2.54
28. Franziska Gritschová (AUT) +2.56
29. Roberta Melesiová (ITA) +2.62
30. Camille Rastová (SUI) +2.64
1. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) 1:44.98
2. Roberta Melesiová (ITA) +0.35
3. Alice Robinsonová (NZL) +0.54
4. Lara Colturiová (ALB) +0.98
5. Paula Moltzanová (USA) +1.04
6. Andrea Ellenbergerová (SUI) +1.23
7. Franziska Gritschová (AUT) +1.42
8. Camille Rastová (SUI) +1.43
9. Katharina Truppeová (AUT) +1.55
10. Nina O'Brienová (USA) +1.69
11. Katharina Huberová (AUT) +1.73
12. Michelle Gisinová (SUI) +1.77
13. Estelle Alphandová (SWE) +1.85
14. Katie Hensienová (USA) +2.56
15. Simone Wildová (SUI) +3.33
1. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) 1:44.98
2. Federica Brignoneová (ITA) +0.05
3. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +0.24
4. Roberta Melesiová (ITA) +0.35
5. Ramona Siebenhoferová (AUT) +0.48
6. Mikaela Shiffrinová (USA) +0.50
7. Alice Robinsonová (NZL) +0.54
8. Wendy Holdenerová (SUI) +0.87
9. Lara Colturiová (ALB) +0.98
10. Paula Moltzanová (USA) +1.04
11. Andrea Ellenbergerová (SUI) +1.23
12. Franziska Gritschová (AUT) +1.42
13. Camille Rastová (SUI) +1.43
14. Katharina Truppeová (AUT) +1.55
15. Nina O'Brienová (USA) +1.69
16. Katharina Huberová (AUT) +1.73
17. Michelle Gisinová (SUI) +1.77
18. Estelle Alphandová (SWE) +1.85
19. Katie Hensienová (USA) +2.56
20. Simone Wildová (SUI) +3.33
Clara Direzová (FRA) DNF
Ana Buciková (SLO) DNF
Skokankou druhého kola se stala italská lyžařka Roberta Melesiová, jež si polepšila o osmnáct pozic na 11. místo, elitní desítka jí utekla o pouhých jedenáct setin.
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1:44.08
2. Marta Bassinová (ITA) +0.07
3. Sara Hectorová (SWE) +0.20
4. Petra Vlhová (SVK) +0.46
5. Katharina Liensbergerová (AUT) +0.55
6. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0.61
7. Tessa Worleyová (FRA) +0.84
8. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0.90
9. Federica Brignoneová (ITA) +0.95
10. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1.14
11. Roberta Melesiová (ITA) +1.25
12. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1.38
13. Mikaela Shiffrinová (USA) +1.40
14. Alice Robinsonová (NZL) +1.44
15. Ricarda Haaserová (AUT) +1.53
16. Wendy Holdenerová (SUI) +1.77
17. Lara Colturiová (ALB) +1.88
18. Paula Moltzanová (USA) +1.94
19. Andrea Ellenbergerová (SUI) +2.13
20. Franziska Gritschová (AUT) +2.32
21. Camille Rastová (SUI) +2.33
22. Katharina Truppeová (AUT) +2.45
23. Nina O'Brienová (USA) +2.59
24. Katharina Huberová (AUT) +2.63
25. Michelle Gisinová (SUI) +2.67
26. Estelle Alphandová (SWE) +2.75
27. Katie Hensienová (USA) +3.46
28. Simone Wildová (SUI) +4.23
Clara Direzová (FRA) DNF
Ana Buciková (SLO) DNF
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 220 b
2. Petra Vlhová (SVK) 170 b
3. Sara Hectorová (SWE) 141 b
4. Wendy Holdenerová (SUI) 140 b
5. Katharina Liensbergerová (AUT) 101 b
6. Lena Dürrová (GER) 100 b
6. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 100 b
7. Thea Louise Stjernesundová (NOR) 84 b
9. Marta Bassinová (ITA) 80 b
9. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 80 b
...
19. Martina Dubovská (CZE) 33 b (03:25:56)