BO Ostrava – UK Kings Prague 2:5 (kon.) | Riders Univerzita Pardubice – HC UP Olomouc 6:2 (kon.) | Black Dogs Budweis – North wings Ústí 8:5 (kon.)
Black Dogs Budweis
8:5 (5:0, 2:3, 1:2)
HC North Wings Ústí nad Labem
Pondělí 05.12.2022, 19:30 • Hokejová hala POUZAR, České Budějovice • Univerzitní liga ledního hokeje • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

Příjemné pondělí u sledování univerzitního hokeje! ULLH dnes pokračuje třemi zápasy jedenáctého kola, včetně duelu mezi domácími Black Dogs a North Wings.

BLACK DOGS BUDWEIS (6. místo)
    9 Z, 4–1–0–4, 37:24 (+13), 14 bodů

Aktuálně šestí hokejisté z Českých Budějovic šli dosud naposledy do akce před týdnem, kdy na svém ledě hostili hráče Masarykovy univerzity. Black Dogs sice do utkání vstupovali s nelichotivou bilancí jediné výhry z předešlých čtyř zápasů, proti brněnskému výběru ale nezaváhali a výsledkem 6:1 si vybojovali tři body. Hattrickem k vítězství přispěl Masopust, pod zbývající trefy se podepsali Vochozka, Krcho a Kubeš.

10 Z, 5–0–0–5, 37:38 (-1), 15 bodů

V průběhu uplynulého týdne se radovali také Ústečtí, které zápasový kolotoč univerzitní soutěže ve středu vyslal na led posledních Cavaliers. Domácí se sice v úvodní části ujali dvoubrankového vedení, North Wings ale po pauze otočili skóre a až do konce základní hrací doby náskok neztratili. Po šedesáti minutách platil stav 7:4, po dvou trefách zaznamenali Kuchař s Janouškem a prosadili se též Harkabus, Miškovič, Bartoš.

PRVNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

Poprvé v aktuální sezóně na sebe dnešní soupeři narazili na začátku října, hned ve druhém kole základní části. Bitva na severu Čech skončila čtyřgólovým úspěchem Black Dogs, který zařídili Prášek, Kubeš, Vochozka a Dudáček. Dvěma asistencemi se blýskl Schwartz a čisté konto udržel Ludvík, který zaznamenal 27 zákroků.

3. 10.: NWU – BDB 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 11. Prášek (Janoch, Kubeš), 32. Kubeš (Schwartz), 38. Vochozka (Grauer, Bouška), 52. Kaisler (Schwartz, Dudáček).

Střely na branku: 27 – 34. Trestné minuty: 16 – 16. Využití přesilovek: 0/6 – 2/6.

North Wings: Skokan – Balcar, P. Jarý (C), Stuchlý, Šebesta, Klatt, Petržílka (C), Štěpánek – Jindra, Sajdl, Janoušek, Harbakus, Bartoš, Svoboda, Vrba, Tot, Gottfried, T. Jarý, Jaroš.

Black Dogs: Ludvík – Bouška, Hubáček, Dudáček, Grauer, Kubeš (C) – Masopust, Šafář, Schwartz, Přívozník, Kronus, Masopust, Janoch, Vochozka (A), Krcho, Kaisler, Prášek (A).

Black Dogs Budweis: Ludvík (Marek Dvořák) – A. Hruša, Kubeš (A), Krtek, Hubáček, Grauer, D. Svoboda (C), P. Hrůša – Matěj Dvořák, Kronus, Přívozník, Š. Masopust, Janoch, Šafář, Rolínek, Schwartz, M. Masopust, Krcho, Vochozka (A), Anderle.
    Trenér: David Oulík.

HC North Wings Ústí nad Labem: Skokan (Gerstner) – Šebesta, Stuchlý, P. Jarý (A), Miškovič, Petržílka (A) – Štěpánek, Jindra, Sajdl, Gottfried, Kuchař (C), Bartoš, T. Jarý, Harkabus, M. Svoboda, Janoušek.
    Trenér: Martin Štěpánek.

