Riders Univerzita Pardubice – UK Kings Prague 1:10 (kon.) | Black Dogs Budweis – HC MUNI 6:1 (kon.) | BO Ostrava – Akademici Plzeň 0:4 (kon.)
Black Dogs Budweis
6:1 (2:0, 4:1, 0:0)
HC MUNI
Pondělí 28.11.2022, 19:30 • Hokejová hala POUZAR, České Budějovice • Univerzitní liga ledního hokeje • 10. kolo

36:59
    David Svoboda – 2 min., nedovolené bránění.

36:01

34:01
    HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Matěj Dvořák.

Dnešní utkání sleduje 52 diváků.

29:30
    Tým BLACK DOGS Budweis právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JIŘÍ KUBEŠ. Asistence: Dominik Kaisler a Aleš Krtek.

28:55
    Střídání v týmu HC MUNI:
    ze hřiště odchází David Holub, přichází Petr Koval.

28:55
    Autorem branky v přesilové hře je VOJTĚCH KRCHO. Asistence: Matouš Masopust.

27:19
    Tadeáš Jakubec – 2 min., sekání.

26:40
    Autorem branky je MATOUŠ MASOPUST. Asistence: Vojtěch Krcho a Jan Janoch.

25:37
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku!
    Autorem branky je TADEÁŠ JAKUBEC. Asistence: Jakub Voříšek a Jan Gonos.

20:14
    Autorem branky je MATOUŠ MASOPUST. Asistence: Vojtěch Krcho.

20:01

20:00

18:49
    Autorem branky je TOMÁŠ VOCHOZKA. Asistence: Jonáš Kronus.

10:21

08:21
    Adam Staněk – 2 min., hrubost.

07:22
    Autorem branky je MATOUŠ MASOPUST. Asistence: Jakub Šafář.

04:23

02:23
    František Schwartz – 2 min., sekání.

00:01

Black Dogs Budweis: Marek Dvořák (Ludvík) – Dudáček, Krtek, Hubáček, Grauer, Svoboda (C), Kubeš (A) – Matěj Dvořák, Kronus, Přívozník – Kaisler, Janoch, Šafář – Rolínek, Schwartz, Masopust – Krcho, Vochozka, Pinkas
    Trenér: David Oulík

HC MUNI: Holub (Koval) – Gonos, Bláha, Bazala, Prokopec, Uhříček – Gergel, Jakubec (A), Tomaník (C) – Mokrohajský, Staněk, Háněl – Malenovský, Drlík, Voříšek – Bartkovský
    Trenér: Jiří Čtvrtníček

Rozhodčí: Šperl – Rubáš, Tvrdík.

HC MUNI

To Masaryčka se dnes o čtvrté místo bát nemusí. Pátá Ostrava totiž ztrácí čtyři body a případná dnešní výhra by brněnské kvůli horšímu skóre na třetí místo Karlovky taky nedostala.

Právě s UK Hockey Prague se MUNI potkala v posledním kole. Utkání měli Moravané dobře rozehrané a když ve 48. minutě zvýšili na 3:1, vypadalo to, že si dojdou pro tři body. Jenomže Pražané dokázali brankami v 55. a 57. minutě srovnat a poslali zápas do prodloužení. Tam se 5 vteřin před nájezdy dokázal prosadit pražský David Jindra a extra bod tak zůstal ve Strašnicích.

Blaci se s 11 body aktuálně nachází na sedmém místě, což jim pořád udržuje kontakt se středem tabulky, nikoliv už však s jejím vrchem. Dnešní výhra by je dokázala posunout i na páté místo, prohra by je pak ale dostala do ohrožení od osmé Olomouce. Pro Jihočechy je tak velmi potřebné vyhrát za plný počet bodů.

Jenomže to se jim nepovedlo už pět kol. Naposledy to bylo konkrétně 10. října v utkání právě s ÚPOLem, pak ale přišly tři prohry v řadě, výhra v prodloužení a v posledním utkání další porážka. Jihočeši totiž doma nestačili na vedoucí Engineers, kteří dokázali trestat chyby soupeře a vyhráli 2:1. První polovina série čtyř domácích zápasů tak pro tým Davida Oulíka nevyznívá zrovna nejlépe (předtím vyhráli s okleštěnými Pardubicemi až v prodloužení).

Hezký pondělní večer, všechny formy života, a vítejte u utkání 10. kola Univerzitní ligy ledního hokeje! Českobudějovická hala nesoucí jméno legendy Jaroslava Pouzara je domovem mnoha klubů, jedním z nich je ale i Black Dogs Budweis. Studenti místní VŠTE dnes vyzvou na souboj mužstvo z další jižanské metropole naší republiky, konkrétně tým HC MUNI!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 8. Masopust (Šafář), 19. Vochozka (Kronus), 21. Masopust (Krcho), 27. Masopust (Krcho, Janoch), 29. Krcho (Masopust), 30. Kubeš (Kaisler, Krtek) – 26. Jakubec (Voříšek, Gonos)

HC MUNI: Holub (29. Koval) – Gonos, Bláha, Bazala, Prokopec, Uhříček – Gergel, Jakubec (A), Tomaník (C) – Mokrohajský, Staněk, Háněl – Malenovský, Drlík, Voříšek – Bartkovský

Rozhodčí: Šperl – Rubáš, Tvrdík