NHL
New Jersey – Boston 3:4 (kon.) | Ottawa – Detroit 0:0 (odl.) | Carolina – Philadelphia 6:5 (kon.)
Buffalo – Tampa 0:0 (odl.) | Washington – Winnipeg 4:1 (kon.) | NY Islanders – Florida 5:1 (kon.)
Dallas – Montreal 4:2 (kon.) | Nashville – Colorado 2:3 (po pr.) | Chicago – Columbus 5:2 (kon.)
Edmonton – Vancouver 2:5 (kon.) | Arizona – Los Angeles 2:1 (1:0 po s.n.) | Vegas – St. Louis 5:4 (2:1 po s.n.)

Dallas právě vstřelil branku!
    Na třetí pokus už to JOELU KIVIRANTOVI vyšlo, když finský útočník zužitkoval napadání Seguina, díky kterému hosté poslali nepřesnou rozehrávku přímo na hůl Kiviranty, který následně trefil opuštěnou klec. Bez asistence.

59:22
    Oddechový čas, který si nyní vzali hosté, spíš přichází vhod domácím hráčům.

58:32
    Allen tedy míří na svou střídačku a hosté hrají v šesti!
    57:01 Velká šance Hintze, kterou však zlikvidoval Allen.

57:01
    Hintz využil své rychlosti a procpal se za obránce Montrealu, ale se svou kličkou do bekhendu proti Allenovi neuspěl, který tak udržel naděje Montrealu.
    55:00 Wyatt JOHNSTON - 3:2

55:00
    Stars využívají přesilovou hru a otáčejí stav utkání! Suter dokázal získat puk v rohu útočného pásma, odkud ihned přihrál mezi kruhy WYATTU JOHNSTONOVI, jehož první střelu ještě Allen vyrazil, ale devatenáctiletý útočník se dostal k dorážce, na kterou už byl brankář Montrealu krátký. Asistence: Ryan Suter.

53:27
    Dallas bude hrát další přesilovou hru, protože se Michael Pezzetta (MTL) provinil hodně zbytečným podrážením v útočném pásmu Habs, a tak za své počínání dostává dvě minuty.

46:22
    Domácí spálili obrovskou příležitost jít do vedení! Stars jeli ve dvou na jednoho a Hintz nahrál Bennovi, který mířil do horních pater hostující klece, ale branku Montrealu přestřelil.

45:50
    Chris Wideman (MTL) nyní vykotvil bránu ze své pozice, a tak za své počínaní dostává dvě minuty za zdržování hry.
    42:27 Roope HINTZ - 2:2

42:27
    Stars využívají přesilovou hru! Domácí hokejisté nepustili svého soupeře z jeho obranného pásma a střela Robertsona ze středu útočného pásma nakonec byla lehce tečována ROOPEM HINTZEM a Allen byl na změnu směru opět bezmocný. Asistence: Jason Robertson, Joe Pavelski.

41:32
    Dallas bude hrát svou třetí přesilovou hru v utkání, protože na dvě minuty za sekání dostává Mike Hoffman (MTL).

36:58
    Roope Hintz (DAL) v závěru druhé třetiny oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za hrubost.
    35:19 Roope HINTZ - 1:2

35:19
    Stars využívají přesilovou hru! Zámek domácích nakonec přeci jen přináší jejich první branku v utkání. Robertson opět dostal přihrávku do pravého kruhu, odkud nakonec poslal kotouč po ledě přesně na hůl ROOPE HINTZE, jenž tečoval puk do horních pater hostující klece. Asistence: Jason Robertson, Jamie Benn.

33:53
    Dallas bude hrát svou druhou přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za podrážení dostává Jonathan Drouin (MTL).
    25:39 Velká šance Evanse, kterého vychytal Oettinger.

25:39
    Po obrovské chybě Lindella se k puku dostal Drouin, který ihned přihrál Evansovi mezi kruhy, avšak toho dokázal vychytat Oettinger.
    22:24 Michael PEZZETTA - 0:2

22:24
    Montreal právě vstřelil branku!
    Xhekaj ze svého obranného pásma vyslal dlouhý pas na útočnou modrou MICHAELU PEZZETTOVI a hosté jeli ve dvou na jednoho, když celou akci řešil útočník Montrealu svou přesnou střelou do bližší šibenice domácí klece. Asistence. Arber Xhekaj.

16:08
    Po střele Seguina Allen vyrazil kotouč jen před sebe, kam dojížděl Kiviranta, kterému se nějakým zázrakem nepodařilo dostat kotouč za ležícího brankáře Montrealu.

14:28
    Habs mohli udeřit ve svém oslabení, kde Evans nahrával Pezzettovi, jehož okamžitou střelu však Oettinger chytá.

12:39
    Dallas si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, protože na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen Mike Hoffman (MTL).
    04:04 Jake EVANS - 0:1

04:04
    V samotném závěru přesilové hry se Canadiens dostávají do vedení. Dlouhý pas na modrou čáru se Pezzettovi podařilo protlačit mezi oběma obránci Dallasu, kam si najel JAKE EVANS, jenž poté udělal kličku do protipohybu Oettingera. Asistence: Michael Pezzetta, Jordan Harris.

02:06
    Tak to je hodně přísné vyloučení Masona Marchmenta (DAL), který putuje na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení Caufielda, který však svůj pád trochu víc přihrál.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 36. Hintz (J. Robertson, Ja. Benn), 43. Hintz (J. Robertson, Pavelski), 55. W. Johnston (R. Suter), 60. Kiviranta – 5. Evans (Pezzetta, Harris), 23. Pezzetta (Xhekaj)

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen, Lundkvist, C. Miller, R. Suter, Lindell (A), Hakanpää – Pavelski (A), Hintz, J. Robertson – Kiviranta, Dellandrea, Seguin – Ja. Benn (C), W. Johnston, Marchment – Faksa, Glendening, Tufte.
    Trenér: Peter DeBoer

Montreal Canadiens: Allen (Montembeault) – Guhle, Edmundson, Harris, Kovacevic, Xhekaj, Wideman – Drouin, Suzuki, Armia – Hoffman, Dach, Caufield – Slafkovský, Dvorak, Jos. Anderson – Pezzetta, Evans, Richard.
    Trenér: Martin St. Louis

Rozhodčí: Rank, Luxmore – Smith, Gawrylretz

Diváci: 18 532