Rozhodčí: Červenka – Hlinka, Tuháček.

Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemný večer! Duel mezi Budějovicemi a Ústím se blíží, níže si můžete prohlédnout dnešní zahajovací sestavy.

Oba týmy vyráží na led, kde už na ně chvilku čeká trojice rozhodčích. Úvodní vhazování je skoro tu.

Sudí svolává hráče do kruhu, jdeme na věc!

00:01

00:17
    Jako první do útočného pásma nakoukli hosté, které ale připravená domácí obrana rychle zahnala zpět za modrou čáru. Budějovice míří dopředu.

00:51
    Hra se zatím přelévá z jednoho konce kluziště na druhý, střelu na kteroukoliv klec jsme zatím neviděli.

01:23
    Tým BLACK DOGS Budweis právě vstřelil branku!
    Tak to bylo rychlé, Černí psi se už ve druhé minutě utkání ujímají vedení! Vochozka za brankou vybojoval kotouč a obratem ho posunul k pravé tyči na ŠIMONA MASOPUSTA, který se na sekundu odpoutal od dotěrných protihráčů a zakončil přesně za nepřipraveného Skokana! Asistence: Tomáš Vochozka.

02:12
    Budějovičtí si do statistik zapisují zakázané uvolnění, po pauze se bude vhazovat vedle Dominika Ludvíka.

02:50
    Domácí mají kotouč pod kontrolou, zároveň se jim ale nedaří se pořádně usadit v útočném pásmu.

03:14
    Po levém křídle se do útočného pásma protáhl Anderle, jehož následné zakončení ale pouze orazítkovalo hrazení za svatyní hostujícího Skokana.

03:44
    Dlouho se hraje bez jediného přerušení, momentálně sledujeme bitvu o kotouč u hostující branky.

04:17
    Jarý byl na kruhu odzbrojen protihráčem, Black Dogs se nyní snaží vyrazit do protiútoku.

04:33
    Ústecká obrana úplně zapomněla na Krona, který se po zachycení skvělé přihrávky vypravil sám na Skokana! Nájezd ale v branku nepřetavil: hostující gólman si poradil jak s prvotním zakončením, tak i s následnou dorážkou.

05:06
    Další únik už ale Skokan nevychytal, Budějovice trestají laxnost severočeské defenzívy a odskakují do dvoubrankového vedení! Hrůša vyslal parádním pasem na kraj středního pásma do úniku JAKUBA ŠAFÁŘE, jenž zakončil přesně mezi betony – 2:0! Asistence: Albert Hrůša.

05:38
    Do akce nyní musel vyrazit pro změnu Dominik Ludvík, který si poradil se střelou z pravé strany.

05:55
    North Wings si zahrají přesilovku, dvě minuty za hákování inkasuje Matěj Dvořák (BDB).

06:13
    Budějovice už podruhé vyhnali soupeře ven ze svého obranného pásma, Ústí nezačalo svou první dnešní přesilovku zrovna dvakrát kvalitně.

07:06
    Domácí mají oslabení plně pod kontrolou, Severočeši v přesilovce zatím ani jednou Ludvíka neohrozili.

07:40
    Po bídné rozehrávce Jarého se ke kotouči v ofenzivní třetině dostal Schwartz, který se jej následně pokusil posunout před brankoviště. Najíždějící spoluhráč se ale k pryži nedostal včas, celá akce jen vyšuměla.

08:36
    Po levé straně se před domácí brankoviště přesunul Kuchař, Ludvík poté předvedl naprosto rutinní zákrok. Hra je opět na pár sekund pozastavena.

08:58
    Petržílka výborně vyřešil domácí přečíslení dva na jednoho a zachytil protihráčovu přihrávku, Skokan tak tentokrát mohl zůstat v klidu.

