Helas Brno B – Vyškov 11:1 (kon.) | Atraps Brno – Gamaspol Jeseník 5:5 (kon.)
Helas Brno B
11:1 (3:0)
Amor Kloboučky Vyškov
Neděle 27.11.2022, 18:30 • Starez Arena Vodova • 2. Futsal liga východ • 8. kolo

Podle výsledky byl dnešní zápas mezi Helasem Brno B a Amorem Kloboučky Vyškov jednoznačnou záležitostí. Na hřišti tomu tak však po dlouhou dobu nebylo. První poločas byl herně vyrovnaný, domácí využili své šance. Druhá půle přinesla mnohem více branek. Hosté byli kvůli vývoji utkání nuceni přistoupit k power play, čehož domácí využívali a svůj náskok postupně navýšili až na konečných 11:1. (20:15:56)

39:54
    Helas právě vstřelil branku!
    Skóre zápasu na 11:1 uzavírá hráč Helasu Táborský.

39:01
    Pouze tyč trefuje patičkou hostující Machálek.

37:35
    Po rohovém kopu se prosazuje domácí Milošic. Stav zápasu je 10:1.

36:27
    Protiútok domácích využil Danko.

34:25
    Žlutou kartu vyfasoval hostující Pešta.

33:54
    Ve skórování překážela hostujícímu Machálkovi tyč domácí branky.

32:37
    Rozehrávku hostů vystihl Táborský a po jeho přihrávce zvyšuje na 8:1 Šperka.

31:52
    Gól na 7:1 dává po přihrávce Danka Táborský.

30:21
    Vyškov právě vstřelil branku!
    Při hře bez brankáře snižuje na 6:1 hostující Mikeš.

29:02
    Přes celé hřiště trefuje odkrytou branku domácí brankář Konečný, a využívá tak nepovedenou power play hostů.

27:57
    Hráči Amoru začínají hrát power play.

27:41
    Time out pro hostující tým.

26:44
    Povedenou akci domácích dovršuje střelou do prázdné branky Lidmila. Stav zápasu je 5:0.

22:53
    Po individuální akci trefuje tyč domácí Táborský.

21:21
    Čtvrtou branku domácích přidává Lidmila.

20:01

V prvním poločase měli více ze hry domácí, kteří byli zároveň i efektivnější při proměňování střeleckých příležitostí. Několik šancí měli i hráči Amoru, ale neproměnili je, a na jejich účtu tak svítí nula.

20:00

Oldřich Haluza

Branky: 6. Danko (Táborský), 10. Špička (Šperka), 12. Kamenský, 22. Lidmila (Juříček), 27. Lidmila (Šperka), 30. Konečný, 32. Táborský (Danko), 33. Šperka (Týborský), 37. Danko (Šperka), 38. Milošic (Šperka), 40. Táborský – 31. Mikeš (Ševčík)

Karty:   35. Pešta (HBB)

Helas Brno B: Marek Konečný (C) – Ladislav Milošic, Oleksandr Danko, Vojtěch Kamenský, Jan Šimeček, Tomáš Juříček, Petr Táborský, Zbyněk Špička, Tomáš Šperka, Patrik Lidmila, Oldřich Haluza
    Trenér: Roman Pyrochta

Amor Kloboučky Vyškov: Josef Buriánek – Ondřej Nový, Milan Ševčík (C), Lukáš Obruča, Miroslav Mikeš, Aleš Rus, Pavel Tichý, Milan Machálek, Petr Němec, Jiří Pešta, Tadeáš Tesáček (náhradní brankář)
    Trenér: Vladimír Štrublík

Rozhodčí: Věra Soukupová, Radim Čep