Třinec – Motor ČB 2:3 (1:3 po s.n.) | Litvínov – Vítkovice 5:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 1:2 (kon.)
Plzeň – Olomouc 5:4 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 2:3 (kon.)

34:25
    Gulaši teď musel zatáhnout za záchrannou brzdu, když ve slibném úniku zastavil hákováním postup Koblasy.

16:45
    Poměr sil na ledě se srovná, dvě minuty za držení nafasoval Matěj Stříteský.

15:30
    Komplikace pro Kometu, domácí budou čelit druhé přesilové hře Karlových Varů, které jsou v první třetině zcela jasně aktivnějším týmem.

02:19
    Máme zde první vyloučení dnešního utkání, dvě minuty za faul kolenem obdržel Martin Zaťovič, Energie tak bude mít příležitost otevřít skóre.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 35. Flek (Zaťovič, Kučeřík), 46. Kollár (Zaťovič, Zbořil) – 29. O. Beránek (Redlich, Jiskra), 50. Koffer (Gríger, Rachůnek), 53. O. Beránek (Jiskra)

HC Kometa Brno: Furch (Čiliak) – Ščotka, Ďaloga, Kučeřík, Hrbas, Gulaši (A), Holland, Němec – Flek, Holík, Horký (A) – Kollár, Strömberg, Koblížek – Zaťovič (C), Zbořil, Šalé – Dufek, Süss, Kratochvíl.
    Trenér: Pešout

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Lukeš) – Huttula, Pulpán (A), Bartejs, Stříteský, Rulík, Havlín, Tureček – Rachůnek (A), Gríger, Koffer – Koblasa, Černoch (C), Kohout – Redlich, Jiskra, O. Beránek – Kofroň, Kružík, Chalupa.