09:49
    Štěpánek ukvapeným nahozením z modré čáry Ludvíka nepřekvapil. Hraje se nahoru dolu.

10:14
    Štěpánek sbírá vyhozený kotouč za svou svatyní, North Wings se teď snaží co nejrychleji vystřídat.

10:58
    Masopust chtěl rozšířit své střelecké portfolio, zakončením z kruhu ale jen orazítkoval plexisklo za Skokanem.

11:44
    Ústecká obrana horko těžko rozebrala další budějovický výpad. Defenzíva Severočechů dnes zatím nepodává dobrý výkon, Skokan to nemá jednoduché.

12:14
    Na jihu Čech se dost možná schyluje k debaklu, Budějovice zkraje třinácté minuty vedou už o tři zásahy! Tentokrát chyboval hostující gólman, kterému Rolínkova střela vypadala z výstroje před brankoviště a FRANTIŠEK SCHWARTZ následně puk jednoduše doklepl do klece – 3:0! Asistence: Radek Rolínek, Filip Hubáček.

13:11
    A o necelou minutu později je to už 4:0, Ondřej Skokan dnes dochytal! Na střeleckou listinu se zapisuje JAKUB ANDERLE, jenž po pravé straně pronikl přímo před brankoviště a pěkným zakončením vyhnal ústeckého gólmana na střídačku! Asistence: Albert Hrůša.

13:11
    Ondřej Skokan se tedy po čtyřech inkasovaných gólech loučí s ledovou plochou, roli strážce ústeckého brankoviště přebírá Dominik Gerstner.

13:11
    North Wings si ještě berou time-out.

14:12
    North Wings se snaží na studenou sprchu zareagovat, v útočném pásmu se zatím působí bezzubě.

14:42
    Gerstner nastavil svou rukavici proti střele z modré čáry, čímž si na své konto připsal první zákrok.

15:26
    Schwartz zajel za brankoviště a přenechal puk na modrou Rolínkovi, Budějovice se po delší době usazují vepředu a rozjíždí další kombinaci.

16:04
    Tentokrát se jim ale pobyt v útoku nepodařilo přetavit v šanci. Na opačném konci plochy následně střílel Kuchař, který zasáhl jen Ludvíkův nastražený beton.

16:42
    Domácí sbírají vyhozený puk u svého brankoviště. Black Dogs zatím hrají s velkou pohodou a znovu přesouvají hru před svatyni Dominika Gerstnera.

17:31
    Sajdl špatnou přihrávkou naservíroval puk jednomu z protihráčů, akce Ústí končí už ve středním pásmu.

17:44
    Severočechům nepomohla ani výměna brankáře, North Wings loví ze své klece další kotouč! Přes modrou čáru se protáhl MATOUŠ MASOPUST, jehož následná dělovka se od hostujícího gólmana odrazila nad branku a dopadla do sítě! Asistence: David Svoboda, Aleš Krtek.

18:40
    První třetina se pomalu ale jistě chýlí ke konci, do sirény zbývá odehrát jen zhruba minutu a půl.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny!

19:16
    Schwartz měl na hokejce šestý gól a vyslal na Gerstnera jedovatou střelu z voleje, kterou ale ústecký gólman zastavil betonem!

19:27
    A jen krátce poté se blýskl pro změnu Dominik Ludvík, který čelil nepříjemné dorážce z dílny jednoho z hostujících borců!

19:47
    Severočeši mají šanci se vrátit zpět do hry, Michal Přívozník (BDB) jde ven za podrážení.

20:00

Další třetina začne přibližně ve 20:15.

Úvodní dějství není třeba nijak dlouze hodnotit, skóre hovoří za vše. Budějovice na nepřipraveného soupeře vlétly jako hurikán a připravily mu pořádnou studenou sprchu, na jejímž konci se těší z pětibrankového náskoku. Hosté dnes zatím na jihu Čech nepředvedli nic a pokud to tak půjde dál, odvezou si domů pořádný debakl. Uvidíme, jak se duel bude vyvíjet po pauze.

