Helas Brno B – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.)
Helas Brno B
1:6 (1:4)
Futsal klub Havlíčkův Brod
Neděle 18.12.2022, 16:002. Futsal liga východ • 11. kolo

Hosté byli mnohem efektivnější v proměňování šancí, čímž rozhodli vyrovnaný zápas ve svůj prospěch. Ve druhé půli pak mohli nechat hrát domácí a těžit z protiútoků, protože Helas musel dotahovat. Konečný výsledek vypadá 6:1 z pohledu Pramenu Havlíčkův Brod. (17:34:52)

38:50
    Domácí útočník Táborský míří pouze do tyče.

32:58
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Autorem další branky v domácí síti je hostující Pabousek.

22:05
    Pátou branku hostů si připisuje Pabousek.

20:01

První poločas byl herně vyrovnaný, šance však proměňovali pouze hosté. Pramen tak vstoupí do druhé půle s tříbrankovým náskokem.

20:00

19:55
    Těsně před půlí dává na 4:1 pro hostující Votoupal

16:13
    Třetí gól hostů střílí Hospodka.

10:10
    Žlutá karta pro tým Helas Brno B (Mosler).

10:10
    Trestný kop proměňuje hráč Pramenu Pabousek.

06:32
    Helas právě vstřelil branku!
    Do vlastní branky se trefuje hostující Votoupal, čímž srovnává na 1:1.

02:38
    Skóre zápasu otevírá hostující Cakl.

00:01

Rezerva Helasu a Pramen Havlíčkův Brod se dobře znají už ze vzájemných utkání v divizi, odkud se pro letošní sezonu přesunuli do druhé ligy. Jejich zápasy jsou vždy vyrovnané, což dokládá i první vzájemné měření sil v aktuálním ročníku. Na havlíčkobrodské palubovce se soupeři rozešli smírně po remíze 3:3. K tomuto výsledku klání dospělo poté, co se skóre několikrát přelilo z jedné strany na druhou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Oldřich Haluza

Branky: 7. vlastní – 3. Cakl (Henek), 11. Pabousek, 17. Hospodka (Cakl), 20. Votoupal (Pabousek), 23. Paboušek (Fikar), 33. Pabousek (Henek)

Karty:   11. Mosler (HBB)

Helas Brno B: Tomáš Mosler – Oldřich Haluza, Jakub Lidmila, Tomáš Juříček (K), Ladislav Milošic, Martin Táborský, Petr Táborský
    Trenér: Roman Pyrochta

Futsal klub Havlíčkův Brod: Lukáš Rajdl – Jakub Henek (K), Martin Cakl, Daniel Fikar, Lukáš Hospodka, Jiří Pabousek, Michal Votoupal, Jakub Coufal, Karel Svoboda
    Trenér: Karel Svoboda

Rozhodčí: Tomáš Slanina, Luboš Rygl