Třinec – Motor ČB 2:3 (1:3 po s.n.) | Litvínov – Vítkovice 5:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 1:2 (kon.)
Plzeň – Olomouc 5:4 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 2:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
HK Mladí Draci Šumperk
Pátek 09.12.2022, 18:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Extraliga dorostu - o účast v play-off • 5. kolo

58:48
    Draci hráli dokonce v sedmi lidech, jak hlásí sudí, a jejich přesilovka i šance na snížení či vyrovnání končí.

57:10
    Adam Ošmera jde potřetí v závěrečné části na trestnou, tentokrát za krosček.

52:31
    Po šarvátce si rozhodčí vybírají z každé strany jednoho hráče za hrubost. Vyloučen je domácí kapitán Adam Ošmera a za hosty František Pospíšil.

50:56
    Matěj Fiala jde ven na dvě minuty za napadení. Další možnost Draků.

47:06
    Lukáš Maurer navíc nedovoleně bránil a Jihlava bude mít přesilovku.

44:02
    Za nedovolené bránění jde ven Adam Ošmera a Šumperk bude mít možnost vstřelit kontaktní branku.

38:35
    Ještě jedno vyloučení ve druhé třetině. Tobias Chlubna usedá za katr kvůli podrážení a bude doufat, že se jeho trest přenese do třetí části.

34:45
    Draci se budou opět bránit, Filip Hejátko jde ven za podrážení.

30:48
    Obránce Matyáš Jarmara si pomohl při bránění tím, že sevřel puk rukou, což bylo sudím vyhodnoceno jako nedovolené.

28:23
    Jihlava jde do druhé přesilovky v zápasu po nedovoleném bránění Martina Součka.

26:31
    Jihlava jde do čtvrtého oslabeni v řadě. Robert Váňa dostává dvě minuty za faul kolenem.

23:02
    Jihlava se bude znovu bránit, Matěj Vildomec dostává dvě minuty za podrážení.