20:01

20:08
    Black Dogs druhou třetinu začínají v početní nevýhodě a okamžitě po buly vyhazují kotouč za Gerstnera.

20:39
    Harkabus se pokusil posunout kotouč na volného Stuchlého u pravé tyče, Ludvík ale pohotově zareagoval a do dráhy puku nastrčil hokejku!

21:16
    Petržílka poslal puk podél modré na Šebestu, který následně přestřelil. Přesilovka Ústí se chýlí ke konci.

21:35
    Tým North Wings právě vstřelil branku!
    Hosté ještě neskládají zbraně, přetavují přesilovku v gól a snižují svou ztrátu na čtyři trefy! Po krátké sérii přihrávek z modré čáry napřáhl Petržílka, jehož zakončení ještě v předbrankovém prostoru mimo dosah Ludvíka tečoval DAN BARTOŠ – 5:1! Asistence: Hanuš Petržílka, Jan Jindra.

22:38
    Budějovice si do statistik zapisují zakázané uvolnění, buly proběhne po Ludvíkově pravici.

23:21
    Sledujeme bitvu o kotouč v rohu za Ludvíkem, do které je zapojeno hned několik hráčů.

23:43
    Domácí nakonec situaci řeší dalším vyhozením kotouče, což znamená další odpískaný icing proti Black Dogs.

24:02
    Harkabus projel až k brankovišti a neúspěšně zkusil zakončit ke vzdálenější tyči. Protiútok pak z kruhu uzavřel Masopust, Gerstner odpověděl lapačkou.

24:42
    Ani Bartoš recept na Ludvíka nenašel, hosté ale hrají výborně a snaží se ještě stáhnout domácí náskok.

25:01
    Což se jim také daří, v Hokejové hale Pouzar to dnes večer zřejmě ještě bude zajímavé! Tentokrát se prosadil JAN JINDRA, který zachytil přihrávku zpoza branky a z pozice mezi kruhem a brankovištěm následně zakončil přesně do vzdálenějšího horního rohu domácí svatyně! Krásná střela – 5:2! Asistence: Martin Kuchař.

25:47
    Budějovická svatyně je stále pod velkým tlakem, Psům se vůbec nedaří se vrátit zpět do zápasu.

26:22
    To je skoro neuvěřitelné, Severočeši hrají naprosto skvělý hokej a letargičtí domácí inkasují už potřetí v prostřední třetině! Ludvík tentokrát inkasuje po projektilu MATĚJE HARKABUSE, jenž z mezikruží poslal puk pod horní tyč – 5:3! Asistence: Pavel Jarý, Adam Janoušek.

26:58
    Budějovičtí se po třígólové facce pomalu ale jistě probouzí, Gerstner musí po delší době zpozornět.

27:58
    Hostující brankář si na své konto zapisuje další povedený zákrok, hra je opět na krátkou dobu přerušena. Vhazovat se bude po Gerstnerově levici.

28:50
    Ústí se usadilo v útočném pásmu a kombinuje, Ludvík zatím zasahovat nemusel. Uvidíme, co North Wings v ofenzivní třetině vymyslí tentokrát.

28:55
    Severočeši se pokusili Ludvíka překonat střelou takřka okamžitě po vhazování, jeden z nich ale nakonec trefil jen hrazení za budějovickou brankou.

29:45
    Jarý se protáhl za modrou čáru a nahodil puk za Ludvíkovu klec, kde se o něj teď bojuje.

29:56
    Sledujeme rychlou a vyrovnanou podívanou, v Českých Budějovicích je to teď úplně jiný hokej než v první třetině. North Wings hrají jako úplně jiný tým.

