Jihlava – Poruba 2011 2:3 (0:1 po s.n.) | Vsetín – Šumperk 4:3 (kon.) | Třebíč – Slavia 4:3 (kon.)
Sokolov – Pardubice B 5:3 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 4:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Dukla Jihlava
2:3 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pondělí 05.12.2022, 17:30 • Zimní stadion Jana Marka, Jindřichův Hradec • Chance liga • 27. kolo

52:28
    Poněkud rozporuplné výroky sudích ve třetí třetině – jmenovitě předcházející vyloučení Jáchyma – nyní pokračují, kdy jde ven Roman Pšurný za podrážení. Ani jeden zákrok nevypadal výrazně vážně.

49:38
    Miloslav Jáchym s velkou nelibostí usedá za katr kvůli domnělé hrubosti, které se dle sudích dopustil za vlastní klecí.

38:57
    Jen velmi nerad usedá Jiří Fronk před koncem druhé třetiny na trestnou lavici za faul kolenem na soupeře za porubskou brankou.

35:16
    Porubský "ledový muž" Dominik Hrníčko, velký příznivec zimního otužování a koupání, držel soupeře a jde na trestnou lavici.

31:39
    Minutu a 28 dlouhá přesilovka pět na tři pro Porubu. Na trestnou lavici míří i Adam Dvořák za držení protihráče.

31:07
    Fabien Kočí chtěl za vlastní brankou obrat soupeře o puk, jenže podrazil jej a jde zbytečně ven.

26:05
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011:
    Tomáš Šoustal – 2 min., krosček.

19:25
    Také Poruba si zahraje přesilovku pět na tři, dvě minuty za krosček odpyká Miloslav Jáchym.

18:38
    Vylučení přichází také na jihlavské straně, trestán je Radek Pořízek, dvougólový střelec z minulého kola proti Slavii. Nyní se do statistik zatím zapisuje jen hákováním.

11:24
    Dukla si zahraje minutu a čtrnáct sekund dlouhou přesilovku pět na tři po hákování, kterého se dopustil kapitán Jiří Klimíček.

A před touto dlouhou početní výhodou si bere trenér Viktor Ujčík oddechový čas.

07:38
    Tomáš Gřeš je vyloučen na pět minut a do konce utkání za napadení.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 10. V. Brož (Fronk, Haman), 52. Harkabus (Fronk, Haman) – 41. Šoustal (Berisha, Vachovec), 51. Pšurný (Vachovec, Sedlák), rozh. náj. Hrníčko