30:33
    Jonáš Kronus z prostoru pro vhazování zakončil k bližší tyči, kterou si ale Gerstner hlídal a včas zasáhl.

30:44
    Ludvík na druhém konci hrací plochy čelil pro změnu lehkému nahození z hranice pásma, které lapil do své rukavice a následně kotouč do hry nevrátil.

31:10
    Prostřední třetina se přelila do své druhé poloviny. Gerstner teď uchránil vyhozený kotouč před najíždějícím Rolínkem a pro jistotu jej rozehrál podél mantinelu.

31:40
    Harkabus se skrz nedůraznou domácí obranu protáhl až na mezikruží, gólman Black Dogs na jeho následnou střelu odpověděl zákrokem ramenem.

32:07
    Odpískáno zakázané uvolnění, necelých osm minut před koncem se tak dění vrací před Dominika Ludvíka.

32:31
    Bartoš byl odzbrojen jen těsně po přejetí modré čáry. Ústí se forčekem snažilo puk rychle vybojovat zpět, celá akce ale končí jen hrou vysokou holí.

33:02
    Parádní sólo RADKA ROLÍNKA vyhání vítr z plachet ústeckých North Wings! Domácí útočník se po levém křídle protáhl do útočného pásma, zbavil se bránícího Miškoviče, zajel za branku a následně zakončil ke vzdálenější tyči, ke které se Gerstner nestihl včas přesunout! Famózní práce! Asistence: Jiří Kubeš, Filip Hubáček.

33:54
    Budějovice se snažily na Rolínkovu akci navázat, hosté ale tentokrát udrželi situaci pod kontrolou.

34:19
    Matěj Dvořák (BDB) se vrací na trestnou lavici. V souboji o kotouč u hrazení si nepohlídal hokejku, kterou zasáhl jednoho z protihráčů přímo do obličeje.

35:05
    Domácí už podruhé vyhazují kotouč přes všechny čáry, přesilovka se zatím nevyvíjí úplně dle představ ústeckých North Wings. Ludvík je bez práce.

35:26
    Poměr sil na ledě se na pár sekund vyrovná, útočícího protihráče zahákoval Pavel Jarý (NWU).

36:09
    Hubáček trpělivě drží kotouč za svou brankou a čeká, až se na led dostane nová lajna Black Dogs.

36:24
    Budějovice v pěti. Dvořák pádí ven z trestné lavice, začíná zkrácená početní výhoda domácího výběru.

37:02
    Grauer sbírá vyhozenou pryž ve svém pásmu, Severočeši oslabení zatím zvládají exemplárně.

37:19
    Ústečtí sice oproti první třetině výrazně zpevnili svou obranu, ani tak se jim ale nepodařilo ubránit domácí početní výhodu! Vyrovnání se hostům znovu na míle vzdaluje, zakončením z kruhu si na hattrick zadělal MATOUŠ MASOPUST – 7:3! Asistence: Jan Janoch, Albert Hrůša.

38:27
    Ludvík vyráží na střídačku. Black Dogs mají ponechanou výhodu, uvidíme další přesilovku.

38:46
    V Hokejové hale Pouzar se znovu trestá za hákování a opět ze hřiště míří Pavel Jarý (NWU).

38:58
    Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, jeden z útočících borců si ale nedokázal zpracovat pas! Velká škoda pro North Wings.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

39:39
    Gerstner byl nucen po delší době zasáhnout lapačkou, do které zachytil projektil z hranice pásma.

39:56
    Hrůšova střela byla zblokována do rohu kluziště, prostřední pasáž hry je v Budějovicích u konce.

40:00

Další třetina začne přibližně ve 21:03.

North Wings se nenechali srazit na lopatky nepříznivým vývojem první třetiny a po pauze zabrali. Jejich aktivita brzy přinesla ovoce a překvapení domácí rázem vedli jen o dvě branky, jenže nakonec dostali dění pod kontrolu a po zastavení krvácení svůj náskok opět rozšířili na čtyři góly. No, utkání v Hokejovém centru Pouzar rozhodně nenudí, třetí část bude nejspíš též zajímavá.

40:01

40:28
    Poslední část základní hrací doby je v plném proudu, domácí budou mít ještě pár vteřin početní výhodu.

41:09
    Zbytek budějovické přesilovky se obešel bez větší šance, Gerstner nečelil snad ani jediné střele. Jarý se vrátil zpět na led, oba celky hrají v plném počtu.

41:57
    Jeden z domácích zakončením od mantinelu zvnějšku rozvlnil hostující síť. Ústí je zataženo v obraně a nedaří se mu zatím vysunout hru ven z pásma.

42:47
    Třetí třetina se zatím nese v klidném tempu, dění trochu připomíná krajský přebor. Nikdo se nikam nežene.

43:18
    Teď se v blízkosti domácí branky uvolnil Harkabus, který si ale vylámal zuby na Ludvíkově betonu.

43:58
    Hraje se nahoru dolu. Na ledě dominují hlavně obrany, střel je k vidění naprosté minimum.

44:29
    Kronus byl na kruhu málem odzbrojen, z posledních sil ale ještě stihl zakončit. Puk nicméně poslal jen do nataženého betonu Gerstnera.

45:13
    Dominik Ludvík si poradil s lehkým nahozením z modré, po krátké pauze uvidíme buly po jeho pravici.

45:55
    North Wings sbírají kotouč za domácí svatyní a snaží se před Ludvíkem rozjet další kombinaci.

46:28
    Budějovice teď měly štěstí, Harkabus totiž nastřelil brankovou konstrukci! Od čtvrtého gólu ústeckých hráčů nás dělily milimetry!

47:02
    Po chaotické situaci v rohu za Ludvíkem je na trestnou lavici poslán Dan Bartoš (NWU), a to za vražení na hrazení. Zákrok na Harkabuse, který tomuto faulu předcházel, trestán nebude.

47:26
    Dovolím si říct, že v Hokejové hale Pouzar je rozhodnuto! Domácí v přesilové hře znovu odskakují do propastného pětigólového náskoku. MATOUŠ MASOPUST se uvolnil na mezikruží a přes hustou clonu před brankovištěm poslal střelu přesně nad Gerstnerovu vyrážečku – 8:3! Asistence: Jan Janoch.

47:56
    A devátá branka teď nebyla daleko! Z přečíslení dva na jednoho nebezpečně pálil Kronus, Gerstner se ale k tyči přesunul včas!

48:42
    Hosté se nechtějí vzdát a snaží se snížit, obrana Black Dogs ale působí nesmlouvavým dojmem.

49:24
    North Wings se dopustili dalšího zakázaného uvolnění, vhazování po Gerstnerově pravici.

Dnešní utkání sleduje 78 diváků.

49:57
    Severočeský gólman chrání svůj tým před debaklem. Nyní rychle zneškodnil zakončení z pravé strany, které vyrazil před sebe a puk následně přikryl rukavicí.

50:22
    Ústečané jsou zralí na ručník, Masopustův gól z jejich hry vyhnal poslední zbytky života. Black Dogs mají dění plně pod kontrolou a chtějí další gól.

51:21
    Po delší době byl nucen zasáhnout pro změnu Ludvík, který hravě zastavil Petržílkovo nahození.

51:46
    Kronus zkusil štěstí z hodně ostrého úhlu, Gerstner byl ale jako přilepený k bližší tyči a ránu vykryl.

52:13
    Brankář North Wings si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nebude, nyní se mu podařilo dostat puk pod kontrolu po divoké sérii dorážek.

52:53
    V rychlém sledu jsme viděli přečíslení dva na jednoho na obou koncích hrací plochy, v obou situacích se ale vyznamenali bránící hráči a zabránili zakončení soupeřů!

53:44
    Duel se pomalu ale jistě chýlí ke konci, přibližně šest minut před koncem třetiny uvidíme další vhazování před Gerstnerem. Petržílka vyhodil puk na icing.

53:57
    Svoboda krátce po buly vypálil z modré čáry. Celá akce až podezřele připomínala vítězný gól z Nagana, domácí zadák ale svého jmenovce nenapodobil a gólmana nepřekonal. Gerstner se blýskl zákrokem.

54:43
    Severočeši vyhazují kotouč za Ludvíka a míří na střídačku, utkání se už jen v klidu dohrává.

55:13
    Po zblokované střele jednoho z hostujících borců se puk zastavil v ochranné síti nad Ludvíkem.

55:39
    Šebesta zachytil rozehrávku protihráče, akce Budějovic tak tentokrát vyšuměla už v neutrální zóně.

56:02
    Obrovská šance North Wings brankou nekončí, Ludvík byl ve střehu a jedovatou teč Bartoše z hranice brankoviště vyrazil mimo nebezpečí!

56:55
    Spálená tutovka nakonec svěřence kouče Štěpánka moc dlouho mrzet nemusela, hosté ještě tři minuty před sirénou kosmeticky upravují výsledek! Sajdl vyhrál buly, poslal puk dozadu na Jarého a jeho projektil z modré za Ludvíka z mezikruží tečoval MICHAL SVOBODA – 8:4! Asistence: Pavel Jarý, Lukáš Sajdl.

57:14
    Tak pozor, Budějovice si zbytečně komplikují situaci a po bídném střídání inkasují znovu! Tentokrát se na střeleckou listinu zapisuje PAVEL JARÝ, jenž puk do sítě prošťouchl z hranice brankoviště – 8:5! Asistence: Lukáš Sajdl.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

58:27
    Kronus zleva projel až před hostující brankoviště, jeho následná střela ale šla nad ústeckou klec.

59:03
    Běží poslední minuta. Gerstner zůstává na hrací ploše, hosté ho zřejmě odvolávat nebudou.

59:14
    Hosté mají šanci ještě snížit své manko, Filip Hubáček (BDB) je těsně před koncem trestán za sekání.

59:21
    Závar před domácí svatyní vypadal nebezpečně, Ludvík se v něm ale zorientoval a puk pokryl.

59:55
    Harkabus byl odzbrojen na modré čáře, utkání je u konce. Všechny body dnes zůstanou v Budějovicích.

Po první třetině to vypadalo jako rozhodnutý zápas, ale z duelu mezi Black Dogs a North Wings se nakonec vyklubala celkem napínavá podívaná! Hostům se sice ani jednou nepodařilo plně vymazat jejich manko, dlouho ale svým soupeřům vzdorovali a ač se domů vrací s prázdnou, mohou odjet aspoň se zdviženými hlavami. Utkání končí 8:5 pro České Budějovice.

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (21:38:49)

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 2. Š. Masopust (Vochozka), 6. Šafář (A. Hrůša), 13. Schwartz (Rolínek, Hubáček), 14. Anderle (A. Hrůša), 18. M. Masopust (D. Svoboda, Krtek), 34. Rolínek (Kubeš, Hubáček), 38. M. Masopust (Janoch, A. Hrůša), 48. M. Masopust (Janoch) – 22. Bartoš (Petržílka, Jindra), 26. Jindra (Kuchař), 27. Harkabus (P. Jarý, Janoušek), 57. M. Svoboda (P. Jarý, Sajdl), 58. P. Jarý (Sajdl)

HC North Wings Ústí nad Labem: Skokan (12. Gerstner) – Šebesta, Stuchlý, P. Jarý (A), Miškovič, Petržílka (A) – Štěpánek, Jindra, Sajdl, Gottfried, Kuchař (C), Bartoš, T. Jarý, Harkabus, M. Svoboda, Janoušek.